footytube version 2.0 logo

Club Friendlies Results

Leagues /  World /  Club Friendlies  / Results 

Club Friendlies Season Results

Thursday 30th June
FC Poltava 
1-2
 FC Naftovyk Okhtyrka
SC Rot Weiss Oberhausen 
3-0
 SC Fortuna Köln
Spartak Nalchik 
2-2
 Energomash Belgorod
CSKA Moskva 
1-0
 Strogino
Wednesday 29th June
Bray Wanderers 
1-0
 Falkirk
Alloa Athletic 
1-1
 Dunfermline Athletic
Cirencester Town 
0-6
 Partick Thistle
SK Sturm Graz 
1-2
 NK Maribor
DETO 
0-5
 Twente
Ă…mmebergs 
2-11
 Orebro SK
Rapid Leest 
0-4
 KV Mechelen
Antonia 
0-5
 Antwerp
KSV Oudenaarde 
0-4
 RSC Anderlecht
KM Torhout 1992 
1-3
 Club Brugge KV
KSV Bornem 
0-1
 KV Red Star Waasland
Oelde 
0-17
 Arminia Bielefeld
VfL Wolfsburg II 
5-1
 Tennis Borussia Berlin
FC Thun 
2-1
 FC Schaffhausen
SV Wehen Wiesbaden 
1-0
 Gonsenheim
Fortuna Magdeburg 
0-11
 1. Magdeburg
FC Stal Dniprodzerzhynsk 
1-1
 Szombathelyi Haladás
LKS Nieciecza 
1-1
 KS GĂłrnik Zabrze
SV Ried 
2-1
 MĹ K Ĺ˝ilina
Mezokövesdi SE 
1-2
 Budapest HonvĂ©d
Dinamo Moskva 
1-1
 FK Razgrad 2000
Ferencvárosi TC 
0-0
 FK Vozdovac
Eintracht Camburg 
1-15
 FC Carl Zeiss Jena
FC Zorya Luhansk 
1-3
 FK Crvena Zvezda Beograd
WKS Slask Wroclaw 
0-3
 Hapoel Beer Sheva
PFC Levski Sofia 
3-2
 Dunav 2010
APOEL Nicosia 
1-1
 Viitorul ConstanĹŁa
Maccabi Haifa 
0-2
 FC Dinamo Tbilisi
1.FK Pribram 
3-4
 FK ĂšstĂ­ nad Labem
FC Vysocina Jihlava 
1-1
 TJ Pardubice
Zenit Izhevsk 
1-3
 FK Tyumen
FC Viitorul Orhei 
0-3
 Kuban Krasnodar
FC BanĂ­k Ostrava 
0-3
 MFK RuĹľomberok
FK Mladá Boleslav 
2-1
 FK AS TrencĂ­n
FC Viktoria Plzen 
5-3
 FC Vlašim
GKS GĂłrnik Leczna SA 
2-1
 TS Podbeskidzie Bielsko Biala
FC Karpaty Lviv 
0-1
 FC Volyn Lutsk
Olimpiyets 
4-1
 Angusht
Malmo FF 
1-0
 Odense BK
AC Dukla Praha 
7-0
 SK Slovan Varnsdorf
AC Sparta Praha 
2-1
 Dynamo CeskĂ© Budejovice
Hammarby IF 
4-1
 Aalesunds FK
FC Slovan Liberec 
2-2
 Ĺ˝P Podbrezová
Wisla KrakĂłw SSA 
3-1
 Zaglebie Sosnowiec SA
MKS Sandecja Nowy Sacz 
1-1
 MKS Puszcza Niepolomice
FC Hradec KrálovĂ© 
4-3
 FC Slovan Liberec
Deportivo Pereira 
0-0
 Once Caldas Manizales
Tuesday 28th June
Forfar Athletic 
2-0
 Raith Rovers
Dumbarton 
1-2
 Dundee
Club Roeselare 
0-4
 KSV Roeselare
Esbjerg fB 
2-1
 Silkeborg IF
SV Waldhof Mannheim 07 
12-0
 SpVgg Mannheim
SC Rheindorf Altach 
0-0
 BSC Young Boys Bern
USK Anif 
0-1
 TSV St. Johann im Pongau
SC WiedenbrĂĽck 2000 
4-1
 Sportfreunde Lotte
Racing Waregem 
0-5
 SV Zulte Waregem
FC Winterthur 
4-2
 SC Cham
Djurgardens IF 
1-0
 Ostersunds FK
Uno Animo 
0-4
 Willem II
Desto 
0-4
 FC Utrecht
Avanti 
0-4
 Sporting Club Lokeren
TSV Hartberg 
1-0
 SV Mattersburg
SG Sonnenhof GroĂźaspach 
4-1
 SpVgg Greuther Furth II
SC Weiz 
0-5
 FC Wiener Neustadt
NK Dinamo Zagreb 
0-0
 FC Steaua Bucuresti
GrĂĽn-WeiĂź Gospenroda 
1-5
 FC Rot Weiss Erfurt
Zenit St Petersburg 
0-1
 FK Karabakh Agdam
SKN Sankt Pölten 
2-0
 FC Blau Weiss Linz
FK Jablonec nad Nisou 97 
3-0
 1. Tatran Prešov
Gazovik Orenburg 
3-0
 DiĂłsgyöri VTK
DAC 1904 Dunajská Streda 
0-1
 MFK Karviná
KKS Lech Poznan 
1-0
 Arka Gdynia SSA
FK Krasnodar 
1-0
 Afips
Kalmar FF 
3-2
 IF Elfsborg Boras
Borussia Mönchengladbach II 
1-1
 SC Fortuna Köln
FC Nordsjælland 
3-2
 FC Roskilde
Monday 27th June
RKDSV 
0-16
 Willem II
Olympiakos Piraeus 
4-1
 SV Horn
Wormstedt 
1-17
 FC Rot Weiss Erfurt
Zeleznicar Maribor 
0-11
 FC Dinamo Bucuresti
Terek Groznyi 
0-0
 NK Olimpija Ljubljana
Slavutych 
1-2
