footytube version 2.0 logo

C Ethniki Results

Leagues /  /leagues/greece/c-ethniki /  C Ethniki  / Results 

C Ethniki Season Results

Saturday 30th May
PAE Ethnikos Pireaus 
1-1
 PAE Ionikos Nikaias
Sunday 17th May
Zakynthiakos 
3-0
 Ermis Kiveri
Asteras Magoula 
3-0
 Mandraikos
Doxa Nea Manolada 
2-0
 Aiolikos Mitilini
Panarkadikos 
1-0
 PS PAE Kalamata
Panargeaikos Agros 
3-0
 AO Loutraki
Vyzas 
1-3
 Eleysina
Ethnikos Filippiades 
1-1
 Pyrasos Nea Anchialos
Kozani 
1-1
 EAP Makrochori
Opountios 
4-1
 Dotieas Agias
Achilleas Neokaisareia 
2-1
 Oikonomos
Rigas Feraios 
3-0
 Thesprotos
Karaiskakis 
1-2
 Trikala
Apollon Arnaia 
3-3
 Aris Akropotamos
Byzantio Kokkin贸khoma 
4-1
 Anagenisi Giannitsa
Evros Soufli 
0-2
 Ethnikos Neo Agioneri
Orfeas Eleftheroupoli 
0-0
 Aris Saloniki
Panserraikos 
1-0
 Doxa Dramas
Ethnikos Alexandroupoli 
2-2
 Kampaniakos Chalastra
Thyella Filotas 
2-0
 Iraklis Ampelokipoi
Kymi 
0-3
 PAO Vardas
Pyrsos Grevena 
0-3
 Anagenisi Artas
Lefkadia 
0-3
 Vataniakos
AO Kavala 
3-0
 PAE AGS Kastoria
Sunday 10th May
Ermis Kiveri 
0-3
 Vyzas
Aiolikos Mitilini 
3-0
 Asteras Magoula
Trikala 
3-1
 Kozani
Orfeas Eleftheroupoli 
1-0
 Ethnikos Alexandroupoli
PAO Vardas 
2-2
 Panarkadikos
AO Loutraki 
2-3
 PS PAE Kalamata
Achaiki 
2-2
 Zakynthiakos
Vataniakos 
2-5
 Ethnikos Filippiades
Dotieas Agias 
0-0
 Anagenisi Artas
Oikonomos 
3-2
 Opountios
Thesprotos 
2-1
 Achilleas Neokaisareia
Karaiskakis 
2-0
 Rigas Feraios
Ethnikos Neo Agioneri 
0-1
 Panserraikos
Doxa Dramas 
1-2
 Byzantio Kokkin贸khoma
Aris Akropotamos 
3-0
 Anagenisi Giannitsa
Aris Saloniki 
1-0
 AO Kavala
Kampaniakos Chalastra 
3-0
 Thyella Filotas
Iraklis Ampelokipoi 
4-1
 Apollon Arnaia
Eleysina 
3-0
 Kymi
Mandraikos 
0-3
 Panargeaikos Agros
Pyrasos Nea Anchialos 
3-0
 Pyrsos Grevena
EAP Makrochori 
3-0
 Lefkadia
PAE AGS Kastoria 
0-3
 Evros Soufli
Sunday 3rd May
Panserraikos 
3-0
 PAE AGS Kastoria
Anagenisi Artas 
0-0
 Oikonomos
Glyfadas 
3-0
 Giouchtas
Vyzas 
1-2
 Zakynthiakos
Panarkadikos 
0-2
 Eleysina
Ethnikos Filippiades 
3-0
 EAP Makrochori
Anagenisi Giannitsa 
1-2
 Iraklis Ampelokipoi
Apollon Arnaia 
3-4
 Kampaniakos Chalastra
AO Ilisiakos Zografou 
1-1
 Kifisia
Atromitos Piraeus 
3-0
 Kissamikos
Nea Ionia 
2-1
 Kyanos Astir Vari
Kroussonas 
1-3
 Irodotos
Anagennisi Ierapetra 
1-1
 Triglia Rafinas
Panargeaikos Agros 
1-0
 Aiolikos Mitilini
AO Loutraki 
3-1
 PAO Vardas
Doxa Nea Manolada 
3-2
 Achaiki
Dotieas Agias 
2-0
 Pyrasos Nea Anchialos
Opountios 
1-1
 Thesprotos
Achilleas Neokaisareia 
0-2
 Karaiskakis
Rigas Feraios 
0-3
 Trikala
Aris Akropotamos 
1-1
 Doxa Dramas
Evros Soufli 
1-3
 AO Kavala
Byzantio Kokkin贸khoma 
5-2
 Ethnikos Neo Agioneri
Thyella Filotas 
2-0
 Orfeas Eleftheroupoli
Ethnikos Alexandroupoli 
0-1
 Aris Saloniki
PS PAE Kalamata 
3-0
 Mandraikos
Kymi 
0-3
 Ermis Kiveri
Pyrsos Grevena 
0-3
 Vataniakos
Lefkadia 
0-3
 Kozani
Sunday 26th April
Doxa Nea Manolada 
3-0
 Asteras Magoula
PAE AGS Kastoria 
0-3
 Byzantio Kokkin贸khoma
Irodotos 
4-1
 AO Ilisiakos Zografou
Triglia Rafinas 
0-0
 PAE Ethnikos Pireaus
Ermis Kiveri 
2-3
 Panarkadikos
Achaiki 
1-2
 Vyzas
AO Kavala 
0-1
 Panserraikos
PAE Ionikos Nikaias 
3-0
 Kroussonas
Giouchtas 
4-0
 Anagennisi Ierapetra
Kissamikos 
2-2
 Kifisia
Kyanos Astir Vari 
2-5
 Atromitos Piraeus
Glyfadas 
3-0
 Nea Ionia
Eleysina 
1-0
 AO Loutraki
Aiolikos Mitilini 
3-1
 PS PAE Kalamata
Vataniakos 
4-5
 Dotieas Agias
Kozani 
3-1
