Trending now:   Manchester United  •  Arsenal  •  Liverpool  •  Barcelona  •  Real Madrid  •  Manchester City  •  Bayern München  •  Chelsea  •  Borussia Dortmund  •  Tottenham Hotspur

Nieuw Lekkerland

Teams /  Netherlands  / nieuw lekkerland 
Nieuw Lekkerland have 0 fans
 
 
 
 
 

All Nieuw Lekkerland Results (season to date)

Related Videos Found
Eerste Klasse - Saturday 6th May
WNC  
2-1
  Nieuw Lekkerland
Eerste Klasse - Saturday 22nd April
Heinenoord  
1-0
  Nieuw Lekkerland
Eerste Klasse - Saturday 1st April
LRC  
2-1
  Nieuw Lekkerland
Eerste Klasse - Saturday 18th March
Almkerk  
2-4
  Nieuw Lekkerland
Eerste Klasse - Saturday 4th March
SHO  
2-2
  Nieuw Lekkerland
Eerste Klasse - Saturday 4th February
Oranje Wit  
1-2
  Nieuw Lekkerland
Eerste Klasse - Saturday 10th December
Rijsoord  
3-1
  Nieuw Lekkerland
Eerste Klasse - Saturday 26th November
Zuidland  
2-0
  Nieuw Lekkerland
Eerste Klasse - Saturday 5th November
Oude Maas  
4-0
  Nieuw Lekkerland
Eerste Klasse - Saturday 15th October
MZC '11  
2-4
  Nieuw Lekkerland
Eerste Klasse - Saturday 1st October
Kloetinge  
1-1
  Nieuw Lekkerland
Eerste Klasse - Saturday 24th September
VVGZ  
0-2
  Nieuw Lekkerland
Eerste Klasse - Saturday 3rd September
GRC 14  
3-3
  Nieuw Lekkerland
Eerste Klasse - Saturday 14th May
Pelikaan  
3-2
  Nieuw Lekkerland
Eerste Klasse - Saturday 23rd April
Bruse Boys  
0-2
  Nieuw Lekkerland
Eerste Klasse - Saturday 2nd April
VVGZ  
0-1
  Nieuw Lekkerland
Eerste Klasse - Saturday 26th March
Rijsoord  
1-1
  Nieuw Lekkerland
Eerste Klasse - Saturday 12th March
Oude Maas  
2-0
  Nieuw Lekkerland
Eerste Klasse - Saturday 27th February
Heerjansdam  
0-3
  Nieuw Lekkerland
Eerste Klasse - Saturday 23rd January
SHO  
2-1
  Nieuw Lekkerland
Eerste Klasse - Saturday 5th December
Oranje Wit  
0-0
  Nieuw Lekkerland
Eerste Klasse - Saturday 14th November
Smitshoek  
3-0
  Nieuw Lekkerland
Eerste Klasse - Saturday 31st October
Brielle  
3-1
  Nieuw Lekkerland
Eerste Klasse - Saturday 10th October
Kloetinge  
3-1
  Nieuw Lekkerland
Eerste Klasse - Saturday 26th September
Prinsenland  
1-3
  Nieuw Lekkerland
Eerste Klasse - Saturday 5th September
Zuidland  
2-3
  Nieuw Lekkerland
Play-offs 4/5 - Saturday 16th May
Haaglandia (Zat)  
2-1
  Nieuw Lekkerland
Eerste Klasse - Saturday 2nd May
Brielle  
4-7
  Nieuw Lekkerland
Eerste Klasse - Saturday 11th April
Oranje Wit  
1-3
  Nieuw Lekkerland
Eerste Klasse - Monday 6th April
Alblasserdam  
0-4
  Nieuw Lekkerland
Eerste Klasse - Tuesday 24th March
Sliedrecht  
3-2
  Nieuw Lekkerland
Eerste Klasse - Saturday 21st March
Rijsoord  
2-2
  Nieuw Lekkerland
Eerste Klasse - Saturday 28th February
Heinenoord  
3-0
  Nieuw Lekkerland
Eerste Klasse - Saturday 24th January
Klundert  
0-2
  Nieuw Lekkerland
Eerste Klasse - Saturday 13th December
Bolnes  
0-2
  Nieuw Lekkerland
Eerste Klasse - Saturday 29th November
Heerjansdam  
0-1
  Nieuw Lekkerland
Eerste Klasse - Saturday 8th November
VVGZ  
1-4
  Nieuw Lekkerland
