Cs Vise

Teams /  Belgium  / cs vise 
Cs Vise have 0 Fans
 
 
 
 
 

All Upcoming Cs Vise Fixtures

3e Klasse - Sunday 21st September 13:00
CS Visé  
v
  KV Turnhout
3e Klasse - Sunday 28th September 13:00
CS Visé  
v
  KSK Hasselt
3e Klasse - Sunday 5th October 13:00
RU Wallonne Ciney  
v
  CS Visé
3e Klasse - Sunday 12th October 13:00
CS Visé  
v
  KSC Grimbergen
3e Klasse - Saturday 18th October 18:00
Hoogstraten VV  
v
  CS Visé
3e Klasse - Sunday 26th October 14:00
CS Visé  
v
  Cappellen
3e Klasse - Sunday 9th November 13:30
Wallonia Walhain CG  
v
  CS Visé
3e Klasse - Saturday 15th November 19:00
CS Visé  
v
  Berchem Sport 2004
3e Klasse - Saturday 22nd November 19:00
Sprimont Comblain Sport  
v
  CS Visé
3e Klasse - Sunday 30th November 14:00
CS Visé  
v
  RCS Vervietois
3e Klasse - Sunday 7th December 14:00
CS Visé  
v
  KVK Tienen
3e Klasse - Saturday 13th December 19:00
Oosterwijk  
v
  CS Visé
3e Klasse - Sunday 21st December 14:00
CS Visé  
v
  Diegem Sport
3e Klasse - Saturday 10th January 19:00
URS du Centre  
v
  CS Visé
3e Klasse - Sunday 25th January 14:00
CS Visé  
v
  Bocholter VV
3e Klasse - Sunday 1st February 14:00
RFC Union La Calamine  
v
  CS Visé
3e Klasse - Sunday 8th February 14:00
CS Visé  
v
  Union Saint Gilloise
3e Klasse - Saturday 21st February 19:00
KV Turnhout  
v
  CS Visé
3e Klasse - Saturday 28th February 19:00
KSK Hasselt  
v
  CS Visé
3e Klasse - Sunday 8th March 14:00
CS Visé  
v
  RU Wallonne Ciney
3e Klasse - Sunday 15th March 14:00
KSC Grimbergen  
v
  CS Visé
3e Klasse - Sunday 22nd March 14:00
CS Visé  
v
  Hoogstraten VV
3e Klasse - Sunday 29th March 13:00
Cappellen  
v
  CS Visé
3e Klasse - Sunday 12th April 13:00
CS Visé  
v
  Wallonia Walhain CG
3e Klasse - Sunday 19th April 13:00
Berchem Sport 2004  
v
  CS Visé
3e Klasse - Sunday 26th April 13:00
CS Visé  
v
  Sprimont Comblain Sport
3e Klasse - Sunday 3rd May 13:00
RCS Vervietois  
v
  CS Visé

Latest News, Blogs & Podcasts

Newspapers
 
Blogs
 
Podcasts
 
“We will be after every title there is,” Central FC head coach Zoran Vranes cautioned, two weeks before the start of the 2014-2015 TT Pro League season. “As to how many of those titles we will win… we will see,” added the 63-year-old Serbian, who must ...
Sudinfo.be - 2 weeks ago
Le succès engrangé mercredi dernier face à Oosterzonen Oosterwijk permet aux Visétois de positiver avant le déplacement de ce mercredi soir (20h) du côté de Diegem. Pourtant, la situation du club mosan est toujours aussi inquiétante. Certes, une partie ...
Mozzart Sport - 1 week ago
Specijalizovani sajt koji se bavi fudbalskom ekinomijom www.football-observatory.com napravio je analizu sinoć završenog prelaznog roka iz jednog zanimljivog ugla. Oni su se naime bavili cenama transfera i ... U tabeli iznad crvenom bojom označeni su ...
Mozzart Sport - 2 weeks ago
Da igrica "Football Manager" nije džaba jedna od najigranijih franšiza svih vremena i zabava za milione menadžera širom sveta u virtuelnom svetu već smo znali. Ali, tu ima i nešto više. Mnogo više od obične razbibrige. Igrica "Football Manager" je ...
Mozzart Sport - 4 weeks ago
Na PC-u to je Football Manager, na Fejsu bez premca Top Eleven, na konzolama… ko još igra fudbalskog menadžera na konzolama (izvinjavamo se fanovima LMA, ali menadžeri se ne igraju gamepadom!)?! Na mobilnim ... OSM je najbolji, samo sto vise nema ...
Dnevne novine - 1 month ago
5 "zdravih" priloga koji škode više od prženih krompirića. Nisu svi prilozi zdraviji od krompirića, iako su možda na dobrom glasu. Očistite rernu bez upotrebe hemikalija. Za čišćenje rerne vam nisu potrebne jake hemikalije neprijatnog mirisa ...
Dnevne novine - 1 month ago
On je ocenio da su njegove izabranice odigrale meč sa mnogo više energije i motivacije. "Na ovom turniru imamo sličnu situaciju da igramo neke mečeve sa manje energije, nego neke druge. Danas smo protiv Kine igrali sa mnogo više motiva i energije, ...
Dnevne novine - 1 month ago
Menadžer fudbalera Čelsija Žoze Murinjo rekao je da niko u klubu neće zaboraviti Frenka Lamparda, ali da je budućnost njegove ekipe Sesk Fabregas. Lampard je letos napustio Čelsi posle 13 sezona provedenih na Stamford Bridžu i prešao u Njujork siti, ...
Dnevne novine - 1 month ago
5 "zdravih" priloga koji škode više od prženih krompirića. Nisu svi prilozi zdraviji od krompirića, iako su možda na dobrom glasu. Očistite rernu bez upotrebe hemikalija. Za čišćenje rerne vam nisu potrebne jake hemikalije neprijatnog mirisa ...
Dnevne novine - 1 month ago
Izjava dana. Srpsku u budućnosti manje vidim kao entitet unutar BiH, a više kao državu objedinjenu sa Srbijom Milorad Dodik 06.09.2014. ... Brojna su lekovita svojstva belog luka koja mogu biti razlog više da ga dodamo jelima. Zdrave namirnice koje ...
   
Kick4Life - changing lives through football