Trending now:   Liverpool  •  Arsenal  •  Manchester United  •  England  •  Chelsea  •  Bayern München  •  Manchester City  •  Barcelona  •  Real Madrid  •  Northern Ireland

KS Skënderbeu Korcë

Teams /  Albania  / KS Skënderbeu Korcë 
KS Skënderbeu Korcë have 0 fans
 
 
 
 
 

Latest KS Skënderbeu Korcë Videos

Latest KS Skënderbeu Korcë Match Round Up

Last Match
Cup Fri, 9th Oct 2015
Next Match
Super League Sat, 17th Oct 2015
Latest KS Skënderbeu Korcë Transfer Rumours
Nothing to display. Know something we don't? Add a transfer rumour.

Share your thoughts
Comments
Page 1 of 1
Bravo


!!
we're the best
SKENDERBEU!!!! Kete vit po shkruhet nje pjese tjeter e historise se futbollit shqiptar. Bravo djema dhe pacni fat ne ndeshjen kunder Shakhter Karaganda
Sebino Plaku shenon dhe Skenderbeu fiton! Forca cuna, na jepni nje 90 minutesh te fuqishem ne Hungari dhe perfaqsoni Shqiperine krenarisht!
Hajde korcare! Rrifni hungarezet qe te kalojme turin se u be gjithe kjo kohe. Vitin e kaluar, shorti ishte i pafate sepse iu vuri kunder Apoelit (ekip qe arrity cerekfinalet), por sivjet, rrifni Debrecenin!
I pari
+1
Urime korca! Fitove kampinatin


Popular on footytube

Superliga Table

Form
PTS
GD
GA
GF
L
D
W
Pl
Pos
18
11
2
13
0
0
6
6
1
16
6
4
10
0
1
5
6
2
12
3
6
9
2
0
4
6
3
10
3
4
7
2
1
3
6
4
9
0
6
6
1
3
2
6
5
8
1
5
6
2
2
2
6
6
7
6
4
10
3
1
2
6
7
3
-11
16
5
5
0
1
6
8
1
-7
9
2
5
1
0
6
9
1
-12
14
2
5
1
0
6
10

UEFA Europa League Table

Form
PTS
GD
GA
GF
L
D
W
Pl
Pos
0
0
0
0
0
0
0
0
1
0
0
0
0
0
0
0
0
2
0
0
0
0
0
0
0
0
3
0
0
0
0
0
0
0
0
4
0
0
0
0
0
0
0
0
5
0
0
0
0
0
0
0
0
6
0
0
0
0
0
0
0
0
7
0
0
0
0
0
0
0
0
8
0
0
0
0
0
0
0
0
9
0
0
0
0
0
0
0
0
10
0
0
0
0
0
0
0
0
11
0
0
0
0
0
0
0
0
12
0
0
0
0
0
0
0
0
13
0
0
0
0
0
0
0
0
14
0
0
0
0
0
0
0
0
15
0
0
0
0
0
0
0
0
16
0
0
0
0
0
0
0
0
17
0
0
0
0
0
0
0
0
18
0
0
0
0
0
0
0
0
19
0
0
0
0
0
0
0
0
20
0
0
0
0
0
0
0
0
21
0
0
0
0
0
0
0
0
22
0
0
0
0
0
0
0
0
23
0
0
0
0
0
0
0
0
24
0
0
0
0
0
0
0
0
25
0
0
0
0
0
0
0
0
26
0
0
0
0
0
0
0
0
27
0
0
0
0
0
0
0
0
28
0
0
0
0
0
0
0
0
29
0
0
0
0
0
0
0
0
30
0
0
0
0
0
0
0
0
31
0
0
0
0
0
0
0
0
32
0
0
0
0
0
0
0
0
33
0
0
0
0
0
0
0
0
34
0
0
0
0
0
0
0
0
35
0
0
0
0
0
0
0
0
36
0
0
0
0
0
0
0
0
37
0
0
0
0
0
0
0
0
38
0
0
0
0
0
0
0
0
39
0
0
0
0
0
0
0
0
40
0
0
0
0
0
0
0
0
41
0
0
0
0
0
0
0
0
42
0
0
0
0
0
0
0
0
43
0
0
0
0
0
0
0
0
44
0
0
0
0
0
0
0
0
45
0
0
0
0
0
0
0
0
46
0
0
0
0
0
0
0
0
47
0
0
0
0
0
0
0
0
48

UEFA Europa League Table

Form
PTS
GD
GA
GF
L
D
W
Pl
Pos
6
4
1
5
0
0
2
2
1
4
1
1
2
0
1
1
2
2
1
-2
4
2
1
1
0
2
3
0
-3
3
0
2
0
0
2
4

In the KS Skënderbeu Korcë Forum


In the Stands

3 comments
29 comments
1 comments
3 comments
5 comments

   
Kick4Life - changing lives through football