 FC Zirka Kirovohrad
FK Tyumen 
1-2
 Neft Nizhnekamsk
FC Helios Kharkiv 
2-0
 FC Metalurh Zaporizhya
Sokol Saratov 
2-2
 Tambov
Amkar Perm 
1-1
 Budapesti Vasas SC
Sunday 26th June
Istiqlol 
1-2
 Lokomotiv Moskva
FK Razgrad 2000 
3-0
 FC Dinamo Tbilisi
Dinamo Moskva 
1-0
 SV Horn
Zenit Izhevsk 
0-4
 Neft Nizhnekamsk
Metallurg Krasnoyarsk 
0-1
 Fakel
Spartak Moskva II 
2-0
 Torpedo Vladimir
FC Dnipro Dnipropetrovsk 
8-1
 FC Metalurh Zaporizhya
OSP Lechia Gdansk 
2-1
 APOEL Nicosia
CS U Craiova 
0-0
 FC Salzburg
SK Rapid Wien 
1-0
 Szombathelyi Haladás
Tom Tomsk 
0-0
 Sibir Novosibirsk
Heur Tongeren 
1-5
 Standard de Liège
Rheingold Poll 
0-8
 Viktoria Köln
Barsinghausen 
1-10
 Hannover 96
Groen Rood Katelijne 
1-6
 KV Mechelen
Ostersunds FK 
1-1
 Rosenborg BK
Spartak Nalchik 
3-2
 Olimpiyets
Hammer SpVg 
1-6
 Rot Weiss Essen
Rothenstein 
1-10
 FC Carl Zeiss Jena
FC Vorskla Poltava 
0-1
 PFC Olexandria
Brechin City 
0-3
 Aberdeen
Elite 3000 Helsingør 
1-2
 Valerenga IF Oslo
SV Meppen 1912 
1-4
 FC Shakhtar Donetsk
Steinbach 
3-2
 TSV Eintracht Stadtallendorf
TSV Havelse 
4-3
 Schilksee
PFC Slavia Sofia 
6-0
 FK Vitosha Bistrica
Minnesota Stars 
2-4
 Club LeĂłn
Saturday 25th June
Birkirkara 
2-2
 Hibernians
Houtvenne 
1-6
 KVC Westerlo
Knokke 
0-3
 Club Brugge KV
LKS Nieciecza 
1-0
 MKS Korona Kielce
NK Maribor 
2-3
 Jagiellonia Bialystok SSA
Antwerp 
5-1
 Rochus Deurne
NK Celje 
2-3
 NK Slaven Koprivnica
FC Thun 
0-3
 FC Aarau
FC Olimpia Balti 
0-1
 Kuban Krasnodar
NK Osijek 
0-0
 FC Dinamo Bucuresti
Wellen 
0-6
 Sint Truidense VV
Eendracht Termien 
1-7
 KRC Genk
Moerbeke 
0-6
 Sporting Club Lokeren
FC Nieuwkerken Sint Niklaas 
0-1
 KV Red Star Waasland
Drongen 
0-7
 KAA Gent
PFC Pirin Blagoevgrad 
0-1
 PFC Slavia Sofia
Marienloh 
1-10
 SC Paderborn 07
FC Luzern 
2-4
 FC Winterthur
SKN Sankt Pölten 
2-3
 SV Kapfenberg
ND Gorica 
0-0
 HNK Rijeka
SpVgg Greuther FĂĽrth 
3-0
 1. Sand
SK Sturm Graz 
1-2
 Paksi SE
Metallurg Krasnoyarsk 
1-3
 Domodedovo
FK Mladá Boleslav 
0-0
 FK Teplice
LASK Linz 
0-0
 Dinamo Moskva
Neftochimik 
3-2
 FK Botev Galabovo
MFK Karviná 
1-1
 KS GĂłrnik Zabrze
FC Dynamo Kyiv 
1-0
 FC Olimpik Donetsk
Laakkwartier 
0-4
 ADO Den Haag
FK Karabakh Agdam 
0-1
 FC Wacker Innsbruck
Turnišče 
0-7
 FC Steaua Bucuresti
Spartak Moskva 
2-1
 Arsenal Tula
Walsrode 
0-10
 Hannover 96
Voorwaarts Zwevezele 
0-3
 KV Oostende
Rijmenam 
1-10
 KV Mechelen
Avanhard 
1-0
 FC Metalurh Zaporizhya
Wolfsberger AC 
2-0
 NK Rudar Velenje
Gonsenheim 
1-1
 1. FSV Mainz 05 II
Alloa Athletic 
3-0
 Fort William
FC ZlĂ­n 
2-1
 DAC 1904 Dunajská Streda
FC Karpaty Lviv 
0-1
 FC Veres Rivne
Binche 
0-4
 Standard de Liège
FC Basel 
2-4
 FC Sankt Gallen 1879
VV Heerenveen 
1-8
 SC Heerenveen
1. Tatran Prešov 
1-1
 FC Hradec KrálovĂ©
EMOS 
0-6
 Twente
FSV Meuselwitz 
0-16
 FC Erzgebirge Aue
Bala Town 
0-3
 Crusaders
LSF 
3-6
 Brøndby IF
FC ZĂĽrich 
2-0
 SC Austria Lustenau
FC Midtjylland 
1-0
 Randers
FK Teplice 
0-0
 FC Hradec KrálovĂ©
FC ZĂĽrich II 
3-3
 FC Winterthur II
TS Podbeskidzie Bielsko Biala 
0-3
 KS RakĂłw Czestochowa
FK Jablonec nad Nisou 97 
1-0
 FC Bohemians Praha 1905
1. Slovácko 
1-1
 Senica
FC BanĂ­k Ostrava 
3-1
 Skalica
FC Vysocina Jihlava 
3-0
 FK Spartak Sezimovo ĂšstĂ­
AC Dukla Praha 
3-0
 TJ Pardubice
Rokycany 
0-7
 FC Viktoria Plzen
MKS Cracovia KrakĂłw 
3-1
 KS Ruch ChorzĂłw
Mezokövesdi SE 
3-2
 Debreceni VSC
MĹ K Ĺ˝ilina 
2-4
 FK AS TrencĂ­n
