footytube version 2.0 logo

III Divisao Results

Leagues /  Portugal /  III Divisao  / Results 

III Divisao Season Results

Saturday 1st June
GD Lagoa 
1-0
 FC Castrense
SC Mineiro Aljustrelense 
3-0
 Monte Trigo
Sesimbra 
1-1
 Lusitano VRSA
Mon√ß√£o 
0-1
 Merelinense
Esposende 
4-2
 SC Maria da Fonte
Melgacense 
0-4
 Ponte da Barca
Felgueiras 
2-0
 Pedras Rubras
AD Oliveirense 
5-0
 USC Paredes
Santa Eul√°lia 
2-0
 AD Lousada
GD Serzedelo 
3-2
 AC Vila Mea
SC Vila Real 
2-1
 Rebordosa AC
Aliados Lordelo 
3-1
 Leca
Alba 
1-3
 Oliveira do Bairro SC
Estarreja 
1-4
 Salgueiros
SC Penalva do Castelo 
0-2
 Grij√≥
Sampedrense 
3-2
 Oliveira de Frades
Uniao Lamas 
4-1
 Aguiar da Beira
AA Avanca 
2-1
 Parada
GD Sourense 
1-1
 SC Pombal
Caldas SC 
1-1
 Oliv. Hospital
Alcanenense 
1-0
 Vit√≥ria de Sernache
Mort√°gua 
3-4
 AC Marinhense
Beneditense 
3-0
 CD Torres Novas
Penelense 
1-1
 Gin√°sio de Alcoba√ßa
Lourinhanense 
3-1
 Electrico
GD Fabril Barreiro 
1-1
 Sacavenense
SU Sintrense 
0-1
 FC Barreirense
Real SC 
3-1
 Uni√£o Tires
P√™ro Pinheiro 
1-0
 GD Peniche
SL Cartaxo 
1-2
 Amora
ASC Reguengos 
4-1
 Vasco da Gama
Uni√£o Montemor 
1-2
 Lagos
Moura 
2-3
 Juventude SC Evora
FC Marinhas 
0-0
 GD Braganca
Cac. Taipas 
1-1
 Ronfe
Santa Maria 
1-0
 SC Vianense
Saturday 25th May
Ronfe 
0-0
 Santa Maria
Monte Trigo 
5-2
 Sesimbra
Lusitano VRSA 
1-1
 GD Lagoa
FC Castrense 
1-0
 SC Mineiro Aljustrelense
GD Peniche 
3-0
 SL Cartaxo
Amora 
2-1
 Real SC
Uni√£o Tires 
5-1
 P√™ro Pinheiro
Lagos 
2-2
 Moura
Juventude SC Evora 
3-3
 ASC Reguengos
Vasco da Gama 
1-4
 Uni√£o Montemor
Sacavenense 
0-2
 SU Sintrense
 FC Barreirense 
 Lourinhanense
Electrico 
0-1
 GD Fabril Barreiro
CD Torres Novas 
2-1
 Penelense
Gin√°sio de Alcoba√ßa 
1-1
 Mort√°gua
AC Marinhense 
4-0
 Beneditense
Oliv. Hospital 
1-0
 Alcanenense
Vit√≥ria de Sernache 
0-0
 GD Sourense
SC Pombal 
2-0
 Caldas SC
Aguiar da Beira 
1-3
 AA Avanca
Parada 
2-1
 Sampedrense
Oliveira de Frades 
1-3
 Uniao Lamas
Salgueiros 
1-1
 SC Penalva do Castelo
Grij√≥ 
2-1
 Alba
Oliveira do Bairro SC 
2-0
 Estarreja
Rebordosa AC 
1-2
 Aliados Lordelo
Leca 
4-2
 GD Serzedelo
AC Vila Mea 
2-1
 SC Vila Real
USC Paredes 
0-2
 Santa Eul√°lia
AD Lousada 
1-3
 Felgueiras
Pedras Rubras 
1-2
 AD Oliveirense
SC Maria da Fonte 
8-1
 Melgacense
Ponte da Barca 
1-0
 Mon√ß√£o
Merelinense 
2-1
 Esposende
SC Vianense 
2-1
 FC Marinhas
GD Braganca 
1-0
 Cac. Taipas
Sunday 19th May
SC Mineiro Aljustrelense 
2-0
 Lusitano VRSA
Monte Trigo 
0-4
 FC Castrense
GD Lagoa 
0-1
 Sesimbra
Esposende 
4-0
 Ponte da Barca
SC Maria da Fonte 
0-0
 Merelinense
Mon√ß√£o 
3-0
 Melgacense
AD Oliveirense 
3-2
 AD Lousada
USC Paredes 
2-0
 Pedras Rubras
Felgueiras 
2-0
 Santa Eul√°lia
SC Vila Real 
1-1
 Leca
Rebordosa AC 
0-0
 AC Vila Mea
GD Serzedelo 
1-3
 Aliados Lordelo
Estarreja 
0-2
 Grij√≥
Salgueiros 
2-0
 Oliveira do Bairro SC
Alba 
0-1
 SC Penalva do Castelo
Uniao Lamas 
1-3
 Parada
Aguiar da Beira 
1-3
 Oliveira de Frades
Sampedrense 
1-0
 AA Avanca
Caldas SC 
2-0
 Vit√≥ria de Sernache
Oliv. Hospital 
2-0