Eerste Klasse - Saturday 4th October
Dinteloord  
1-2
  Nieuw Lekkerland
Eerste Klasse - Saturday 20th September
Alexandria '66  
2-3
  Nieuw Lekkerland
Eerste Klasse - Saturday 6th September
Pelikaan  
1-1
  Nieuw Lekkerland
Play-offs 4/5 - Saturday 24th May
Kloetinge  
3-0
  Nieuw Lekkerland
Eerste Klasse - Saturday 10th May
Drechtstreek  
0-1
  Nieuw Lekkerland
Eerste Klasse - Saturday 19th April
Zaamslag  
2-2
  Nieuw Lekkerland
Eerste Klasse - Saturday 12th April
Klundert  
1-2
  Nieuw Lekkerland
Eerste Klasse - Saturday 29th March
De Zwerver  
1-2
  Nieuw Lekkerland
Eerste Klasse - Saturday 22nd March
Sliedrecht  
0-3
  Nieuw Lekkerland
Eerste Klasse - Saturday 8th March
Rijsoord  
0-1
  Nieuw Lekkerland
Eerste Klasse - Saturday 25th January
Spijkenisse  
1-0
  Nieuw Lekkerland
Eerste Klasse - Saturday 7th December
Zuidland  
0-2
  Nieuw Lekkerland
Eerste Klasse - Saturday 9th November
SHO  
0-0
  Nieuw Lekkerland
Eerste Klasse - Saturday 26th October
VVGZ  
2-0
  Nieuw Lekkerland
Eerste Klasse - Saturday 5th October
Pelikaan  
2-0
  Nieuw Lekkerland
Eerste Klasse - Saturday 21st September
Alblasserdam  
1-1
  Nieuw Lekkerland
Eerste Klasse - Saturday 7th September
Heerjansdam  
1-1
  Nieuw Lekkerland
Hoofdklasse - Saturday 4th May
Hoek HSV  
5-1
  Nieuw Lekkerland
Hoofdklasse - Saturday 13th April
Smitshoek  
5-0
  Nieuw Lekkerland
Hoofdklasse - Saturday 23rd March
Excelsior Maassluis  
5-0
  Nieuw Lekkerland
Hoofdklasse - Saturday 9th March
Nivo Sparta  
1-3
  Nieuw Lekkerland
Hoofdklasse - Saturday 9th February
Xerxes DZB  
0-0
  Nieuw Lekkerland
Hoofdklasse - Saturday 2nd February
ASWH  
1-1
  Nieuw Lekkerland
Hoofdklasse - Saturday 12th January
Heinenoord  
2-1
  Nieuw Lekkerland
Hoofdklasse - Saturday 17th November
RVVH  
3-0
  Nieuw Lekkerland
Hoofdklasse - Saturday 3rd November
Achilles Veen  
3-0
  Nieuw Lekkerland
Hoofdklasse - Saturday 13th October
Alexandria '66  
4-3
  Nieuw Lekkerland
Hoofdklasse - Saturday 29th September
Kloetinge  
2-2
  Nieuw Lekkerland
Hoofdklasse - Saturday 22nd September
Zwaluwen  
2-2
  Nieuw Lekkerland
Hoofdklasse - Saturday 8th September
SteDoCo  
4-1
  Nieuw Lekkerland
Play-offs 4/5 - Saturday 2nd June
Deltasport  
0-2
  Nieuw Lekkerland
Hoofdklasse - Saturday 12th May
Achilles Veen  
0-5
  Nieuw Lekkerland
Hoofdklasse - Saturday 21st April
LRC  
0-1
  Nieuw Lekkerland
Hoofdklasse - Saturday 31st March
Heerjansdam  
1-4
  Nieuw Lekkerland
Hoofdklasse - Saturday 17th March
RVVH  
1-0
  Nieuw Lekkerland
Hoofdklasse - Saturday 3rd March
Nivo Sparta  
1-4
  Nieuw Lekkerland
Hoofdklasse - Saturday 18th February
ASWH  
8-0
  Nieuw Lekkerland
Hoofdklasse - Saturday 21st January
Kozakken Boys  
4-2
  Nieuw Lekkerland
Hoofdklasse - Saturday 3rd December
Hoek HSV  
1-0
  Nieuw Lekkerland
Hoofdklasse - Saturday 12th November
SVV Scheveningen  
2-1
  Nieuw Lekkerland
Hoofdklasse - Saturday 29th October
Xerxes DZB  
6-0
  Nieuw Lekkerland
Hoofdklasse - Saturday 8th October
Kloetinge  
3-0