FK Mladá Boleslav 
5-0
 1. Tatran Prešov
Friday 24th June
NK DomĹľale 
3-1
 NK Radomlje
Oudenburg 
0-9
 KV Oostende
De Pinte 
0-2
 KAA Gent
Sogndal IL 
2-2
 SK Brann Bergen
Aalbeke 
2-8
 KV Kortrijk
Næsby BK 
1-2
 Brøndby IF
FK Rostov na Donu 
2-2
 Ăšjpest
Blasheim 
0-22
 Arminia Bielefeld
Zelzate 
0-2
 Sporting Club Lokeren
SV Grödig 
1-4
 LASK Linz
MTK Hungária 
2-0
 MFK ZemplĂ­n Michalovce
AEK Larnaca 
0-0
 AC Omonia Nicosia
FC Admira 
1-0
 Terek Groznyi
Union Sankt Florian 
0-1
 FC Blau Weiss Linz
PFC Levski Sofia 
3-1
 Septemvri
Bielen 
0-4
 FC Carl Zeiss Jena
Sparta Sarpsborg 
5-1
 Molde FK
FK Krasnodar 
1-0
 SKA Rostov na Donu
Botev Plovdiv 
4-1
 Evrokolezh
PFC CSKA Sofia 
0-1
 Spartak Pleven
SK Sigma Olomouc 
1-1
 FC Spartak Trnava
FC Zorya Luhansk 
2-0
 FC Illychivets Mariupol
SønderjyskE 
1-2
 IK Start Kristiansand
Shinnik Yaroslavl 
1-0
 Dolgie Prudy
1. SC Znojmo 
0-1
 GKS Piast Gliwice
Sepsi 
0-6
 Viitorul ConstanĹŁa
Thursday 23rd June
AC Horsens 
0-1
 Silkeborg IF
KS Teuta DurrĂ«s 
2-1
 CS U Craiova
FK Austria Wien 
1-3
 FK Cukaricki
SK Slavia Praha 
1-2
 FK Razgrad 2000
Maccabi Tel Aviv 
1-0
 Paksi SE
Debreceni VSC 
2-1
 MFK RuĹľomberok
FC Vaduz 
1-0
 SC Rheindorf Altach
KP Legia Warszawa 
1-1
 FC Dinamo Tbilisi
PFC Beroe Stara Zagora 
1-1
 Dunav 2010
Valerenga IF Oslo 
1-0
 Helsingborgs IF
Spartak Moskva II 
1-0
 FK Khimki
GIF Sundsvall 
3-1
 Orebro SK
FK Tyumen 
0-1
 Zenit Chelyabinsk
Wednesday 22nd June
FC Samtredia 
5-1
 FC Dinamo Bucuresti
MKS Korona Kielce 
0-2
 Jagiellonia Bialystok SSA
Lystrup 
1-3
 AGF Aarhus
NK Celje 
1-1
 NK Osijek
FK Jablonec nad Nisou 97 
4-2
 Oberlausitz
FC Midtjylland 
2-1
 Esbjerg fB
Djurgardens IF 
0-2
 Kalmar FF
Dynamo CeskĂ© Budejovice 
2-3
 1. SC Znojmo
Hammarby IF 
1-2
 Levadia Tallinn
PFC Olexandria 
1-0
 FC Olimpik Donetsk
Viktoria Berlin 
1-1
 Chemnitzer
SK Sturm Graz 
1-1
 Astra Ploiesti
Szombathelyi Haladás 
0-1
 Dinamo Moskva
Pachuca CF 
1-1
 Club Santos Laguna
Tuesday 21st June
SV Mattersburg 
2-1
 Senica
SK Slavia Praha 
1-2
 FC Salzburg
Terek Groznyi 
1-0
 NK Inter Zapresic
Axams 
0-10
 FC Wacker Innsbruck
FC Bohemians Praha 1905 
2-1
 Ĺ K Slovan Bratislava
FC Admira 
3-0
 SV Kapfenberg
SKN Sankt Pölten 
3-2
 Ăšjpest
AIK Solna 
0-0
 HIFK Soccer Helsinki
SC Mannswörth 
0-6
 SK Rapid Wien
Arsenal Tula 
3-2
 Metallurg Krasnoyarsk
Ĺ˝P Podbrezová 
0-1
 Skalica
Monday 20th June
AC Omonia Nicosia 
0-1
 Dinamo Moskva
FC Vorskla Poltava 
2-0
 FC Stal Dniprodzerzhynsk
Sunday 19th June
Umag 
0-8
 NK Istra 1961 Pula
FK Sloboda Tuzla 
0-2
 NK Lokomotiva Zagreb
Maccabi Tel Aviv 
3-0
 DAC 1904 Dunajská Streda
HNK Hajduk Split 
1-1
 Ăšjpest
Shelbourne Dublin 
0-0
 Galway United
ColĹŁea BraČ™ov 
0-1
 Viitorul ConstanĹŁa
NK Olimpija Ljubljana 
4-0
 NK Sampion Celje
Saturday 18th June
Astra Ploiesti 
1-0
 Chikhura Sachkhere
NK DomĹľale 
1-1
 NK Celje
NK Slaven Koprivnica 
2-0
 Paksi SE
FC Kreuzlingen 
0-8
 FC Sankt Gallen 1879
SV Ried 
1-0
 KS Teuta DurrĂ«s
Molde FK 
2-2
 DBH All Star
Ranshofen 
1-3
 SK Rapid Wien
Gala Fairydean 
1-3
 Airdrie United
Debreceni VSC 
6-1
 MFK ZemplĂ­n Michalovce
Beitar Jerusalem 
1-0
 MTK Hungária
Dynovia Dynow 
1-6
 LKS Nieciecza
Debreceni VSC 
1-2
 MFK ZemplĂ­n Michalovce
Glenavon 
0-0
 Llandudno Town
Sparta Sarpsborg 
2-0
 Valerenga IF Oslo
Rosenborg BK 
4-1
 Aalborg BK
Zaglebie Lubin SSA 
2-0
 KS Ruch ChorzĂłw
SK Slavia Praha 
4-0
 Ĺ K Slovan Bratislava
FC Rapperswil Jona 
2-2