 SC Pombal
GD Sourense 
0-0
 Alcanenense
Beneditense 
3-2
 Gin√°sio de Alcoba√ßa
CD Torres Novas 
2-1
 AC Marinhense
Mort√°gua 
3-0
 Penelense
GD Fabril Barreiro 
3-2
 FC Barreirense
Sacavenense 
1-1
 Electrico
Lourinhanense 
0-0
 SU Sintrense
P√™ro Pinheiro 
1-3
 Amora
GD Peniche 
7-2
 Uni√£o Tires
Real SC 
3-0
 SL Cartaxo
Uni√£o Montemor 
4-1
 Juventude SC Evora
Lagos 
4-1
 Vasco da Gama
ASC Reguengos 
3-1
 Moura
Cac. Taipas 
0-0
 SC Vianense
Ronfe 
1-0
 GD Braganca
FC Marinhas 
0-1
 Santa Maria
Vit√≥ria do Pico 
2-1
 Barreiro
Prainha 
3-0
 Mar√≠timo Graciosa
Santiago 
2-3
 Flamengos
Sunday 12th May
SL Cartaxo 
2-0
 Uni√£o Tires
Amora 
2-1
 GD Peniche
Real SC 
2-2
 P√™ro Pinheiro
Aliados Lordelo 
0-1
 AC Vila Mea
Leca 
2-2
 Rebordosa AC
Mon√ß√£o 
1-2
 Esposende
Sesimbra 
0-3
 FC Castrense
Lusitano VRSA 
1-0
 Monte Trigo
GD Lagoa 
2-2
 SC Mineiro Aljustrelense
Santa Maria 
0-1
 GD Braganca
SC Vianense 
2-0
 Ronfe
FC Marinhas 
1-0
 Cac. Taipas
Melgacense 
0-9
 Merelinense
Ponte da Barca 
1-2
 SC Maria da Fonte
Santa Eul√°lia 
1-1
 Pedras Rubras
AD Lousada 
2-1
 USC Paredes
Felgueiras 
0-0
 AD Oliveirense
GD Serzedelo 
4-1
 SC Vila Real
SC Penalva do Castelo 
5-3
 Oliveira do Bairro SC
Grij√≥ 
1-0
 Salgueiros
Alba 
2-0
 Estarreja
AA Avanca 
5-0
 Oliveira de Frades
Sampedrense 
2-1
 Uniao Lamas
Alcanenense 
2-2
 SC Pombal
Vit√≥ria de Sernache 
2-0
 Oliv. Hospital
GD Sourense 
0-1
 Caldas SC
Penelense 
4-2
 AC Marinhense
Gin√°sio de Alcoba√ßa 
5-0
 CD Torres Novas
Mort√°gua 
2-2
 Beneditense
SU Sintrense 
0-1
 Electrico
FC Barreirense 
2-0
 Sacavenense
Lourinhanense 
1-1
 GD Fabril Barreiro
Moura 
2-0
 Vasco da Gama
Juventude SC Evora 
2-1
 Lagos
ASC Reguengos 
1-1
 Uni√£o Montemor
Barreiro 
3-3
 Santiago
Flamengos 
2-3
 Prainha
Mar√≠timo Graciosa 
2-1
 Vit√≥ria do Pico
Saturday 11th May
Parada 
2-1
 Aguiar da Beira
Wednesday 8th May
Prainha 
1-1
 Barreiro
Sunday 5th May
CD Torres Novas 
1-1
 Mort√°gua
Rebordosa AC 
2-0
 GD Serzedelo
AC Marinhense 
1-0
 Gin√°sio de Alcoba√ßa
Beneditense 
1-2
 Penelense
GD Peniche 
1-3
 Real SC
SC Mineiro Aljustrelense 
1-0
 Sesimbra
Monte Trigo 
2-0
 GD Lagoa
Lusitano VRSA 
1-0
 FC Castrense
GD Braganca 
0-0
 SC Vianense
Cac. Taipas 
1-2
 Santa Maria
Ronfe 
4-2
 FC Marinhas
Merelinense 
1-3
 Ponte da Barca
Esposende 
9-0
 Melgacense
SC Maria da Fonte 
5-1
 Mon√ß√£o
Pedras Rubras 
1-0
 AD Lousada
AD Oliveirense 
2-0
 Santa Eul√°lia
USC Paredes 
1-2
 Felgueiras
AC Vila Mea 
2-1
 Leca
SC Vila Real 
0-4
 Aliados Lordelo
Oliveira do Bairro SC 
1-2
 Grij√≥
Estarreja 
2-0
 SC Penalva do Castelo
Salgueiros 
1-3
 Alba
Oliveira de Frades 
8-2
 Parada
Uniao Lamas 
0-1
 AA Avanca
Aguiar da Beira 
0-4
 Sampedrense
Electrico 
1-2
 FC Barreirense
GD Fabril Barreiro 
2-0
 SU Sintrense
Sacavenense 
2-2
 Lourinhanense
Uni√£o Tires 
2-2
 Amora
P√™ro Pinheiro 
3-1
 SL Cartaxo
Vasco da Gama 
2-0
 Juventude SC Evora
Uni√£o Montemor 
0-3
 Moura
Lagos 
1-0
 ASC Reguengos
Santiago 
2-1
 Vit√≥ria do Pico
Mar√≠timo Graciosa 
2-0
 Flamengos
SC Pombal 
2-4
 Vit√≥ria de Sernache
Caldas SC 
1-3