 Ethnikos Filippiades
Oikonomos 
1-3
 Pyrasos Nea Anchialos
Thesprotos 
2-1
 Anagenisi Artas
Karaiskakis 
3-0
 Opountios
Rigas Feraios 
0-0
 Achilleas Neokaisareia
Ethnikos Neo Agioneri 
1-1
 Aris Akropotamos
Aris Saloniki 
3-0
 Evros Soufli
Iraklis Ampelokipoi 
0-0
 Doxa Dramas
Kampaniakos Chalastra 
7-1
 Anagenisi Giannitsa
Ethnikos Alexandroupoli 
0-0
 Thyella Filotas
Orfeas Eleftheroupoli 
0-1
 Apollon Arnaia
Mandraikos 
0-3
 PAO Vardas
Zakynthiakos 
3-0
 Kymi
EAP Makrochori 
3-0
 Pyrsos Grevena
Trikala 
3-0
 Lefkadia
Sunday 19th April
Aris Akropotamos 
3-0
 PAE AGS Kastoria
Mandraikos 
0-3
 Eleysina
Nea Ionia 
1-1
 Giouchtas
AO Ilisiakos Zografou 
1-0
 PAE Ionikos Nikaias
PAE Ethnikos Pireaus 
1-0
 Anagennisi Ierapetra
Achilleas Neokaisareia 
1-1
 Trikala
Kissamikos 
1-0
 Irodotos
Kifisia 
2-1
 Kyanos Astir Vari
Atromitos Piraeus 
2-3
 Glyfadas
Kroussonas 
1-2
 Triglia Rafinas
PAO Vardas 
3-0
 Aiolikos Mitilini
 Panarkadikos 
 Zakynthiakos
AO Loutraki 
2-2
 Ermis Kiveri
Panargeaikos Agros 
2-2
 Doxa Nea Manolada
Asteras Magoula 
1-3
 Achaiki
Pyrasos Nea Anchialos 
2-0
 Thesprotos
Anagenisi Artas 
0-2
 Karaiskakis
Opountios 
2-1
 Rigas Feraios
Oikonomos 
2-0
 Vataniakos
Dotieas Agias 
2-0
 EAP Makrochori
Doxa Dramas 
1-0
 Kampaniakos Chalastra
Anagenisi Giannitsa 
1-2
 Orfeas Eleftheroupoli
Apollon Arnaia 
1-1
 Ethnikos Alexandroupoli
Thyella Filotas 
0-2
 Aris Saloniki
Iraklis Ampelokipoi 
1-1
 Ethnikos Neo Agioneri
Byzantio Kokkin贸khoma 
0-2
 AO Kavala
Panserraikos 
1-0
 Evros Soufli
Kymi 
0-3
 Vyzas
Pyrsos Grevena 
0-3
 Kozani
Ethnikos Filippiades 
3-0
 Lefkadia
Wednesday 8th April
Aris Akropotamos 
0-1
 Evros Soufli
Sunday 5th April
Lefkadia 
0-3
 Pyrsos Grevena
Ermis Kiveri 
3-0
 Mandraikos
Aiolikos Mitilini 
0-1
 Eleysina
Karaiskakis 
3-3
 Pyrasos Nea Anchialos
PAE Ionikos Nikaias 
0-0
 Kissamikos
Triglia Rafinas 
2-3
 AO Ilisiakos Zografou
Anagennisi Ierapetra 
1-2
 Kroussonas
Giouchtas 
3-0
 PAE Ethnikos Pireaus
Kyanos Astir Vari 
0-0
 Irodotos
Glyfadas 
2-0
 Kifisia
Nea Ionia 
5-4
 Atromitos Piraeus
Doxa Nea Manolada 
1-0
 PS PAE Kalamata
Asteras Magoula 
0-3
 Panargeaikos Agros
Zakynthiakos 
4-1
 AO Loutraki
Vyzas 
0-0
 Panarkadikos
EAP Makrochori 
0-3
 Oikonomos
Kozani 
2-1
 Dotieas Agias
Trikala 
2-0
 Ethnikos Filippiades
Thesprotos 
1-0
 Vataniakos
Rigas Feraios 
1-1
 Anagenisi Artas
Achilleas Neokaisareia 
0-0
 Opountios
Kampaniakos Chalastra 
3-5
 Ethnikos Neo Agioneri
Orfeas Eleftheroupoli 
1-1
 Doxa Dramas
Ethnikos Alexandroupoli 
2-0
 Anagenisi Giannitsa
Thyella Filotas 
0-0
 Apollon Arnaia
PAE AGS Kastoria 
0-3
 Iraklis Ampelokipoi
AO Kavala 
2-0
 Aris Akropotamos
Evros Soufli 
0-1
 Byzantio Kokkin贸khoma
Aris Saloniki 
1-0
 Panserraikos
Achaiki 
3-0
 Kymi
Wednesday 1st April
Anagenisi Giannitsa 
0-3
 Doxa Dramas
Sunday 29th March
Mandraikos 
0-3
 Zakynthiakos
Kifisia 
2-1
 Nea Ionia
AO Loutraki 
1-0
 Vyzas
Aiolikos Mitilini 
3-0
 Ermis Kiveri
PAO Vardas 
1-1
 Doxa Nea Manolada
PS PAE Kalamata 
4-0
 Asteras Magoula
Panargeaikos Agros 
2-0
 Achaiki
Vataniakos 
0-3
 Karaiskakis
Pyrasos Nea Anchialos 
0-0
 Rigas Feraios
Anagenisi Artas 
0-3
 Achilleas Neokaisareia
Opountios 
1-2
 Trikala
Thesprotos 
1-0
 EAP Makrochori
Oikonomos 
3-0
 Kozani
Ethnikos Neo Agioneri 
2-1
 Orfeas Eleftheroupoli
Doxa Dramas 
1-1
 Ethnikos Alexandroupoli
Anagenisi Giannitsa 
1-0
 Thyella Filotas
Apollon Arnaia 
0-1
 Aris Saloniki
Kampaniakos Chalastra 
3-0
 PAE AGS Kastoria