 FC Winterthur
Friday 17th June
Glenavon 
0-2
 Derry City
Klauwaerts Kemzeke 
0-9
 KV Red Star Waasland
Molln 
0-6
 SV Kapfenberg
Union Vöcklamarkt 
1-0
 FC Salzburg
Mauterndorf 
0-4
 Wolfsberger AC
StĂĽtzengrĂĽn-HundshĂĽbe 
1-12
 FC Erzgebirge Aue
FC Wacker Innsbruck 
0-1
 AC Omonia Nicosia
FC Admira 
2-1
 FC Wiener Neustadt
DiĂłsgyöri VTK 
1-3
 Budapest HonvĂ©d
FC Spartak Trnava 
0-3
 LKS Nieciecza
Thursday 16th June
SK Prevýšov 
3-0
 MFK RuĹľomberok
GKS Piast Gliwice 
4-3
 Spartak Myjava
Wednesday 15th June
Verdal 
0-5
 Rosenborg BK
Colditz 
1-3
 FC Erzgebirge Aue
Korneuburg 
0-11
 FK Austria Wien
NK Mosor Zrnovnica 
0-0
 HNK Hajduk Split
SK Sturm Graz 
2-0
 NK Celje
FK Cukaricki 
1-2
 FC Admira
Flora Tallinn 
1-1
 AIK Solna
Tuesday 14th June
Llandudno Town 
2-2
 Bala Town
SK Slavia Praha 
1-1
 MFK RuĹľomberok
AC Omonia Nicosia 
0-2
 FK Rabotnicki Skopje
Sunday 12th June
Levadia Tallinn 
2-0
 FC Atletik
SC Rheindorf Altach 
5-1
 FC Wil 1900
Saturday 11th June
FK Rabotnicki Skopje 
3-1
 NK Zagreb
Debreceni VSC 
2-3
 Spartak Myjava
Unia Kalety 
0-4
 KS Ruch ChorzĂłw
Debreceni VSC 
2-1
 Spartak Myjava
Wednesday 8th June
Hallingdal 
0-5
 Sogndal IL
Tuesday 31st May
Ubberud 
0-9
 Odense BK
Friday 27th May
Berliner Dynamo 
5-1
 Union FĂĽrstenwalde
Thursday 26th May
Audax Cervinara 
2-3
 US Avellino
SV Eintracht Trier 05 
2-2
 1. Köln
NY Cosmos 
2-2
 SD Eibar
Tuesday 24th May
 Houston Dynamo 
 Real Sociedad de FĂştbol
Sunday 22nd May
Anker Wismar 
0-2
 Hamburger SV
Delmenhorst XI 
1-11
 FC Sankt Pauli
Saturday 21st May
Bolivar La Paz 
0-0
 Espanyol
FC Hansa Rostock 
1-3
 1. Union Berlin
Friday 20th May
Begatal XI 
4-8
 Arminia Bielefeld
 Al Ahly 
 AS Roma
Thursday 19th May
Novelda CF 
2-2
 Villarreal
Harsewinkel 
0-15
 Arminia Bielefeld
Altglienicke 
4-0
 1. Union Berlin
 San Jose Earthquakes 
 Real Sociedad de FĂştbol
Wednesday 18th May
AO Xanthi 
1-3
 Iraklis Saloniki
Ajax 
2-0
 Liaoning
Tuesday 17th May
AVW '66 
2-9
 Vitesse
Holsen 
1-13
 Arminia Bielefeld
FC Luzern 
1-6
 Borussia M'gladbach
Friday 13th May
RKHVV 
1-5
 Vitesse
Wednesday 11th May
GS Kallithea 
2-3
 PAE APS Atromitos Athens
Iraklis Saloniki 
2-4
 AO Xanthi
Friday 6th May
Budapest HonvĂ©d 
3-2
 DiĂłsgyöri VTK
Saturday 23rd April
FC Dynamo Kyiv II 
0-2
 FC Olimpik Donetsk
Monday 4th April
Ranheim Trondheim 
8-1
 Steinkjer FK
Sunday 3rd April
Tromsdalen UIL 
0-0
 Alta IF
Saturday 2nd April
Follo Fotball Ski 
2-6
 Fyllingsdalen
Pors Grenland 
0-0
 Baerum SK Sandvika
Thursday 31st March
Arema ISL 
1-0
 Sriwijaya Palembang
Monday 28th March
Gefle IF 
1-1
 IK Sirius Uppsala
Bryne FK 
1-1
 Egersund
Sandnes Ulf 
1-0
 Viking Stavanger
Fredrikstad FK 
1-3
 Sparta Sarpsborg
Ullensaker Kisa IL 
3-1
 Follo Fotball Ski
Orebro SK 
2-1
 Hammarby IF
Sakhalin Sakhalinsk 
3-2
 NoSta Novotroitsk
Baerum SK Sandvika 
1-4
 Lillestrom SK
Mjondalen IF 
1-1
 KFUM Fotball Oslo
Sunday 27th March
Persipura Jayapura 
0-0
 Arema ISL
CSKA Moskva 
2-3
 Dolgie Prudy
Saturday 26th March
FK Razgrad 2000 
3-1
 Vereya
PFC Pirin Blagoevgrad 
0-1
 FK Vardar Skopje
PFC Lovech 
2-0
 PFC Slavia Sofia
Ostersunds FK 
0-0
 Dalkurd FF
Molde FK 
2-1
 IL Hodd Ulsteinvik
IFK Norrkoping 
2-2
 Djurgardens IF
AIK Solna 
1-0
 Inter Turku
FC Dynamo Kyiv 
0-2
 FC Olimpik Donetsk
FC Smorgon 
2-2
 Isloch
Energomash Belgorod 
5-2
 Torpedo Moskva
Lokomotiv Mezdra 
0-2
 PFC Montana 1921
Friday 25th March
Viitorul ConstanĹŁa 
0-0
 PFC Cherno More Varna