 Alcanenense
Oliv. Hospital 
1-1
 GD Sourense
Sunday 28th April
GD Peniche 
1-2
 P√™ro Pinheiro
Uni√£o Tires 
5-2
 Real SC
AC Vila Mea 
0-0
 GD Serzedelo
SC Maria da Fonte 
3-1
 Esposende
Ponte da Barca 
8-0
 Melgacense
Monte Trigo 
0-1
 SC Mineiro Aljustrelense
Lusitano VRSA 
0-0
 Sesimbra
FC Castrense 
0-0
 GD Lagoa
Ronfe 
2-3
 Cac. Taipas
SC Vianense 
1-0
 Santa Maria
Merelinense 
5-2
 Mon√ß√£o
USC Paredes 
1-3
 AD Oliveirense
AD Lousada 
0-0
 Santa Eul√°lia
Pedras Rubras 
1-1
 Felgueiras
Rebordosa AC 
2-2
 SC Vila Real
Leca 
1-2
 Aliados Lordelo
Grij√≥ 
2-0
 SC Penalva do Castelo
Oliveira do Bairro SC 
1-0
 Alba
Aguiar da Beira 
1-1
 Uniao Lamas
Parada 
2-1
 AA Avanca
Oliveira de Frades 
2-3
 Sampedrense
Oliv. Hospital 
1-3
 Caldas SC
Vit√≥ria de Sernache 
1-0
 Alcanenense
SC Pombal 
2-1
 GD Sourense
CD Torres Novas 
6-2
 Beneditense
Gin√°sio de Alcoba√ßa 
2-2
 Penelense
AC Marinhense 
4-2
 Mort√°gua
Sacavenense 
2-1
 GD Fabril Barreiro
FC Barreirense 
1-3
 SU Sintrense
Electrico 
0-1
 Lourinhanense
Amora 
2-0
 SL Cartaxo
Lagos 
2-1
 Uni√£o Montemor
Juventude SC Evora 
0-0
 Moura
Vasco da Gama 
0-1
 ASC Reguengos
Santiago 
3-0
 Prainha
Barreiro 
1-1
 Mar√≠timo Graciosa
Vit√≥ria do Pico 
3-0
 Flamengos
Saturday 27th April
GD Braganca 
1-0
 FC Marinhas
Salgueiros 
2-0
 Estarreja
Sunday 21st April
SL Cartaxo 
0-1
 GD Peniche
Aliados Lordelo 
3-0
 Rebordosa AC
P√™ro Pinheiro 
0-3
 Uni√£o Tires
Real SC 
4-0
 Amora
Sesimbra 
0-2
 Monte Trigo
SC Mineiro Aljustrelense 
0-0
 FC Castrense
GD Lagoa 
3-0
 Lusitano VRSA
Santa Maria 
0-0
 Ronfe
Cac. Taipas 
0-2
 GD Braganca
FC Marinhas 
1-2
 SC Vianense
Melgacense 
0-3
 SC Maria da Fonte
Esposende 
3-1
 Merelinense
Mon√ß√£o 
2-0
 Ponte da Barca
Santa Eul√°lia 
2-1
 USC Paredes
AD Oliveirense 
3-0
 Pedras Rubras
Felgueiras 
3-0
 AD Lousada
SC Vila Real 
1-1
 AC Vila Mea
GD Serzedelo 
2-1
 Leca
SC Penalva do Castelo 
0-0
 Salgueiros
Estarreja 
1-1
 Oliveira do Bairro SC
Alba 
0-0
 Grij√≥
AA Avanca 
4-1
 Aguiar da Beira
Uniao Lamas 
2-0
 Oliveira de Frades
Sampedrense 
2-2
 Parada
Alcanenense 
2-1
 Oliv. Hospital
Caldas SC 
0-0
 SC Pombal
GD Sourense 
2-1
 Vit√≥ria de Sernache
Penelense 
1-2
 CD Torres Novas
Beneditense 
1-1
 AC Marinhense
Mort√°gua 
3-2
 Gin√°sio de Alcoba√ßa
SU Sintrense 
2-2
 Sacavenense
GD Fabril Barreiro 
1-1
 Electrico
Lourinhanense 
2-1
 FC Barreirense
Moura 
1-1
 Lagos
Uni√£o Montemor 
5-0
 Vasco da Gama
ASC Reguengos 
2-2
 Juventude SC Evora
SC Angrense 
1-0
 CD Rabo de Peixe
Ideal 
2-1
 SC Praiense
Prainha 
1-1
 Vit√≥ria do Pico
Mar√≠timo Graciosa 
3-1
 Santiago
Flamengos 
2-2
 Barreiro
Sunday 14th April
Sesimbra 
1-1
 GD Lagoa
GD Braganca 
3-1
 Ronfe
Santa Maria 
1-0
 FC Marinhas
Merelinense 
3-0
 SC Maria da Fonte
Melgacense 
1-7
 Mon√ß√£o
AC Vila Mea 
2-0
 Rebordosa AC
Aliados Lordelo 
1-0
 GD Serzedelo
Penelense 
4-1
 Mort√°gua
Amora 
2-2
 P√™ro Pinheiro
Uni√£o Tires 
1-0
 GD Peniche
SL Cartaxo 
1-7
 Real SC
Vasco da Gama 
0-3
 Lagos
Lusitano VRSA 
1-4
 SC Mineiro Aljustrelense
FC Castrense 
3-2
 Monte Trigo
SC Vianense 
2-0
 Cac. Taipas