Iraklis Ampelokipoi 
0-2
 AO Kavala
Byzantio Kokkin贸khoma 
1-2
 Panserraikos
Kyanos Astir Vari 
2-1
 PAE Ionikos Nikaias
Irodotos 
1-0
 Glyfadas
Atromitos Piraeus 
4-1
 Giouchtas
AO Ilisiakos Zografou 
1-1
 Anagennisi Ierapetra
Kroussonas 
1-2
 PAE Ethnikos Pireaus
Panarkadikos 
3-0
 Kymi
Dotieas Agias 
3-0
 Lefkadia
Pyrsos Grevena 
0-3
 Ethnikos Filippiades
Kissamikos 
3-2
 Triglia Rafinas
Wednesday 25th March
Aris Akropotamos 
2-2
 Byzantio Kokkin贸khoma
Thyella Filotas 
5-1
 PAE AGS Kastoria
Apollon Arnaia 
1-0
 Ethnikos Neo Agioneri
Sunday 22nd March
Vyzas 
3-0
 Mandraikos
Achaiki 
0-3
 Panarkadikos
Orfeas Eleftheroupoli 
3-0
 PAE AGS Kastoria
Opountios 
2-0
 Anagenisi Artas
Panargeaikos Agros 
2-0
 PS PAE Kalamata
Doxa Nea Manolada 
0-0
 Eleysina
Asteras Magoula 
2-5
 PAO Vardas
Zakynthiakos 
2-0
 Aiolikos Mitilini
Karaiskakis 
7-0
 EAP Makrochori
Rigas Feraios 
1-0
 Vataniakos
Achilleas Neokaisareia 
2-2
 Pyrasos Nea Anchialos
Kozani 
1-0
 Thesprotos
Ethnikos Filippiades 
1-0
 Dotieas Agias
AO Kavala 
2-1
 Kampaniakos Chalastra
Evros Soufli 
0-0
 Iraklis Ampelokipoi
Panserraikos 
2-0
 Aris Akropotamos
Aris Saloniki 
5-0
 Byzantio Kokkin贸khoma
Ethnikos Alexandroupoli 
0-1
 Ethnikos Neo Agioneri
Thyella Filotas 
1-4
 Doxa Dramas
Apollon Arnaia 
1-0
 Anagenisi Giannitsa
Kymi 
0-3
 AO Loutraki
Lefkadia 
0-3
 Oikonomos
Trikala 
3-0
 Pyrsos Grevena
Wednesday 18th March
PAE AGS Kastoria 
0-2
 Apollon Arnaia
Evros Soufli 
3-0
 Orfeas Eleftheroupoli
Byzantio Kokkin贸khoma 
2-0
 Iraklis Ampelokipoi
Ethnikos Alexandroupoli 
1-1
 AO Kavala
Sunday 15th March
Giouchtas 
1-2
 Kroussonas
Triglia Rafinas 
4-2
 Kyanos Astir Vari
Anagennisi Ierapetra 
0-3
 Kissamikos
PAE Ethnikos Pireaus 
1-2
 AO Ilisiakos Zografou
Glyfadas 
3-2
 PAE Ionikos Nikaias
Nea Ionia 
0-2
 Irodotos
Atromitos Piraeus 
2-1
 Kifisia
Aiolikos Mitilini 
2-1
 Vyzas
AO Loutraki 
1-3
 Panarkadikos
Ermis Kiveri 
3-1
 Doxa Nea Manolada
Eleysina 
7-0
 Asteras Magoula
PAO Vardas 
1-1
 Panargeaikos Agros
PS PAE Kalamata 
1-2
 Achaiki
EAP Makrochori 
0-3
 Rigas Feraios
Vataniakos 
0-3
 Achilleas Neokaisareia
Pyrasos Nea Anchialos 
0-1
 Opountios
Anagenisi Artas 
1-1
 Trikala
Kozani 
0-1
 Karaiskakis
Oikonomos 
0-0
 Ethnikos Filippiades
AO Kavala 
3-1
 Orfeas Eleftheroupoli
Kampaniakos Chalastra 
1-1
 Evros Soufli
Iraklis Ampelokipoi 
0-1
 Panserraikos
PAE AGS Kastoria 
1-1
 Ethnikos Alexandroupoli
Ethnikos Neo Agioneri 
2-1
 Thyella Filotas
Doxa Dramas 
3-1
 Apollon Arnaia
Anagenisi Giannitsa 
0-4
 Aris Saloniki
Mandraikos 
3-0
 Kymi
Thesprotos 
3-0
 Lefkadia
Dotieas Agias 
3-0
 Pyrsos Grevena
Sunday 8th March
PAE Ionikos Nikaias 
3-0
 Nea Ionia
Triglia Rafinas 
1-2
 Glyfadas
Irodotos 
3-2
 Atromitos Piraeus
Kifisia 
0-0
 Giouchtas
Kyanos Astir Vari 
1-0
 Anagennisi Ierapetra
Kissamikos 
1-1
 PAE Ethnikos Pireaus
AO Ilisiakos Zografou 
1-2
 Kroussonas
Asteras Magoula 
0-1
 Ermis Kiveri
Panargeaikos Agros 
0-3
 Eleysina
PS PAE Kalamata 
2-1
 PAO Vardas
Doxa Nea Manolada 
0-0
 Zakynthiakos
Panarkadikos 
7-0
 Mandraikos
Achaiki 
1-1
 AO Loutraki
Rigas Feraios 
1-0
 Kozani
Achilleas Neokaisareia 
3-0
 EAP Makrochori
Opountios 
0-0
 Vataniakos
Anagenisi Artas 
0-0
 Pyrasos Nea Anchialos
Ethnikos Filippiades 
0-1
 Thesprotos
Trikala 
1-0
 Dotieas Agias
Panserraikos 
2-0
 Kampaniakos Chalastra
Aris Saloniki 
2-0
 Aris Akropotamos
Kymi 
0-3
 Aiolikos Mitilini
Lefkadia 
0-3
 Karaiskakis
Pyrsos Grevena 
0-3
 Oikonomos