CS Petrolul ZF1948 Berca 
0-1
 Astra Ploiesti
Hammarby IF 
2-1
 Esteghlal
Malmo FF 
4-0
 HJK Helsinki
SK Sturm Graz II 
3-4
 Austria Klagenfurt
SK Sturm Graz 
2-2
 NK Lokomotiva Zagreb
Kongsvinger IL 
2-1
 Strommen IF
Persija ISL 
0-1
 Arema ISL
Persipura Jayapura 
0-1
 Persisam Putra Samarinda
Thursday 24th March
Feyenoord 
2-0
 Sparta
Holstein Kiel 
1-2
 Hamburger SV
KuPS Kuopio 
1-1
 AC Oulu
Borussia M'gladbach 
2-1
 Arminia Bielefeld
IFK Goteborg 
0-3
 Randers
Wednesday 23rd March
Kristiansund BK 
0-0
 Ranheim Trondheim
Odd Grenland Skien 
1-1
 Sandefjord Fotball
FC Gomel 
1-1
 FC Orsha
Persipura Jayapura 
0-0
 Persija ISL
Tuesday 22nd March
FC Rot Weiss Erfurt 
0-1
 1. Köln
Energomash Belgorod 
1-0
 NoSta Novotroitsk
Monday 21st March
Jerv 
1-2
 Sandnes Ulf
Sakhalin Sakhalinsk 
2-2
 Avangard Kursk
Persisam Putra Samarinda 
1-2
 Persija ISL
Sunday 20th March
Fredrikstad FK 
3-0
 Sandefjord Fotball
FC Helios Kharkiv 
1-1
 FK Sumy
Moss FK 
3-4
 Alta IF
Saturday 19th March
IFK Goteborg 
1-1
 Djurgardens IF
Arema ISL 
2-1
 Persisam Putra Samarinda
Orebro SK 
3-2
 IFK Mariehamn
Follo Fotball Ski 
2-0
 Orn Horten
FC Gomel 
3-0
 Khimik Svetlogorsk
KFUM Fotball Oslo 
2-2
 Baerum SK Sandvika
Friday 18th March
Gjøvik FF 
0-2
 Alta IF
FC Hirnik Kryvyi Rih 
1-0
 FC Kremin Kremenchuk
Thursday 17th March
Sandnes Ulf 
6-0
 Vidar FK
Wednesday 16th March
Obolon'-Brovar 
4-1
 FC Arsenal Bila Tserkva
Tuesday 15th March
PFC Olexandria 
0-1
 FC Hirnik Kryvyi Rih
Monday 14th March
Bryne FK 
1-0
 Raufoss Fotball
Strommen IF 
1-2
 Ranheim Trondheim
Obolon'-Brovar 
2-1
 FC Poltava
FK Khimki 
1-1
 Znamya Truda OZ
Sunday 13th March
Ullensaker Kisa IL 
4-3
 Jerv
Fredrikstad FK 
0-0
 KFUM Fotball Oslo
Mjondalen IF 
2-1
 Hamarkamaratene
Kristiansund BK 
1-2
 Kongsvinger IL
AC Horsens 
2-2
 Middelfart G og BK
Saturday 12th March
HJK Helsinki 
2-0
 SJK Seinajoki
Horodeya Minsk reg. 
0-0
 FC Gomel
Sandnes Ulf 
2-1
 Nest Sotra Agotnes
IL Hodd Ulsteinvik 
2-0
 Florø
Follo Fotball Ski 
2-4
 Elverum
GIF Sundsvall 
3-2
 Gefle IF
Baerum SK Sandvika 
3-2
 Lommedalen
Fyllingsdalen 
3-1
 Stord Sunnhordland FK
Boldklubben af 1893 
1-0
 Vanløse IF
Hvidovre IF 
0-0
 Akademisk Boldklub
Torpedo Zhodino 
2-0
 FC Vitebsk
Friday 11th March
Raufoss Fotball 
1-4
 Ranheim Trondheim
Thursday 10th March
Jerv 
2-1
 Fredrikstad FK
FC Zirka Kirovohrad 
2-0
 FC Hirnik Kryvyi Rih
KFUM Fotball Oslo 
1-1
 Kristiansund BK
Wednesday 9th March
Real Balompedica Linense 
1-2
 HJK Helsinki
Gazovik Orenburg 
0-1
 Zenit Chelyabinsk
Tuesday 8th March
Luch Vladivostok 
0-0
 Sakhalin Sakhalinsk
Monday 7th March
Rosenborg BK II 
2-0
 Ranheim Trondheim
Sunday 6th March
Viking Stavanger 
1-1
 Rosenborg BK
FK Haugesund 
4-0
 Sandnes Ulf
SK Brann Bergen 
0-3
 Tromso IL
Sparta Sarpsborg 
4-0
 FK Bodo Glimt
Sogndal IL 
2-2
 IL Hodd Ulsteinvik
Kristiansund BK 
1-4
 Molde FK
PEPO 
1-1
 FC Lahti
Luch Vladivostok 
2-1
 Zenit Chelyabinsk
Saturday 5th March
Mjondalen IF 
1-0
 Stabaek IF
Stromsgodset IF 
3-3
 Valerenga IF Oslo
IK Start Kristiansand 
0-2
 Sandefjord Fotball
Alta IF 
9-0
 Hammerfest FK
Odd Grenland Skien 
1-1
 Lillestrom SK
FK Tyumen 
1-3
 Gazovik Orenburg
Elverum 
0-1
 Hamarkamaratene
Sotra 
2-0
 Fyllingsdalen
Bryne FK 
1-2
 Vard Haugesund
Molde FK 
2-0
 Aalesunds FK
FC Gomel 
0-1
 Krumkachy
Kjelsas Oslo 
1-1
 Follo Fotball Ski
Hvidovre IF 
2-1
 Brønshøj BK
Barsa Sumy 
1-0
 FK Sumy
Slavia M 
0-1
 Horodeya Minsk reg.