Ponte da Barca 
0-0
 Esposende
AD Lousada 
2-0
 AD Oliveirense
Pedras Rubras 
1-1
 USC Paredes
Santa Eul√°lia 
1-1
 Felgueiras
Leca 
3-2
 SC Vila Real
Grij√≥ 
0-0
 Estarreja
Oliveira do Bairro SC 
1-4
 Salgueiros
SC Penalva do Castelo 
1-1
 Alba
Parada 
0-0
 Uniao Lamas
Oliveira de Frades 
2-0
 Aguiar da Beira
AA Avanca 
4-0
 Sampedrense
Vit√≥ria de Sernache 
1-0
 Caldas SC
SC Pombal 
1-1
 Oliv. Hospital
Alcanenense 
1-2
 GD Sourense
Gin√°sio de Alcoba√ßa 
2-0
 Beneditense
AC Marinhense 
4-1
 CD Torres Novas
 FC Barreirense 
 GD Fabril Barreiro
Electrico 
0-0
 Sacavenense
SU Sintrense 
1-1
 Lourinhanense
Juventude SC Evora 
1-0
 Uni√£o Montemor
Moura 
2-1
 ASC Reguengos
SC Angrense 
4-0
 SC Praiense
CD Rabo de Peixe 
3-1
 Ideal
Flamengos 
2-1
 Santiago
Mar√≠timo Graciosa 
4-3
 Prainha
Barreiro 
2-1
 Vit√≥ria do Pico
Sunday 7th April
GD Peniche 
2-3
 Amora
Monte Trigo 
1-1
 Lusitano VRSA
FC Castrense 
4-0
 Sesimbra
SC Mineiro Aljustrelense 
2-0
 GD Lagoa
Ronfe 
1-0
 SC Vianense
GD Braganca 
3-4
 Santa Maria
Cac. Taipas 
3-4
 FC Marinhas
SC Maria da Fonte 
1-0
 Ponte da Barca
Merelinense 
11-0
 Melgacense
Esposende 
3-3
 Mon√ß√£o
USC Paredes 
2-3
 AD Lousada
Pedras Rubras 
1-3
 Santa Eul√°lia
AD Oliveirense 
1-2
 Felgueiras
Rebordosa AC 
2-1
 Leca
AC Vila Mea 
2-0
 Aliados Lordelo
SC Vila Real 
2-2
 GD Serzedelo
Salgueiros 
1-1
 Grij√≥
Oliveira do Bairro SC 
4-1
 SC Penalva do Castelo
Estarreja 
3-1
 Alba
Aguiar da Beira 
1-3
 Parada
Oliveira de Frades 
1-1
 AA Avanca
Uniao Lamas 
3-0
 Sampedrense
Oliv. Hospital 
2-1
 Vit√≥ria de Sernache
SC Pombal 
0-1
 Alcanenense
Caldas SC 
0-1
 GD Sourense
CD Torres Novas 
1-0
 Gin√°sio de Alcoba√ßa
AC Marinhense 
2-1
 Penelense
Beneditense 
2-3
 Mort√°gua
Sacavenense 
1-1
 FC Barreirense
Electrico 
2-2
 SU Sintrense
GD Fabril Barreiro 
0-1
 Lourinhanense
Uni√£o Tires 
6-0
 SL Cartaxo
P√™ro Pinheiro 
2-1
 Real SC
Lagos 
0-0
 Juventude SC Evora
Vasco da Gama 
1-1
 Moura
Uni√£o Montemor 
2-0
 ASC Reguengos
SC Praiense 
6-2
 CD Rabo de Peixe
Ideal 
0-0
 SC Angrense
Santiago 
1-0
 Barreiro
Prainha 
2-1
 Flamengos
Vit√≥ria do Pico 
1-0
 Mar√≠timo Graciosa
Saturday 30th March
Alba 
1-1
 Salgueiros
Felgueiras 
2-0
 USC Paredes
FC Castrense 
1-0
 Lusitano VRSA
GD Lagoa 
2-1
 Monte Trigo
Sesimbra 
2-0
 SC Mineiro Aljustrelense
FC Marinhas 
2-2
 Ronfe
Santa Maria 
2-0
 Cac. Taipas
SC Vianense 
0-0
 GD Braganca
Mon√ß√£o 
3-3
 SC Maria da Fonte
Melgacense 
0-5
 Esposende
Santa Eul√°lia 
1-2
 AD Oliveirense
AD Lousada 
1-1
 Pedras Rubras
GD Serzedelo 
2-2
 Rebordosa AC
Aliados Lordelo 
0-0
 SC Vila Real
Leca 
1-0
 AC Vila Mea
SC Penalva do Castelo 
0-1
 Estarreja
Grij√≥ 
1-0
 Oliveira do Bairro SC
Sampedrense 
2-1
 Aguiar da Beira
AA Avanca 
3-2
 Uniao Lamas
Parada 
4-1
 Oliveira de Frades
GD Sourense 
3-1
 Oliv. Hospital
Alcanenense 
3-2
 Caldas SC
Vit√≥ria de Sernache 
1-0
 SC Pombal
Mort√°gua 
3-0
 CD Torres Novas
Penelense 
0-2
 Beneditense
Gin√°sio de Alcoba√ßa 
3-1
 AC Marinhense
Lourinhanense 
0-0
 Sacavenense
SU Sintrense 
1-0
 GD Fabril Barreiro
FC Barreirense 
