Trending now:   Liverpool  •  Manchester United  •  Chelsea  •  Barcelona  •  Manchester City  •  Arsenal  •  Tottenham Hotspur  •  Real Madrid  •  Juventus  •  Borussia Dortmund

KS Skënderbeu Korcë

Teams /  Albania  / KS Skënderbeu Korcë 
KS Skënderbeu Korcë have 0 fans
 
 
 
 
 

Latest KS Skënderbeu Korcë Videos

Latest KS Skënderbeu Korcë Match Round Up

Last Match
Super League Sat, 23rd Sep 2017
KS Skënderbeu Korcë
2 - 0
KF Partizani Tirana
Match Centre & Opinion »
Next Match
Europa League Thu, 28th Sep 2017
KS Skënderbeu Korcë
Vs.
BSC Young Boys Bern
Head to Head & Stats »

Share your thoughts
Sign in to comment
Comments
Page 1 of 1
Bravo


!!
we're the best
SKENDERBEU!!!! Kete vit po shkruhet nje pjese tjeter e historise se futbollit shqiptar. Bravo djema dhe pacni fat ne ndeshjen kunder Shakhter Karaganda
Sebino Plaku shenon dhe Skenderbeu fiton! Forca cuna, na jepni nje 90 minutesh te fuqishem ne Hungari dhe perfaqsoni Shqiperine krenarisht!
Hajde korcare! Rrifni hungarezet qe te kalojme turin se u be gjithe kjo kohe. Vitin e kaluar, shorti ishte i pafate sepse iu vuri kunder Apoelit (ekip qe arrity cerekfinalet), por sivjet, rrifni Debrecenin!
I pari
+1
Urime korca! Fitove kampinatin


Popular on footytube

Superliga Table

Form
PTS
GD
GA
GF
L
D
W
Pl
Pos
7
4
1
5
0
1
2
3
1
6
2
1
3
0
0
2
2
2
4
1
1
2
1
1
1
3
3
4
0
2
2
1
1
1
3
4
4
1
0
1
0
1
1
2
5
3
1
1
2
1
0
1
2
6
3
0
3
3
1
0
1
2
7
2
-1
2
1
1
2
0
3
8
1
-4
5
1
2
1
0
3
9
1
-4
4
0
2
1
0
3
10

UEFA Europa League Table

Form
PTS
GD
GA
GF
L
D
W
Pl
Pos
3
2
1
3
0
0
1
1
1
1
0
1
1
0
1
0
1
2
1
0
1
1
0
1
0
1
3
0
-2
3
1
1
0
0
1
4

In the KS Skënderbeu Korcë Forum


   
Kick4Life - changing lives through football