Friday 4th March
Fredrikstad FK 
1-2
 Kongsvinger IL
Inhulets 
3-2
 FC Kremin Kremenchuk
Thursday 3rd March
FK Bodo Glimt 
5-0
 Mo IL
Ranheim Trondheim 
1-0
 Nardo FK Trondheim
Shinnik Yaroslavl 
4-0
 Znamya Truda OZ
Wednesday 2nd March
Real Balompedica Linense 
0-1
 Shakhtyor Soligorsk
CS Petrolul ZF1948 Berca 
0-1
 Chindia
Skala Stryi 
3-1
 Ternopil'
Sydney United 
1-1
 Parramatta
Tuesday 1st March
Aalesunds FK 
3-3
 Kristiansund BK
UD Marbella 
0-4
 Valerenga IF Oslo
FC Hirnik Kryvyi Rih 
3-3
 Makiyivvuhillya
Molde FK 
3-3
 Mjondalen IF
FC Poltava 
2-0
 FK Sumy
Monday 29th February
Sogndal IL 
0-0
 Tromso IL
FK Bodo Glimt 
0-1
 Lillestrom SK
Rosenborg BK 
0-0
 Shakhtyor Soligorsk
Ternopil' 
1-4
 FC Karpaty Lviv
Sunday 28th February
SK Brann Bergen 
1-1
 FK Haugesund
IL Hodd Ulsteinvik 
1-2
 Sandefjord Fotball
Jerv 
0-1
 Bryne FK
Stanmore Hawks 
1-5
 Gladesville Ryde Magic
Fraser Park 
5-3
 Mounties Wanderers
Rockdale City Suns 
4-2
 Manly United
Blacktown City Demons 
1-2
 Sydney Olympic
Blacktown Spartans 
2-2
 Parramatta
UNSW 
2-4
 Balmain Tigers
San Jose Earthquakes 
1-0
 NY Cosmos
NE Revolution 
1-0
 Columbus Crew
Austin Aztex 
6-1
 Bahia Salvador
Tampa Bay Rowdies 
0-0
 Montreal Impact
Saturday 27th February
Houston Dynamo 
2-2
 Sporting Kansas City
Toronto 
0-1
 Philadelphia Union
Limerick 37 
3-1
 Galway United
FK Rostov na Donu 
2-0
 Stabaek IF
Fredrikstad FK 
1-1
 Strommen IF
Anzhi Makhachkala 
1-0
 Viking Stavanger
Rubin Kazan 
0-0
 Krylya Sovetov
Raufoss Fotball 
2-1
 Follo Fotball Ski
Wisla Plock SA 
2-0
 Arka Gdynia SSA
GKS Katowice 
2-1
 KS FKS Stal Mielec
Ullensaker Kisa IL 
3-0
 Hamarkamaratene
Kongsvinger IL 
4-2
 Elverum
ASPN Miedz Legnica 
2-2
 OKS Odra Opole
Hvidovre IF 
1-1
 Greve Fodbold
CWKS Resovia RzeszĂłw 
2-2
 RKS Garbarnia KrakĂłw
FC Volyn Lutsk 
0-1
 Ternopil'
Levadia Tallinn 
1-2
 TPS Turku
GKS Olimpia Grudziadz 
2-2
 MKS Bytovia BytĂłw
FC Gomel 
2-2
 Isloch
Fotbal FrĂ˝dek MĂ­stek 
5-1
 Prostejov
SK Sigma Olomouc II 
3-2
 FK Fotbal Trinec
Dinamo Brest 
0-1
 Granit Mikashevichi
Friday 26th February
Shamrock Rovers 
2-1
 Shelbourne Dublin
SV Schwechat 
1-0
 ASK Bruck/Leitha
SC Neusiedl am See 1919 
0-1
 First Vienna 1894
SK Sturm Graz II 
4-5
 SK Rapid Wien II
FC Atletik 
2-2
 TPS Turku
Tromso IL 
3-0
 Krylya Sovetov
FK Austria Wien II 
1-4
 FC Pasching
FC Hjørring 
1-1
 AC Horsens
FC Poltava 
2-0
 FC Hirnyk Sport Komsomolsk
1. Tatran Prešov 
2-0
 FK Tatran LiptovskĂ˝ Mikuláš
Torpedo Zhodino 
2-1
 Dnepr Mogilev
Mordovya Saransk 
0-2
 FC Sheriff Tiraspol
Thursday 25th February
FK Haugesund 
2-0
 IL Hodd Ulsteinvik
ZKS Stal RzeszĂłw 
0-3
 KS Widzew LĂłdz
Ranheim Trondheim 
1-0
 Levanger FK
Aris FC Limassol 
0-9
 Spartak Moskva
Stromsgodset IF 
2-0
 Shakhtyor Soligorsk
Sandefjord Fotball 
0-3
 Sogndal IL
Gazovik Orenburg 
0-1
 FK Jelgava
FC Kremin Kremenchuk 
1-0
 FC Hirnik Kryvyi Rih
Hawkesbury City 
1-2
 Northern Tigers
NE Revolution 
2-1
 Houston Dynamo
Philadelphia Union 
0-0
 New York Red Bulls
Wednesday 24th February
Athlone Town 
0-2
 Sligo Rovers
FK Fotbal Trinec 
2-1
 FC HlucĂ­n
Irtysh Pavlodar 
1-0
 Suduva Marijampole
Viking Stavanger 
0-0
 Dinamo Moskva
FK Rostov na Donu 
0-1
 Rosenborg BK
FC Olimpik Donetsk 
2-1
 FC Taraz
Valerenga IF Oslo 
1-2
 Anzhi Makhachkala
SK Brann Bergen 
0-0
 Rubin Kazan
Flora Tallinn 
2-1
 KuPS Kuopio
FC Kremin Kremenchuk 
1-1
 FC Hirnyk Sport Komsomolsk
KS FKS Stal Mielec 
2-2
 LKP Motor Lublin
Prospect United 
0-11
 Blacktown City Demons
Sydney United 
1-5
 Changsha Ginde
Tuesday 23rd February
Glentoran 
0-1
 Derry City
Longford Town 
0-4
 Galway United
SK Sturm Graz II 
4-3
 SC Gleisdorf 1919
FC Stadlau 
5-0
 Traiskirchen
FC Salzburg II 
0-2