2-2
 Electrico
Real SC 
6-1
 GD Peniche
Amora 
2-2
 Uni√£o Tires
Moura 
1-2
 Uni√£o Montemor
ASC Reguengos 
1-1
 Lagos
Juventude SC Evora 
3-1
 Vasco da Gama
Friday 29th March
Ponte da Barca 
1-3
 Merelinense
Sunday 24th March
SL Cartaxo 
0-2
 P√™ro Pinheiro
Flamengos 
0-3
 Mar√≠timo Graciosa
CD Rabo de Peixe 
2-1
 SC Angrense
SC Praiense 
0-1
 Ideal
Barreiro 
0-0
 Prainha
Vit√≥ria do Pico 
2-2
 Santiago
Sunday 17th March
SC Praiense 
1-0
 SC Angrense
Ideal 
0-0
 CD Rabo de Peixe
Prainha 
0-0
 Santiago
Mar√≠timo Graciosa 
1-2
 Barreiro
Flamengos 
0-3
 Vit√≥ria do Pico
Sunday 10th March
SC Angrense 
1-2
 Ideal
Vit√≥ria do Pico 
2-3
 Prainha
Santiago 
0-0
 Mar√≠timo Graciosa
Aliados Lordelo 
1-0
 Rebordosa AC
Ponte da Barca 
3-0
 Melgacense
FC Castrense 
1-1
 SC Mineiro Aljustrelense
Lusitano VRSA 
3-0
 Sesimbra
Moura 
0-0
 Vasco da Gama
Monte Trigo 
3-1
 Lagos
Uni√£o Montemor 
5-0
 Juventude SC Evora
GD Lagoa 
0-0
 ASC Reguengos
GD Fabril Barreiro 
3-3
 Lourinhanense
GD Peniche 
0-1
 FC Barreirense
Amora 
2-3
 SL Cartaxo
SU Sintrense 
2-1
 Uni√£o Tires
Sacavenense 
2-0
 Real SC
Electrico 
1-2
 P√™ro Pinheiro
Caldas SC 
2-1
 CD Torres Novas
Mort√°gua 
1-2
 Oliv. Hospital
Beneditense 
2-1
 SC Pombal
Gin√°sio de Alcoba√ßa 
1-4
 Alcanenense
Penelense 
3-2
 AC Marinhense
GD Sourense 
2-1
 Vit√≥ria de Sernache
Sampedrense 
4-1
 Parada
Oliveira de Frades 
0-2
 Estarreja
AA Avanca 
2-1
 Salgueiros
Alba 
1-0
 Aguiar da Beira
Oliveira do Bairro SC 
1-0
 SC Penalva do Castelo
Uniao Lamas 
1-1
 Grij√≥
Felgueiras 
1-0
 Santa Eul√°lia
Pedras Rubras 
3-3
 AC Vila Mea
SC Vila Real 
1-1
 GD Serzedelo
USC Paredes 
4-0
 Leca
AD Oliveirense 
3-1
 AD Lousada
FC Marinhas 
4-0
 Esposende
Ronfe 
0-1
 Santa Maria
Cac. Taipas 
5-1
 Mon√ß√£o
Merelinense 
1-3
 GD Braganca
SC Maria da Fonte 
1-3
 SC Vianense
CD Rabo de Peixe 
1-1
 SC Praiense
Saturday 9th March
Barreiro 
2-2
 Flamengos
Sunday 3rd March
Rebordosa AC 
2-2
 USC Paredes
Vasco da Gama 
0-0
 Lusitano VRSA
Sesimbra 
2-2
 Uni√£o Montemor
SC Mineiro Aljustrelense 
0-0
 Moura
ASC Reguengos 
3-1
 Monte Trigo
Juventude SC Evora 
3-1
 GD Lagoa
Lagos 
1-1
 FC Castrense
SL Cartaxo 
1-3
 GD Peniche
FC Barreirense 
3-2
 Sacavenense
Lourinhanense 
2-0
 Amora
P√™ro Pinheiro 
1-1
 SU Sintrense
Real SC 
0-0
 Electrico
Uni√£o Tires 
2-3
 GD Fabril Barreiro
SC Pombal 
1-2
 Mort√°gua
Oliv. Hospital 
3-0
 Penelense
CD Torres Novas 
2-1
 Beneditense
Vit√≥ria de Sernache 
3-0
 Gin√°sio de Alcoba√ßa
AC Marinhense 
0-2
 GD Sourense
Alcanenense 
1-3
 Caldas SC
Salgueiros 
2-0
 Oliveira de Frades
Estarreja 
1-0
 Oliveira do Bairro SC
Parada 
1-1
 AA Avanca
Grij√≥ 
1-0
 Alba
SC Penalva do Castelo 
2-0
 Uniao Lamas
Aguiar da Beira 
2-2
 Sampedrense
GD Serzedelo 
3-1
 Pedras Rubras
AC Vila Mea 
0-1
 AD Oliveirense
Santa Eul√°lia 
3-1
 SC Vila Real
AD Lousada 
2-0
 Aliados Lordelo
Leca 
0-3
 Felgueiras
Santa Maria 
3-0
 FC Marinhas
Esposende 
1-3
 Merelinense
Melgacense 
0-12
 Ronfe
SC Vianense 
0-1
 Cac. Taipas
GD Braganca 
2-0
 SC Maria da Fonte
Mon√ß√£o 
2-3
 Ponte da Barca
Sunday 24th February