  Nieuw Lekkerland
Hoofdklasse - Saturday 24th September
Excelsior Maassluis  
1-0
  Nieuw Lekkerland
Hoofdklasse - Saturday 10th September
Zwaluwen  
2-0
  Nieuw Lekkerland
Hoofdklasse - Saturday 14th May
ASWH  
4-0
  Nieuw Lekkerland
Hoofdklasse - Saturday 23rd April
RVVH  
2-2
  Nieuw Lekkerland
Hoofdklasse - Saturday 9th April
Xerxes DZB  
3-1
  Nieuw Lekkerland
Hoofdklasse - Tuesday 29th March
Zwaluwen V  
0-2
  Nieuw Lekkerland
Hoofdklasse - Saturday 19th March
Montfoort  
3-1
  Nieuw Lekkerland
Hoofdklasse - Saturday 12th March
LRC  
3-3
  Nieuw Lekkerland
Hoofdklasse - Saturday 12th February
GVVV  
5-1
  Nieuw Lekkerland
Hoofdklasse - Saturday 15th January
Kozakken Boys  
2-0
  Nieuw Lekkerland
Hoofdklasse - Saturday 13th November
DTS 35  
0-2
  Nieuw Lekkerland
Hoofdklasse - Saturday 30th October
Heerjansdam  
2-2
  Nieuw Lekkerland
Hoofdklasse - Saturday 2nd October
Rijsoord  
2-0
  Nieuw Lekkerland
Hoofdklasse - Saturday 18th September
NSC  
1-3
  Nieuw Lekkerland
Hoofdklasse - Saturday 4th September
Kloetinge  
2-0
  Nieuw Lekkerland
Eerste Klasse - Saturday 24th April
GPC Vlissingen  
0-2
  Nieuw Lekkerland
Eerste Klasse - Saturday 3rd April
Achilles Veen  
1-2
  Nieuw Lekkerland
Eerste Klasse - Saturday 13th March
Dinteloord  
2-4
  Nieuw Lekkerland
Eerste Klasse - Saturday 6th March
Schelluinen  
1-1
  Nieuw Lekkerland
Eerste Klasse - Saturday 6th February
Heerjansdam  
6-0
  Nieuw Lekkerland
Eerste Klasse - Saturday 23rd January
Kloetinge  
0-0
  Nieuw Lekkerland
Eerste Klasse - Saturday 7th November
Terneuzense Boys  
4-1
  Nieuw Lekkerland
Eerste Klasse - Saturday 31st October
VVGZ  
0-1
  Nieuw Lekkerland
Eerste Klasse - Saturday 10th October
Roda Boys Bommelerwaard  
0-3
  Nieuw Lekkerland
Eerste Klasse - Saturday 26th September
Rijsoord  
2-2
  Nieuw Lekkerland
Eerste Klasse - Saturday 12th September
Nivo Sparta  
0-3
  Nieuw Lekkerland
Eerste Klasse - Saturday 2nd May
Rijsoord  
2-1
  Nieuw Lekkerland
Eerste Klasse - Saturday 18th April
Kloetinge  
1-3
  Nieuw Lekkerland
Eerste Klasse - Saturday 28th March
LRC  
3-1
  Nieuw Lekkerland
Eerste Klasse - Friday 27th March
LRC  
3-1
  Nieuw Lekkerland
Eerste Klasse - Friday 13th March
Terneuzense Boys  
1-1
  Nieuw Lekkerland
Eerste Klasse - Friday 13th February
Wilhelmina 26  
0-4
  Nieuw Lekkerland
Eerste Klasse - Saturday 20th December
Zaamslag  
2-7
  Nieuw Lekkerland
Eerste Klasse - Saturday 15th November
GPC Vlissingen  
1-3
  Nieuw Lekkerland
Eerste Klasse - Friday 31st October
Achilles Veen  
1-0
  Nieuw Lekkerland
Eerste Klasse - Friday 10th October
Nivo Sparta  
2-1
  Nieuw Lekkerland
Eerste Klasse - Saturday 20th September
Roda Boys Bommelerwaard  
3-4
  Nieuw Lekkerland
Eerste Klasse - Friday 5th September
VVGZ  
0-0
  Nieuw Lekkerland

Latest News, Blogs & Podcasts

Newspapers
 
Blogs
 
Podcasts
 
We haven't added any sources for nieuw lekkerland News yet. If you know of any good ones let us know here
   
Kick4Life - changing lives through football