Skonto Riga

Teams /  Latvia  / Skonto Riga 
Skonto Riga have 1 Fans
 
 
 
 

All Upcoming Skonto Riga Fixtures

Virsliga - Friday 22nd August 16:00
FK Jurmala  
v
  Skonto Riga
Virsliga - Wednesday 27th August 15:00
FS Metta LU Riga  
v
  Skonto Riga
Virsliga - Sunday 14th September 15:00
Skonto Riga  
v
  Liepāja
Virsliga - Sunday 21st September 13:00
Spartaks Jurmala  
v
  Skonto Riga
Virsliga - Monday 29th September 03:00
Skonto Riga  
v
  FK Jelgava
Virsliga - Saturday 4th October 12:00
Daugava Daugavpils  
v
  Skonto Riga
Virsliga - Sunday 19th October 11:00
Daugava Daugavpils II  
v
  Skonto Riga
Virsliga - Saturday 25th October 11:00
Skonto Riga  
v
  FK Ventspils
Virsliga - Saturday 1st November 12:00
Multibanka Riga  
v
  Skonto Riga
Virsliga - Saturday 8th November 12:00
Skonto Riga  
v
  FK Jurmala

Latest News, Blogs & Podcasts

Newspapers
 
Blogs
 
Podcasts
 
DELFI.lv - 1 week ago
2011.gadā "Liepājas metalurga" futbolistes zaudēja visās trijās kvalifikācijas spēlēs ar kopējo vārtu attiecību 1:20, gadu vēlāk "Skonto/Cerība-46.vsk." trijos mačos cieta neveiksmes ar vārtu attiecību 2:18, bet pērn "Liepājas metalurgs" zaudēja visos ...
Remplaçant au coup d'envoi, Dzon Delarge est entré à la 64e minute lors de la défaite du Slovan Liberec chez le Skonto Riga (1-2). Entré alors ... Pour vous faire une idée, Orlando Pirates, 76 ans, est le plus ancien club de football d'Afrique du Sud ...
   
Kick4Life - changing lives through football