Sunday 1st March
Kroussonas 
0-2
 Kissamikos
Atromitos Piraeus 
2-3
 PAE Ionikos Nikaias
Eleysina 
1-0
 PS PAE Kalamata
Ethnikos Neo Agioneri 
1-1
 Anagenisi Giannitsa
Anagennisi Ierapetra 
0-1
 Glyfadas
PAE Ethnikos Pireaus 
2-0
 Kyanos Astir Vari
Giouchtas 
2-0
 AO Ilisiakos Zografou
Nea Ionia 
1-1
 Triglia Rafinas
Kifisia 
2-2
 Irodotos
Zakynthiakos 
3-2
 Asteras Magoula
Aiolikos Mitilini 
0-1
 Panarkadikos
Mandraikos 
1-3
 AO Loutraki
Vyzas 
2-1
 Doxa Nea Manolada
Ermis Kiveri 
0-1
 Panargeaikos Agros
PAO Vardas 
2-2
 Achaiki
Kozani 
0-1
 Achilleas Neokaisareia
EAP Makrochori 
0-4
 Opountios
Vataniakos 
0-1
 Anagenisi Artas
Pyrasos Nea Anchialos 
2-1
 Trikala
Karaiskakis 
1-0
 Ethnikos Filippiades
Oikonomos 
0-0
 Dotieas Agias
Evros Soufli 
2-1
 Ethnikos Alexandroupoli
Orfeas Eleftheroupoli 
1-3
 Panserraikos
Kampaniakos Chalastra 
3-0
 Byzantio Kokkin贸khoma
Iraklis Ampelokipoi 
1-0
 Aris Akropotamos
AO Kavala 
1-0
 Thyella Filotas
Doxa Dramas 
1-0
 Aris Saloniki
Lefkadia 
0-3
 Rigas Feraios
Thesprotos 
3-0
 Pyrsos Grevena
Saturday 21st February
Triglia Rafinas 
1-1
 Irodotos
Byzantio Kokkin贸khoma 
1-0
 Orfeas Eleftheroupoli
PAE Ionikos Nikaias 
3-2
 Giouchtas
Nea Ionia 
1-1
 Kroussonas
Kyanos Astir Vari 
0-1
 Kissamikos
PS PAE Kalamata 
2-0
 Ermis Kiveri
PAO Vardas 
0-3
 Eleysina
Asteras Magoula 
0-3
 Vyzas
Panargeaikos Agros 
5-1
 Zakynthiakos
AO Loutraki 
2-1
 Aiolikos Mitilini
Achaiki 
2-0
 Mandraikos
Opountios 
1-1
 Kozani
Anagenisi Artas 
7-0
 EAP Makrochori
Pyrasos Nea Anchialos 
1-0
 Vataniakos
Ethnikos Filippiades 
1-1
 Rigas Feraios
Dotieas Agias 
0-0
 Thesprotos
Trikala 
2-0
 Oikonomos
Panserraikos 
1-0
 Ethnikos Alexandroupoli
Aris Akropotamos 
1-0
 Kampaniakos Chalastra
 Aris Saloniki 
 Iraklis Ampelokipoi
Thyella Filotas 
0-0
 Evros Soufli
Apollon Arnaia 
0-1
 AO Kavala
Anagenisi Giannitsa 
1-2
 PAE AGS Kastoria
Doxa Dramas 
2-1
 Ethnikos Neo Agioneri
Kymi 
0-3
 Doxa Nea Manolada
Achilleas Neokaisareia 
3-0
 Lefkadia
Pyrsos Grevena 
0-3
 Karaiskakis
Sunday 15th February
Anagennisi Ierapetra 
0-0
 Nea Ionia
Triglia Rafinas 
1-1
 Atromitos Piraeus
PAE Ionikos Nikaias 
0-2
 Kifisia
Irodotos 
2-1
 Giouchtas
Glyfadas 
0-0
 PAE Ethnikos Pireaus
Kyanos Astir Vari 
1-1
 Kroussonas
Kissamikos 
1-0
 AO Ilisiakos Zografou
Vyzas 
1-1
 Panargeaikos Agros
Zakynthiakos 
2-2
 PS PAE Kalamata
Aiolikos Mitilini 
1-0
 Mandraikos
Doxa Nea Manolada 
1-2
 Panarkadikos
Ermis Kiveri 
1-0
 PAO Vardas
Eleysina 
4-0
 Achaiki
Kozani 
2-1
 Anagenisi Artas
EAP Makrochori 
0-2
 Pyrasos Nea Anchialos
Vataniakos 
0-2
 Trikala
Ethnikos Filippiades 
0-1
 Achilleas Neokaisareia
Karaiskakis 
1-0
 Dotieas Agias
Thesprotos 
2-0
 Oikonomos
Kymi 
0-3
 Asteras Magoula
Lefkadia 
0-3
 Opountios
Rigas Feraios 
3-0
 Pyrsos Grevena
Panserraikos 
2-0
 Thyella Filotas
Ethnikos Alexandroupoli 
2-1
 Byzantio Kokkin贸khoma
Orfeas Eleftheroupoli 
0-1
 Aris Akropotamos
Kampaniakos Chalastra 
2-2
 Iraklis Ampelokipoi
Evros Soufli 
1-2
 Apollon Arnaia
AO Kavala 
2-0
 Anagenisi Giannitsa
PAE AGS Kastoria 
0-1
 Doxa Dramas
Ethnikos Neo Agioneri 
0-1
 Aris Saloniki
Monday 9th February
Aris Saloniki 
2-0
 Kampaniakos Chalastra
Sunday 8th February
Aris Akropotamos 
1-0
 Ethnikos Alexandroupoli
PAO Vardas 
0-0
 Zakynthiakos
PAE Ethnikos Pireaus 
1-0
 Nea Ionia
Kroussonas 
1-2
 Glyfadas
AO Ilisiakos Zografou 
0-1
 Kyanos Astir Vari
Giouchtas 
0-1
 Kissamikos
Atromitos Piraeus 
4-1
 Anagennisi Ierapetra