 Union Sankt Florian
Aalesunds FK 
4-1
 Hibernians
Bryne FK 
6-0
 Frøyland
Shinnik Yaroslavl 
0-1
 Gazovik Orenburg
Amkar Perm 
2-1
 Stabaek IF
Aalborg BK 
3-0
 Malmo FF
FK Jelgava 
1-2
 Tosno
Levadia Tallinn 
2-1
 FC Lahti
Baltika Kaliningrad 
0-2
 Volgar Gazprom Astrakhan
Aris FC Limassol 
1-8
 FC Sheriff Tiraspol
Zenit St. Petersburg II 
1-4
 Fakel
Persib Bandung 
0-1
 Arema ISL
FC Dynamo Kyiv II 
3-0
 FC Arsenal Bila Tserkva
Obolon'-Brovar 
1-2
 Kolos Kovalivka
Tom Tomsk 
1-0
 FK Tyumen
Persisam Putra Samarinda 
1-1
 PSS Sleman
Monday 22nd February
FK Bodo Glimt 
0-0
 Mjondalen IF
Irtysh Pavlodar 
0-0
 FC Vorskla Poltava
Sibir Novosibirsk 
0-1
 Spartak Moskva II
Ordabasy Shymkent 
0-1
 FC Stal Dniprodzerzhynsk
Spartak Moskva 
3-3
 FC Sheriff Tiraspol
Amkar Perm 
1-0
 Shakhtyor Soligorsk
Sandnes Ulf 
0-2
 IK Start Kristiansand
FC Atletik 
0-1
 Spartaks Jurmala
Metallurg Krasnoyarsk 
2-1
 Krasnodar II
MFK Mykolaiv 
3-0
 Krystal
Arsenal Tula 
1-1
 Volgar Astrakhan II
Energiya Khabarovsk 
4-0
 Chertanovo
Sunday 21st February
FC København 
2-1
 Rosenborg BK
Stromsgodset IF 
1-1
 Dinamo Moskva
Sparta Sarpsborg 
0-1
 Rubin Kazan
Viborg FF 
0-1
 Brøndby IF
Ranheim Trondheim 
0-1
 Arendal
Alta IF 
2-1
 Tromsdalen UIL
Chainat 
4-0
 Nakhon Ratchasima
Anzhi Makhachkala 
0-3
 CSKA Moskva
Flora Tallinn 
0-3
 Zalgiris Vilnius
FC Arsenal Kyiv 
2-0
 FC Arsenal Bila Tserkva
FC Dynamo Kyiv II 
0-1
 Obolon'-Brovar
Persisam Putra Samarinda 
1-1
 Persib Bandung
Sydney Olympic 
4-1
 Changsha Ginde
Fraser Park 
2-1
 Dulwich Hill
Parramatta 
0-0
 Hakoah Sydney City
Blacktown City Demons 
1-4
 Rockdale City Suns
Arema ISL 
5-2
 PSS Sleman
Palm Beach 
6-0
 Brisbane Olympic United
Central Coast M. Academy 
2-2
 North Shore Mariners
Northern Tigers 
2-1
 Bankstown Berries
Kashima Antlers 
2-1
 Mito Hollyhock
FC Gifu 
0-1
 Vissel Kobe
Sacramento Republic 
1-2
 San Jose Earthquakes
Tampa Bay Rowdies 
0-2
 Philadelphia Union
Saturday 20th February
DC United 
1-4
 Montreal Impact
Sligo Rovers 
1-0
 Derry City
Fyllingsdalen 
4-1
 Fana IL Nesttun
Volgar Gazprom Astrakhan 
0-1
 Gazovik Orenburg
NK Olimpija Ljubljana 
0-0
 Terek Groznyi
Aalesunds FK 
2-2
 FC Koper
Sogndal IL 
0-3
 FK Haugesund
Galway United 
1-2
 Shelbourne Dublin
Kristiansund BK 
0-1
 Levanger FK
NK Rudar Velenje 
2-3
 NK DomĹľale
MFK RuĹľomberok 
3-0
 FK Fotbal Trinec
Cobh Ramblers 
0-4
 Cork City
Lillestrom SK 
1-2
 Newcastle United
Fakel 
3-1
 FK Tyumen
FF Jaro Pietarsaari 
5-2
 SJK Seinajoki
FC Wiener Neustadt 
3-1
 FC Spartak Trnava
Austria Salzburg 
2-3
 SpVgg Unterhaching
Follo Fotball Ski 
1-2
 Fram IF Larvik
Stabaek IF 
1-2
 Valerenga IF Oslo
Fredrikstad FK 
1-2
 Moss FK
Fortuna DĂĽsseldorf II 
1-2
 Steinbach
MFK ZemplĂ­n Michalovce 
4-0
 MFK Košice
FC Nitra 
1-1
 Senica
Skalica 
0-2
 MFK Karviná
Randers 
3-0
 FC Hjørring
Arka Gdynia SSA 
1-0
 GKS Olimpia Grudziadz
AGF Aarhus 
2-0
 Hobro IK
Brønshøj BK 
2-3
 Boldklubben af 1893
FC Hradec KrálovĂ© 
1-0
 FK Spartak Sezimovo ĂšstĂ­
Spartak Moskva II 
3-1
 Krasnodar II
SFC Opava 
2-0
 GKS Tychy 71
TS Polonia Bytom 
2-1
 OKS Odra Opole
NadwiĹ›lan GĂłra 
5-0
 KKS Karpaty Krosno
GĂłrnik WaĹ‚brzych 
1-2
 Zaglebie Sosnowiec SA
BK Fremad Amager 
0-4
 BK Avarta
Akademisk Boldklub 
1-4
 FC Roskilde
Dinamo Brest 
0-0
 Granit Mikashevichi
Chertanovo 
1-2
 Volgar Astrakhan II
Friday 19th February
Drogheda United 
0-2
 Dundalk
Asane IL Ulset 
0-0
 SK Brann Bergen
SC Austria Lustenau 
2-1
 Sonthofen
Flora Tallinn 
1-2
 Zalgiris Vilnius
Baerum SK Sandvika 
0-4
 Ullensaker Kisa IL
Sandefjord Fotball 
4-0
 Notodden FK
SK Rapid Wien II 
1-0
 TSV Hartberg
Baltika Kaliningrad 
0-1
 Shinnik Yaroslavl
FC Dacia Chisinau 
3-2
 Krylya Sovetov