Felgueiras 
3-1
 Rebordosa AC
USC Paredes 
2-0
 AD Lousada
SC Maria da Fonte 
2-2
 Merelinense
Sesimbra 
1-2
 Vasco da Gama
Moura 
1-1
 Lagos
Lusitano VRSA 
0-1
 SC Mineiro Aljustrelense
FC Castrense 
1-0
 ASC Reguengos
GD Lagoa 
0-3
 Uni√£o Montemor
Monte Trigo 
1-1
 Juventude SC Evora
FC Barreirense 
2-1
 SL Cartaxo
Amora 
0-0
 Uni√£o Tires
GD Peniche 
1-1
 Lourinhanense
GD Fabril Barreiro 
0-0
 P√™ro Pinheiro
Electrico 
2-0
 Sacavenense
SU Sintrense 
2-2
 Real SC
Oliv. Hospital 
1-1
 SC Pombal
Beneditense 
2-0
 Alcanenense
Mort√°gua 
0-2
 CD Torres Novas
Caldas SC 
2-1
 Vit√≥ria de Sernache
GD Sourense 
2-0
 Penelense
Gin√°sio de Alcoba√ßa 
1-2
 AC Marinhense
Estarreja 
0-3
 Salgueiros
AA Avanca 
2-0
 Aguiar da Beira
Oliveira de Frades 
1-2
 Parada
Sampedrense 
0-0
 Grij√≥
Uniao Lamas 
0-0
 Oliveira do Bairro SC
Alba 
1-1
 SC Penalva do Castelo
AC Vila Mea 
3-1
 GD Serzedelo
SC Vila Real 
1-1
 Leca
Pedras Rubras 
3-1
 Santa Eul√°lia
Aliados Lordelo 
1-1
 AD Oliveirense
Esposende 
0-1
 Santa Maria
Ronfe 
2-1
 Mon√ß√£o
FC Marinhas 
7-0
 Melgacense
Ponte da Barca 
1-2
 SC Vianense
Cac. Taipas 
0-1
 GD Braganca
Sunday 17th February
Flamengos 
0-3
 Mar√≠timo Graciosa
CD Rabo de Peixe 
1-1
 SC Angrense
Ideal 
2-1
 Prainha
SC Praiense 
1-0
 Vit√≥ria do Pico
Barreiro 
1-0
 Santiago
Melgacense 
0-2
 Esposende
SC Mineiro Aljustrelense 
0-0
 Sesimbra
Lagos 
1-0
 Lusitano VRSA
Uni√£o Montemor 
1-1
 Vasco da Gama
ASC Reguengos 
0-0
 Moura
GD Lagoa 
1-1
 Monte Trigo
Juventude SC Evora 
3-1
 FC Castrense
Lourinhanense 
2-0
 FC Barreirense
Uni√£o Tires 
6-0
 GD Peniche
Sacavenense 
7-0
 SL Cartaxo
P√™ro Pinheiro 
2-2
 Amora
Electrico 
1-1
 SU Sintrense
Real SC 
1-3
 GD Fabril Barreiro
CD Torres Novas 
1-1
 Oliv. Hospital
Alcanenense 
4-0
 Mort√°gua
Penelense 
1-1
 SC Pombal
Vit√≥ria de Sernache 
0-1
 Beneditense
GD Sourense 
2-0
 Gin√°sio de Alcoba√ßa
AC Marinhense 
1-3
 Caldas SC
Parada 
0-1
 Estarreja
Aguiar da Beira 
2-2
 Oliveira de Frades
Oliveira do Bairro SC 
0-3
 Salgueiros
Grij√≥ 
3-1
 AA Avanca
Uniao Lamas 
1-0
 Alba
SC Penalva do Castelo 
1-0
 Sampedrense
Santa Eul√°lia 
3-0
 AC Vila Mea
Leca 
2-0
 Pedras Rubras
AD Oliveirense 
2-0
 GD Serzedelo
Rebordosa AC 
3-0
 SC Vila Real
Aliados Lordelo 
0-2
 USC Paredes
AD Lousada 
0-1
 Felgueiras
Mon√ß√£o 
1-2
 FC Marinhas
Merelinense 
2-3
 Santa Maria
SC Vianense 
3-1
 Ronfe
SC Maria da Fonte 
1-1
 Cac. Taipas
GD Braganca 
3-0
 Ponte da Barca
Sunday 10th February
Felgueiras 
1-0
 Aliados Lordelo
SC Angrense 
1-1
 SC Praiense
Santiago 
3-0
 Flamengos
Lusitano VRSA 
0-2
 ASC Reguengos
Vasco da Gama 
2-0
 SC Mineiro Aljustrelense
Moura 
3-1
 Juventude SC Evora
FC Castrense 
2-1
 GD Lagoa
FC Barreirense 
3-1
 Uni√£o Tires
SL Cartaxo 
1-3
 Lourinhanense
Amora 
1-0
 Real SC
GD Fabril Barreiro 
2-1
 Electrico
SU Sintrense 
2-0
 Sacavenense
Mort√°gua 
0-2
 Vit√≥ria de Sernache
Oliv. Hospital 
2-2
 Alcanenense
SC Pombal 
3-0
 CD Torres Novas
Beneditense 
3-2
 AC Marinhense
Gin√°sio de Alcoba√ßa 
1-2
 Penelense
Oliveira de Frades 
2-5
 Grij√≥
Sampedrense 
0-0
 Uniao Lamas