Kifisia 
0-0
 Triglia Rafinas
Irodotos 
0-1
 PAE Ionikos Nikaias
Panarkadikos 
4-0
 Asteras Magoula
AO Loutraki 
0-1
 Doxa Nea Manolada
Eleysina 
3-0
 Ermis Kiveri
PS PAE Kalamata 
1-1
 Vyzas
Achaiki 
1-1
 Aiolikos Mitilini
Opountios 
3-0
 Ethnikos Filippiades
Pyrasos Nea Anchialos 
2-1
 Kozani
Vataniakos 
1-0
 EAP Makrochori
Dotieas Agias 
0-1
 Rigas Feraios
Oikonomos 
0-0
 Karaiskakis
Trikala 
1-0
 Thesprotos
Byzantio Kokkin贸khoma 
1-2
 Thyella Filotas
Iraklis Ampelokipoi 
1-0
 Orfeas Eleftheroupoli
Apollon Arnaia 
0-1
 Panserraikos
Anagenisi Giannitsa 
0-3
 Evros Soufli
Doxa Dramas 
0-2
 AO Kavala
Ethnikos Neo Agioneri 
3-1
 PAE AGS Kastoria
Panargeaikos Agros 
3-0
 Kymi
Anagenisi Artas 
3-0
 Lefkadia
Pyrsos Grevena 
0-3
 Achilleas Neokaisareia
Sunday 1st February
Anagennisi Ierapetra 
0-1
 Kifisia
Evros Soufli 
0-3
 Doxa Dramas
Zakynthiakos 
0-4
 Eleysina
Ermis Kiveri 
1-2
 Achaiki
Lefkadia 
0-3
 Pyrasos Nea Anchialos
PAE Ethnikos Pireaus 
2-0
 Atromitos Piraeus
Glyfadas 
1-1
 AO Ilisiakos Zografou
Panarkadikos 
1-1
 Panargeaikos Agros
Kymi 
0-3
 PS PAE Kalamata
Pyrsos Grevena 
0-3
 Opountios
Vyzas 
3-1
 PAO Vardas
Asteras Magoula 
0-0
 AO Loutraki
Doxa Nea Manolada 
2-1
 Mandraikos
Ethnikos Filippiades 
2-1
 Anagenisi Artas
Kozani 
3-0
 Vataniakos
EAP Makrochori 
2-4
 Trikala
Achilleas Neokaisareia 
3-0
 Dotieas Agias
Rigas Feraios 
3-0
 Oikonomos
Karaiskakis 
2-0
 Thesprotos
Byzantio Kokkin贸khoma 
3-0
 Apollon Arnaia
Thyella Filotas 
1-1
 Aris Akropotamos
Ethnikos Alexandroupoli 
1-4
 Iraklis Ampelokipoi
Orfeas Eleftheroupoli 
1-2
 Kampaniakos Chalastra
Panserraikos 
6-0
 Anagenisi Giannitsa
AO Kavala 
2-2
 Ethnikos Neo Agioneri
PAE AGS Kastoria 
0-1
 Aris Saloniki
Wednesday 28th January
Anagenisi Artas 
3-0
 Pyrsos Grevena
PAO Vardas 
3-0
 Kymi
Vataniakos 
3-0
 Lefkadia
Eleysina 
1-2
 Vyzas
AO Ilisiakos Zografou 
1-1
 Nea Ionia
Irodotos 
3-0
 Anagennisi Ierapetra
PAE Ionikos Nikaias 
2-1
 Triglia Rafinas
Aiolikos Mitilini 
1-0
 Doxa Nea Manolada
Iraklis Ampelokipoi 
2-2
 Thyella Filotas
Doxa Dramas 
0-0
 Panserraikos
Kroussonas 
1-2
 Atromitos Piraeus
Kissamikos 
2-0
 Glyfadas
Giouchtas 
0-1
 Kyanos Astir Vari
Kifisia 
1-0
 PAE Ethnikos Pireaus
AO Loutraki 
1-0
 Panargeaikos Agros
Mandraikos 
0-0
 Asteras Magoula
PS PAE Kalamata 
0-2
 Panarkadikos
Ermis Kiveri 
1-2
 Zakynthiakos
Pyrasos Nea Anchialos 
2-0
 Ethnikos Filippiades
Trikala 
0-0
 Karaiskakis
Thesprotos 
2-1
 Rigas Feraios
Dotieas Agias 
2-0
 Opountios
Oikonomos 
1-0
 Achilleas Neokaisareia
EAP Makrochori 
2-3
 Kozani
Aris Akropotamos 
1-1
 Apollon Arnaia
Kampaniakos Chalastra 
1-0
 Ethnikos Alexandroupoli
Aris Saloniki 
3-1
 Orfeas Eleftheroupoli
Anagenisi Giannitsa 
3-2
 Byzantio Kokkin贸khoma
Ethnikos Neo Agioneri 
4-0
 Evros Soufli
PAE AGS Kastoria 
0-5
 AO Kavala
Sunday 18th January
Pyrsos Grevena 
0-3
 Pyrasos Nea Anchialos
Panargeaikos Agros 
1-0
 Mandraikos
Opountios 
1-1
 Oikonomos
Kroussonas 
2-0
 Kifisia
Apollon Arnaia 
0-0
 Iraklis Ampelokipoi
Panarkadikos 
1-1
 PAO Vardas
Kymi 
0-3
 Eleysina
Lefkadia 
0-3
 EAP Makrochori
PAE Ethnikos Pireaus 
1-1
 Irodotos
Anagennisi Ierapetra 
1-2
 PAE Ionikos Nikaias
Triglia Rafinas 
3-0
 Giouchtas
Atromitos Piraeus 
3-3
 AO Ilisiakos Zografou
Nea Ionia 
1-1
 Kissamikos
Glyfadas 
1-0
 Kyanos Astir Vari
Vyzas 
0-0
 Ermis Kiveri
PS PAE Kalamata 
0-0
 AO Loutraki
Zakynthiakos 
1-1
 Achaiki
Ethnikos Filippiades 
2-0
 Vataniakos
Kozani 
0-1
 Trikala