NK DomĹľale 
1-1
 MĹ K Ĺ˝ilina
Sandnes Ulf 
0-0
 Mjondalen IF
Tom Tomsk 
0-2
 Zenit St. Petersburg II
Chonburi 
0-2
 Chainat
Lokomotiv Mezdra 
1-2
 PFC Montana 1921
Torpedo Zhodino 
1-0
 Naftan Novopolotsk
FK Slovan Duslo Ĺ ala 
1-6
 Spartak Myjava
FC Atletik 
3-1
 Dinamo RÄ«ga
Sibir Novosibirsk 
2-1
 Metallurg Krasnoyarsk
FC Dynamo Kyiv II 
0-0
 Kolos Kovalivka
Luch Vladivostok 
1-4
 BashInformSvyaz-Dinamo Ufa
West Adelaide 
1-2
 Croydon Kings
Isloch 
1-1
 Smolevichy-STI
Army 
1-3
 Nakhon Ratchasima
Obolon'-Brovar 
3-2
 FC Arsenal Kyiv
Blacktown Spartans 
1-2
 Sydney Olympic
Energiya Khabarovsk 
0-2
 Arsenal Tula
Bonnyrigg White Eagles 
1-1
 Changsha Ginde
Thursday 18th February
Limerick 37 
2-5
 Cork City
Løten 
0-3
 Hamarkamaratene
IK Start Kristiansand 
2-1
 Sparta Sarpsborg
Levadia Tallinn 
5-1
 FC Flora Paide
CSKA Moskva 
2-1
 Dinamo Moskva
Tom Tomsk 
1-0
 Mordovya Saransk
Smolevichy-STI 
3-2
 Naftan Novopolotsk
Honkong Rangers 
2-3
 FC Ryukyu
Silkeborg IF 
1-1
 AC Horsens
Persib Bandung 
4-2
 PSS Sleman
Torpedo Zhodino 
2-1
 Isloch
Brisbane City 
2-1
 Redlands United
Adelaide Raiders 
0-2
 Adelaide City
Para Hills Knights 
0-2
 Adelaide Comets
Olimpiyets 
1-1
 Zenit Izhevsk
South Adelaide Panthers 
3-0
 The Cove
Persisam Putra Samarinda 
1-3
 Arema ISL
Khimik Dzerzhinsk 
3-0
 Zenit Penza
New York City 
1-0
 Montreal Impact
Wednesday 17th February
Austria Salzburg 
8-0
 FC Kufstein
Sogndal IL 
2-2
 Førde
Gazovik Orenburg 
0-0
 FK Tyumen
FC Dynamo Kyiv 
2-1
 Stromsgodset IF
Flora Tallinn II 
1-6
 Virumaa JK Rakvere
Ordabasy Shymkent 
2-1
 Belshina Bobruisk
Rosenborg BK 
1-0
 Odd Grenland Skien
Volgar Astrakhan II 
1-4
 Spartak Moskva II
Ural Sverdlovskaya Oblast 
1-0
 FC Sheriff Tiraspol
FC Nitra 
1-2
 SereÄŹ
Isloch 
1-5
 Naftan Novopolotsk
MFK Mykolaiv 
1-2
 Real Pharm
Chertanovo 
0-1
 Krasnodar II
Olimpiyets 
1-1
 Volga Ulyanovsk
FC Arsenal Kyiv 
0-2
 FC Dynamo Kyiv II
Torpedo Zhodino 
3-0
 Smolevichy-STI
Mounties Wanderers 
4-0
 Inter Lions
Yesil Bogatyr 
0-5
 FC Karpaty Lviv
Mt Druitt Town 
0-2
 Blacktown Spartans
Adelaide Blue Eagles 
4-2
 White City Woodville
Zenit Penza 
1-0
 Neft Nizhnekamsk
A.P.I.A. Leichhardt Tigers 
2-2
 Changsha Ginde
Kolos Kovalivka 
0-1
 FC Arsenal Bila Tserkva
Fakel 
1-1
 Volgar Gazprom Astrakhan
Adelaide Hills Hawks SC 
0-6
 Campbelltown City
Zenit Izhevsk 
1-2
 Khimik Dzerzhinsk
Tuesday 16th February
Dundalk 
2-0
 University College Dublin
Coleraine 
0-0
 Derry City
USK Anif 
0-2
 FC Salzburg II
SV Stegersbach 
2-2
 SV Oberwart
FK Austria Wien II 
4-3
 SV Leobendorf
Zenit St. Petersburg II 
2-2
 Shinnik Yaroslavl
Aktobe Lento 
0-3
 FC Zorya Luhansk
Arsenal Tula 
0-0
 Metallurg Krasnoyarsk
Septemvri Simitli 
1-2
 Lokomotiv Mezdra
NK Inter Zapresic 
2-4
 MĹ K Ĺ˝ilina
FC Poltava 
1-0
 FK Sumy
Tom Tomsk 
0-1
 Baltika Kaliningrad
Zenit Izhevsk 
3-0
 Volga Ulyanovsk
FK Fotbal Trinec 
2-2
 Fotbal FrĂ˝dek MĂ­stek
Neft Nizhnekamsk 
0-0
 Khimik Dzerzhinsk
Energiya Khabarovsk 
0-0
 Sibir Novosibirsk
Vipers 
5-2
 South Adelaide Panthers
Zenit Penza 
0-4
 Olimpiyets
Monday 15th February
Dinamo Moskva 
1-1
 SP Zawisza Bydgoszcz
Volgar Gazprom Astrakhan 
2-0
 Krasnodar II
Yesil Bogatyr 
1-1
 Zhetysu Taldykorgan
Spartak Moskva II 
1-5
 FK Tyumen
Akademisk Boldklub 
1-0
 Elite 3000 Helsingør
JK Nomme Kalju 
4-0
 JK Trans Narva
Gazovik Orenburg 
1-1
 Volgar Astrakhan II
Volga Ulyanovsk 
0-3
 Zenit Penza
Obolon'-Brovar 
3-0
 FC Arsenal Bila Tserkva
Adelaide Blue Eagles 
2-2
 Adelaide Comets
Neft Nizhnekamsk 
3-0
 Zenit Izhevsk
FC Arsenal Kyiv 
1-1
 Kolos Kovalivka
Fakel 
4-0
 Chertanovo
Khimik Dzerzhinsk 
0-1
 Olimpiyets
Sunday 14th February
Shinnik Yaroslavl 
3-2
 Metallurg Krasnoyarsk
Zenit Izhevsk