Alba 
2-1
 Oliveira do Bairro SC
Pedras Rubras 
1-0
 Rebordosa AC
AC Vila Mea 
4-1
 Leca
GD Serzedelo 
2-0
 Santa Eul√°lia
SC Vila Real 
2-0
 AD Lousada
USC Paredes 
0-1
 AD Oliveirense
Esposende 
3-3
 Mon√ß√£o
Santa Maria 
5-0
 Melgacense
Ronfe 
0-0
 GD Braganca
Ponte da Barca 
1-2
 SC Maria da Fonte
Cac. Taipas 
2-0
 Merelinense
Prainha 
1-2
 CD Rabo de Peixe
Mar√≠timo Graciosa 
0-2
 Ideal
Saturday 9th February
Caldas SC 
0-1
 GD Sourense
Vit√≥ria do Pico 
1-0
 Barreiro
Sesimbra 
1-3
 Lagos
Monte Trigo 
0-1
 Uni√£o Montemor
GD Peniche 
0-1
 P√™ro Pinheiro
Estarreja 
1-0
 Aguiar da Beira
Salgueiros 
4-1
 Parada
AA Avanca 
3-2
 SC Penalva do Castelo
FC Marinhas 
1-1
 SC Vianense
Wednesday 6th February
Penelense 
0-1
 Alcanenense
Sunday 3rd February
Uni√£o Tires 
0-0
 SL Cartaxo
SC Angrense 
4-0
 Prainha
CD Rabo de Peixe 
3-2
 Mar√≠timo Graciosa
Flamengos 
1-1
 Vit√≥ria do Pico
Ideal 
3-0
 Santiago
Uni√£o Montemor 
1-0
 SC Mineiro Aljustrelense
ASC Reguengos 
0-0
 Sesimbra
Lagos 
1-0
 Vasco da Gama
Juventude SC Evora 
2-3
 Lusitano VRSA
Monte Trigo 
1-1
 FC Castrense
GD Lagoa 
0-4
 Moura
Sacavenense 
1-1
 Lourinhanense
Real SC 
2-0
 GD Peniche
SU Sintrense 
0-1
 GD Fabril Barreiro
Electrico 
2-1
 Amora
FC Barreirense 
0-1
 P√™ro Pinheiro
Penelense 
0-3
 CD Torres Novas
Vit√≥ria de Sernache 
2-3
 Oliv. Hospital
Alcanenense 
0-0
 SC Pombal
AC Marinhense 
1-0
 Mort√°gua
Gin√°sio de Alcoba√ßa 
1-1
 Caldas SC
GD Sourense 
1-2
 Beneditense
Oliveira do Bairro SC 
2-0
 Parada
Grij√≥ 
2-0
 Estarreja
Aguiar da Beira 
1-0
 Salgueiros
SC Penalva do Castelo 
4-1
 Oliveira de Frades
Alba 
2-1
 Sampedrense
Uniao Lamas 
2-2
 AA Avanca
Rebordosa AC 
1-2
 AC Vila Mea
Leca 
0-2
 GD Serzedelo
AD Lousada 
1-2
 Pedras Rubras
USC Paredes 
0-0
 Felgueiras
Aliados Lordelo 
0-2
 SC Vila Real
Santa Eul√°lia 
0-1
 AD Oliveirense
Merelinense 
6-0
 Melgacense
SC Vianense 
0-0
 Esposende
Mon√ß√£o 
0-0
 Santa Maria
GD Braganca 
0-1
 FC Marinhas
Cac. Taipas 
0-1
 Ponte da Barca
SC Maria da Fonte 
0-1
 Ronfe
Saturday 2nd February
Barreiro 
0-2
 SC Praiense
Sunday 27th January
Felgueiras 
2-2
 AD Oliveirense
Mar√≠timo Graciosa 
1-3
 SC Angrense
SC Praiense 
3-1
 Prainha
Santiago 
1-0
 CD Rabo de Peixe
Lourinhanense 
2-1
 Uni√£o Tires
GD Fabril Barreiro 
1-3
 Sacavenense
GD Serzedelo 
0-0
 Rebordosa AC
Oliv. Hospital 
1-1
 AC Marinhense
Mort√°gua 
1-1
 GD Sourense
Vasco da Gama 
0-2
 ASC Reguengos
Sesimbra 
0-1
 Juventude SC Evora
SC Mineiro Aljustrelense 
1-1
 Lagos
Lusitano VRSA 
2-1
 GD Lagoa
FC Castrense 
1-4
 Uni√£o Montemor
Moura 
4-0
 Monte Trigo
SL Cartaxo 
0-1
 P√™ro Pinheiro
FC Barreirense 
2-4
 Real SC
GD Peniche 
1-0
 Electrico
Amora 
2-3
 SU Sintrense
SC Pombal 
4-4
 Vit√≥ria de Sernache
CD Torres Novas 
2-0
 Alcanenense
Caldas SC 
2-0
 Penelense
Beneditense 
1-1
 Gin√°sio de Alcoba√ßa
Salgueiros 
1-0
 Grij√≥
Estarreja 
0-0
 SC Penalva do Castelo
Parada 
2-0
 Aguiar da Beira
Oliveira de Frades 
2-5
 Uniao Lamas
Sampedrense 
5-2
 Oliveira do Bairro SC
AA Avanca 
0-1
 Alba
AC Vila Mea 
3-1
 AD Lousada
Santa Eul√°lia 