Anagenisi Artas 
0-1
 Dotieas Agias
Achilleas Neokaisareia 
2-0
 Thesprotos
Rigas Feraios 
0-0
 Karaiskakis
Anagenisi Giannitsa 
0-0
 Aris Akropotamos
Thyella Filotas 
1-0
 Kampaniakos Chalastra
Ethnikos Alexandroupoli 
1-0
 Orfeas Eleftheroupoli
Evros Soufli 
3-0
 PAE AGS Kastoria
AO Kavala 
0-0
 Aris Saloniki
Asteras Magoula 
0-2
 Aiolikos Mitilini
Saturday 17th January
Byzantio Kokkin贸khoma 
0-4
 Doxa Dramas
Panserraikos 
2-1
 Ethnikos Neo Agioneri
Sunday 11th January
 Aris Saloniki 
 Ethnikos Alexandroupoli
Kozani 
3-0
 Lefkadia
Kifisia 
4-0
 AO Ilisiakos Zografou
Kissamikos 
1-1
 Atromitos Piraeus
Kyanos Astir Vari 
3-1
 Nea Ionia
Giouchtas 
2-0
 Glyfadas
Irodotos 
1-1
 Kroussonas
PAE Ionikos Nikaias 
2-1
 PAE Ethnikos Pireaus
Mandraikos 
0-1
 PS PAE Kalamata
PAO Vardas 
1-0
 AO Loutraki
Achaiki 
3-3
 Doxa Nea Manolada
Pyrasos Nea Anchialos 
0-1
 Dotieas Agias
Triglia Rafinas 
1-1
 Anagennisi Ierapetra
Eleysina 
2-0
 Panarkadikos
Thesprotos 
1-2
 Opountios
Oikonomos 
1-0
 Anagenisi Artas
EAP Makrochori 
1-2
 Ethnikos Filippiades
Vataniakos 
4-1
 Pyrsos Grevena
Karaiskakis 
1-0
 Achilleas Neokaisareia
Trikala 
1-0
 Rigas Feraios
Iraklis Ampelokipoi 
1-0
 Anagenisi Giannitsa
Kampaniakos Chalastra 
2-0
 Apollon Arnaia
Orfeas Eleftheroupoli 
2-4
 Thyella Filotas
Doxa Dramas 
3-0
 Aris Akropotamos
Ethnikos Neo Agioneri 
3-1
 Byzantio Kokkin贸khoma
PAE AGS Kastoria 
0-2
 Panserraikos
AO Kavala 
1-0
 Evros Soufli
Ermis Kiveri 
3-0
 Kymi
Zakynthiakos 
1-0
 Vyzas
Saturday 10th January
Aiolikos Mitilini 
1-3
 Panargeaikos Agros
Sunday 4th January
Evros Soufli 
0-1
 Panserraikos
AO Kavala 
5-1
 Byzantio Kokkin贸khoma
Sunday 21st December
Lefkadia 
0-3
 Trikala
Nea Ionia 
3-0
 Glyfadas
Panarkadikos 
1-3
 Ermis Kiveri
AO Ilisiakos Zografou 
0-2
 Irodotos
Kroussonas 
2-0
 PAE Ionikos Nikaias
PAE Ethnikos Pireaus 
1-2
 Triglia Rafinas
Anagennisi Ierapetra 
0-4
 Giouchtas
Kifisia 
0-1
 Kissamikos
Atromitos Piraeus 
3-0
 Kyanos Astir Vari
AO Loutraki 
0-2
 Eleysina
Asteras Magoula 
2-3
 Doxa Nea Manolada
PAO Vardas 
2-1
 Mandraikos
PS PAE Kalamata 
0-0
 Aiolikos Mitilini
Vyzas 
3-0
 Achaiki
Dotieas Agias 
1-0
 Vataniakos
Pyrsos Grevena 
2-1
 EAP Makrochori
Ethnikos Filippiades 
3-0
 Kozani
Pyrasos Nea Anchialos 
0-0
 Oikonomos
Anagenisi Artas 
0-2
 Thesprotos
Opountios 
0-2
 Karaiskakis
Achilleas Neokaisareia 
0-0
 Rigas Feraios
Kymi 
0-3
 Zakynthiakos
Doxa Dramas 
1-1
 Iraklis Ampelokipoi
Anagenisi Giannitsa 
1-1
 Kampaniakos Chalastra
Apollon Arnaia 
2-1
 Orfeas Eleftheroupoli
Thyella Filotas 
0-0
 Ethnikos Alexandroupoli
Aris Akropotamos 
3-2
 Ethnikos Neo Agioneri
Byzantio Kokkin贸khoma 
5-1
 PAE AGS Kastoria
Panserraikos 
2-1
 AO Kavala
Evros Soufli 
0-3
 Aris Saloniki
Wednesday 17th December
Lefkadia 
0-3
 Ethnikos Filippiades
PAE Ionikos Nikaias 
3-0
 AO Ilisiakos Zografou
Ermis Kiveri 
1-2
 AO Loutraki
Rigas Feraios 
0-1
 Opountios
Trikala 
2-2
 Achilleas Neokaisareia
PAE AGS Kastoria 
2-2
 Aris Akropotamos
Vyzas 
3-0
 Kymi
Irodotos 
0-0
 Kissamikos
Kyanos Astir Vari 
0-2
 Kifisia
Glyfadas 
0-5
 Atromitos Piraeus
Giouchtas 
2-1
 Nea Ionia
Triglia Rafinas 
3-0
 Kroussonas
Anagennisi Ierapetra 
0-2
 PAE Ethnikos Pireaus
Aiolikos Mitilini 
2-1
 PAO Vardas
Zakynthiakos 
2-2
 Panarkadikos
Eleysina 
2-0
 Mandraikos
Doxa Nea Manolada 
0-1
 Panargeaikos Agros
Achaiki 
1-1
 Asteras Magoula
Vataniakos 
1-2
 Oikonomos
EAP Makrochori 
0-4
 Dotieas Agias
Karaiskakis 
4-1
 Anagenisi Artas
Thesprotos 
0-1
 Pyrasos Nea Anchialos
Kozani 
3-1
 Pyrsos Grevena
Kampaniakos Chalastra 
2-0
 Doxa Dramas
Orfeas Eleftheroupoli 
1-3
 Anagenisi Giannitsa
Ethnikos Alexandroupoli 
2-0
 Apollon Arnaia
Aris Saloniki 
2-0
 Thyella Filotas
Ethnikos Neo Agioneri 
0-1
 Iraklis Ampelokipoi
Sunday 14th December
Kymi 
0-3
 Achaiki
Kissamikos 
2-1
 PAE Ionikos Nikaias
AO Ilisiakos Zografou 
3-2
 Triglia Rafinas
Kroussonas 
5-1
 Anagennisi Ierapetra
PAE Ethnikos Pireaus 
1-1
 Giouchtas
Irodotos 
0-1
 Kyanos Astir Vari
Kifisia 
2-0
 Glyfadas
Atromitos Piraeus 
3-0
 Nea Ionia
Eleysina 
1-1
 Aiolikos Mitilini
AO Loutraki 
1-0
 Zakynthiakos
Panarkadikos 
0-0
 Vyzas
Mandraikos 
1-0
 Ermis Kiveri
PS PAE Kalamata 
1-1
 Doxa Nea Manolada
Panargeaikos Agros 
3-1
 Asteras Magoula
Pyrasos Nea Anchialos 
1-4
 Karaiskakis
Anagenisi Artas 
2-1
 Rigas Feraios
Ethnikos Filippiades 
0-0
 Trikala
Vataniakos 
1-3
 Thesprotos
Oikonomos 
4-2
 EAP Makrochori
Dotieas Agias 
1-1
 Kozani
Opountios 
2-0
 Achilleas Neokaisareia
Pyrsos Grevena 
2-1
 Lefkadia
Iraklis Ampelokipoi 
1-3
 PAE AGS Kastoria
Aris Akropotamos 
1-3
 AO Kavala
Byzantio Kokkin贸khoma 
1-0
 Evros Soufli
Panserraikos 
2-2
 Aris Saloniki
Ethnikos Neo Agioneri 
0-0
 Kampaniakos Chalastra
Doxa Dramas 
2-1
 Orfeas Eleftheroupoli
Anagenisi Giannitsa 
0-2
 Ethnikos Alexandroupoli
Apollon Arnaia 
0-2
 Thyella Filotas
Sunday 7th December
Kymi 
0-3
 Panarkadikos
Triglia Rafinas 
2-0
 Kissamikos
Anagennisi Ierapetra 
3-3
 AO Ilisiakos Zografou
Karaiskakis 
2-0
 Vataniakos
Panserraikos 
3-2
 Byzantio Kokkin贸khoma
PAE Ionikos Nikaias 
2-2
 Kyanos Astir Vari
Glyfadas 
1-2
 Irodotos
Nea Ionia 
1-1
 Kifisia
Giouchtas 
5-1
 Atromitos Piraeus
PAE Ethnikos Pireaus 
2-0
 Kroussonas
Vyzas 
0-0
 AO Loutraki
Doxa Nea Manolada 
1-2
 PAO Vardas
Asteras Magoula 
0-1
 PS PAE Kalamata
Achaiki 
0-1
 Panargeaikos Agros
Trikala 
2-0
 Opountios
Achilleas Neokaisareia 
1-1
 Anagenisi Artas
EAP Makrochori 
1-1
 Thesprotos
Kozani 
4-1
 Oikonomos
Lefkadia 
0-5
 Dotieas Agias
Ethnikos Filippiades 
2-1
 Pyrsos Grevena
Rigas Feraios 
0-0
 Pyrasos Nea Anchialos
AO Kavala 
2-1
 Iraklis Ampelokipoi
Evros Soufli 
4-1
 Aris Akropotamos
Aris Saloniki 
2-1
 Apollon Arnaia
PAE AGS Kastoria 
2-5
 Kampaniakos Chalastra
Orfeas Eleftheroupoli 
0-0
 Ethnikos Neo Agioneri
Ethnikos Alexandroupoli 
2-1
 Doxa Dramas
Thyella Filotas 
2-0
 Anagenisi Giannitsa
Ermis Kiveri 
1-4
 Aiolikos Mitilini
Saturday 6th December
Zakynthiakos 
5-1
 Mandraikos
Sunday 30th November
AO Loutraki 
3-0
 Kymi
Kifisia 
2-2
 Atromitos Piraeus
Kroussonas 
2-0
 Giouchtas
Thesprotos 
2-1
 Kozani
Pyrasos Nea Anchialos 
0-1
 Achilleas Neokaisareia
Kyanos Astir Vari 
1-1
 Triglia Rafinas
Kissamikos 
4-0
 Anagennisi Ierapetra
AO Ilisiakos Zografou 
1-1
 PAE Ethnikos Pireaus
PAE Ionikos Nikaias 
2-0
 Glyfadas
Irodotos 
1-0
 Nea Ionia
Eleysina 
0-1
 Doxa Nea Manolada
PAO Vardas 
2-2
 Asteras Magoula
PS PAE Kalamata 
2-1
 Panargeaikos Agros
Aiolikos Mitilini 
2-0
 Zakynthiakos
Panarkadikos 
3-1
 Achaiki
Anagenisi Artas 
0-0
 Opountios
EAP Makrochori 
0-0
 Karaiskakis
Oikonomos 
5-2
 Lefkadia
Pyrsos Grevena 
0-3
 Trikala
Vataniakos 
0-5
 Rigas Feraios
Dotieas Agias 
0-0
 Ethnikos Filippiades
Kampaniakos Chalastra 
1-2
 AO Kavala
Ethnikos Neo Agioneri 
2-0
 Ethnikos Alexandroupoli
Doxa Dramas 
1-1
 Thyella Filotas
PAE AGS Kastoria 
0-2
 Orfeas Eleftheroupoli
Iraklis Ampelokipoi 
3-1
 Evros Soufli
Anagenisi Giannitsa 