1-0
 Leca
Pedras Rubras 
4-1
 Aliados Lordelo
SC Vila Real 
1-0
 USC Paredes
Santa Maria 
1-1
 SC Vianense
Esposende 
1-2
 GD Braganca
Melgacense 
0-4
 Mon√ß√£o
FC Marinhas 
0-0
 SC Maria da Fonte
Ponte da Barca 
1-0
 Merelinense
Ronfe 
0-3
 Cac. Taipas
Vit√≥ria do Pico 
0-1
 Ideal
Saturday 26th January
Barreiro 
3-2
 Flamengos
Sunday 20th January
Oliveira do Bairro SC 
4-2
 Aguiar da Beira
Prainha 
4-0
 Mar√≠timo Graciosa
CD Rabo de Peixe 
2-0
 Vit√≥ria do Pico
SC Angrense 
0-1
 Santiago
Ideal 
4-2
 Barreiro
Real SC 
3-0
 SL Cartaxo
P√™ro Pinheiro 
3-3
 Lourinhanense
Sacavenense 
2-0
 Uni√£o Tires
GD Fabril Barreiro 
1-0
 Amora
GD Sourense 
1-2
 Oliv. Hospital
AD Lousada 
1-0
 GD Serzedelo
SC Maria da Fonte 
2-1
 Esposende
Flamengos 
0-2
 SC Praiense
Juventude SC Evora 
0-0
 Vasco da Gama
ASC Reguengos 
1-0
 SC Mineiro Aljustrelense
Uni√£o Montemor 
1-0
 Lagos
GD Lagoa 
1-2
 Sesimbra
Monte Trigo 
1-0
 Lusitano VRSA
FC Castrense 
1-2
 Moura
Electrico 
2-1
 FC Barreirense
SU Sintrense 
6-0
 GD Peniche
AC Marinhense 
1-0
 SC Pombal
Vit√≥ria de Sernache 
0-0
 CD Torres Novas
Gin√°sio de Alcoba√ßa 
2-1
 Mort√°gua
Caldas SC 
3-0
 Beneditense
SC Penalva do Castelo 
0-0
 Salgueiros
Grij√≥ 
1-0
 Parada
Uniao Lamas 
0-0
 Estarreja
Alba 
1-1
 Oliveira de Frades
Sampedrense 
1-1
 AA Avanca
AD Oliveirense 
2-0
 Leca
Aliados Lordelo 
1-1
 AC Vila Mea
USC Paredes 
1-1
 Pedras Rubras
Felgueiras 
4-1
 SC Vila Real
Santa Eul√°lia 
3-3
 Rebordosa AC
GD Braganca 
0-1
 Santa Maria
SC Vianense 
2-0
 Melgacense
Merelinense 
1-1
 Mon√ß√£o
Cac. Taipas 
2-2
 FC Marinhas
Ponte da Barca 
1-1
 Ronfe
Wednesday 16th January
SC Vila Real 
0-1
 Pedras Rubras
Sunday 13th January
SC Praiense 
4-2
 Mar√≠timo Graciosa
Santiago 
2-0
 Prainha
Vit√≥ria do Pico 
0-2
 SC Angrense
Flamengos 
1-4
 Ideal
Barreiro 
2-2
 CD Rabo de Peixe
SC Mineiro Aljustrelense 
1-3
 Juventude SC Evora
Lagos 
2-3
 ASC Reguengos
Vasco da Gama 
2-0
 GD Lagoa
Moura 
3-1
 Uni√£o Montemor
Sesimbra 
1-0
 Monte Trigo
Lusitano VRSA 
2-0
 FC Castrense
Lourinhanense 
0-1
 Real SC
Uni√£o Tires 
0-0
 P√™ro Pinheiro
SL Cartaxo 
0-1
 Electrico
Amora 
1-0
 Sacavenense
FC Barreirense 
1-1
 SU Sintrense
GD Peniche 
1-0
 GD Fabril Barreiro
CD Torres Novas 
2-2
 AC Marinhense
Alcanenense 
1-0
 Vit√≥ria de Sernache
SC Pombal 
2-0
 GD Sourense
Beneditense 
1-1
 Penelense
Oliv. Hospital 
1-2
 Gin√°sio de Alcoba√ßa
Mort√°gua 
2-1
 Caldas SC
Parada 
2-1
 SC Penalva do Castelo
Aguiar da Beira 
1-3
 Grij√≥
Salgueiros 
2-0
 Uniao Lamas
AA Avanca 
1-3
 Oliveira do Bairro SC
Estarreja 
1-0
 Alba
Oliveira de Frades 
1-2
 Sampedrense
Santa Eul√°lia 
0-1
 AD Lousada
Leca 
2-1
 Rebordosa AC
GD Serzedelo 
0-1
 Aliados Lordelo
SC Vila Real 
0-2
 AD Oliveirense
AC Vila Mea 
1-3
 USC Paredes
Pedras Rubras 
1-2
 Felgueiras
Melgacense 
1-2
 GD Braganca
Mon√ß√£o 
0-1
 SC Vianense
Santa Maria 
1-1
 SC Maria da Fonte
Ronfe 
2-0
 Merelinense
Esposende 
2-2
 Cac. Taipas
FC Marinhas 
1-0
 Ponte da Barca
Sunday 6th January
Felgueiras 
2-0
 AC Vila Mea
Prainha 
0-0
 Vit√≥ria do Pico
Ideal 
1-1
 SC Praiense