2-1
 Apollon Arnaia
Byzantio Kokkin贸khoma 
0-2
 Aris Saloniki
Saturday 29th November
Mandraikos 
0-1
 Vyzas
Aris Akropotamos 
2-0
 Panserraikos
Monday 17th November
Achilleas Neokaisareia 
2-0
 Vataniakos
Sunday 16th November
Anagennisi Ierapetra 
1-1
 Kyanos Astir Vari
Nea Ionia 
1-0
 PAE Ionikos Nikaias
Atromitos Piraeus 
2-0
 Irodotos
Giouchtas 
1-1
 Kifisia
Doxa Nea Manolada 
0-0
 Ermis Kiveri
Asteras Magoula 
1-4
 Eleysina
Panargeaikos Agros 
3-0
 PAO Vardas
Achaiki 
1-4
 PS PAE Kalamata
Panarkadikos 
0-0
 AO Loutraki
Thyella Filotas 
1-1
 Ethnikos Neo Agioneri
PAE Ethnikos Pireaus 
0-1
 Kissamikos
Kroussonas 
4-2
 AO Ilisiakos Zografou
Glyfadas 
1-0
 Triglia Rafinas
Karaiskakis 
1-0
 Kozani
Rigas Feraios 
4-0
 EAP Makrochori
Opountios 
1-1
 Pyrasos Nea Anchialos
Pyrsos Grevena 
1-1
 Dotieas Agias
Lefkadia 
0-2
 Thesprotos
Ethnikos Filippiades 
1-1
 Oikonomos
Trikala 
0-0
 Anagenisi Artas
Orfeas Eleftheroupoli 
1-1
 AO Kavala
Byzantio Kokkin贸khoma 
1-1
 Aris Akropotamos
Aris Saloniki 
1-0
 Anagenisi Giannitsa
Ethnikos Alexandroupoli 
1-0
 PAE AGS Kastoria
Evros Soufli 
1-1
 Kampaniakos Chalastra
Apollon Arnaia 
1-3
 Doxa Dramas
Kymi 
0-3
 Mandraikos
Vyzas 
3-1
 Aiolikos Mitilini
Saturday 15th November
Panserraikos 
2-0
 Iraklis Ampelokipoi
Monday 10th November
Aris Akropotamos 
0-2
 Aris Saloniki
Sunday 9th November
Aiolikos Mitilini 
3-0
 Kymi
Ethnikos Neo Agioneri 
1-0
 Apollon Arnaia
AO Ilisiakos Zografou 
2-1
 Giouchtas
Irodotos 
0-2
 Kifisia
Ermis Kiveri 
1-0
 Asteras Magoula
Eleysina 
0-3
 Panargeaikos Agros
Glyfadas 
0-0
 Anagennisi Ierapetra
Kyanos Astir Vari 
3-0
 PAE Ethnikos Pireaus
Kissamikos 
1-1
 Kroussonas
Triglia Rafinas 
1-1
 Nea Ionia
PAE Ionikos Nikaias 
2-0
 Atromitos Piraeus
PAO Vardas 
0-1
 PS PAE Kalamata
Mandraikos 
1-3
 Panarkadikos
AO Loutraki 
2-0
 Achaiki
Kozani 
1-1
 Rigas Feraios
EAP Makrochori 
1-3
 Achilleas Neokaisareia
Vataniakos 
1-1
 Opountios
Pyrasos Nea Anchialos 
1-5
 Anagenisi Artas
Karaiskakis 
3-0
 Lefkadia
Thesprotos 
3-1
 Ethnikos Filippiades
Oikonomos 
5-1
 Pyrsos Grevena
Dotieas Agias 
2-2
 Trikala
Kampaniakos Chalastra 
1-1
 Panserraikos
Orfeas Eleftheroupoli 
1-1
 Evros Soufli
Iraklis Ampelokipoi 
2-0
 Byzantio Kokkin贸khoma
PAE AGS Kastoria 
0-2
 Thyella Filotas
AO Kavala 
2-0
 Ethnikos Alexandroupoli
Doxa Dramas 
2-0
 Anagenisi Giannitsa
Saturday 8th November
Zakynthiakos 
1-1
 Doxa Nea Manolada
Sunday 2nd November
Doxa Nea Manolada 
1-0
 Vyzas
Asteras Magoula 
1-2
 Zakynthiakos
Achilleas Neokaisareia 
1-1
 Kozani
Aris Akropotamos 
1-1
 Iraklis Ampelokipoi
Thyella Filotas 
0-0
 AO Kavala
Ethnikos Alexandroupoli 
0-2
 Evros Soufli
PAE Ethnikos Pireaus 
1-0
 Glyfadas
Kroussonas 
0-1
 Kyanos Astir Vari
AO Ilisiakos Zografou 
1-1
 Kissamikos
Nea Ionia 
3-0
 Anagennisi Ierapetra
Atromitos Piraeus 
1-1
 Triglia Rafinas
Kifisia 
1-1
 PAE Ionikos Nikaias
Giouchtas 
0-0
 Irodotos
Panargeaikos Agros 
1-1
 Ermis Kiveri
PS PAE Kalamata 
0-1
 Eleysina
Achaiki 
1-1
 PAO Vardas
AO Loutraki 
1-0
 Mandraikos
Rigas Feraios 
6-2
 Lefkadia
Ethnikos Filippiades 
2-1
 Karaiskakis
Pyrsos Grevena 
0-1
 Thesprotos
Dotieas Agias 
0-0
 Oikonomos
Opountios 
2-1
 EAP Makrochori
Anagenisi Artas 
3-1
 Vataniakos
Apollon Arnaia 
2-0
 PAE AGS Kastoria
Anagenisi Giannitsa 
2-0
 Ethnikos Neo Agioneri
Byzantio Kokkin贸khoma 
0-1
 Kampaniakos Chalastra
Aris Saloniki 
0-1
 Doxa Dramas
Panarkadikos 
1-4
 Aiolikos Mitilini
Saturday 1st November