footytube version 2.0 logo

Non League Premier Results

Leagues /  England /  Non League Premier  / Results 

Non League Premier Season Results

Thursday 17th April
Grays Athletic 
1-1
 Lowestoft Town
Hungerford Town 
1-1
 Chippenham Town
Poole Town 
1-0
 Chesham United
Wednesday 16th April
Lewes 
3-0
 Wingate & Finchley
Marine 
0-1
 Worksop Town
Fylde 
5-1
 Blyth Spartans
Whitby Town 
1-0
 Buxton
Corby Town 
2-3
 Redditch United
Tuesday 15th April
Leiston 
0-1
 Carshalton Athletic
Billericay Town 
4-0
 Grays Athletic
Bury Town 
2-1
 Metropolitan Police
Cray Wanderers 
1-3
 East Thurrock United
Hampton & Richmond 
4-3
 Bognor Regis Town
Lowestoft Town 
1-0
 Enfield Town
Margate 
0-1
 Wealdstone
FC United of Manchester 
3-0
 Grantham Town
Rushall Olympic 
1-2
 Trafford
Poole Town 
1-0
 Hitchin Town
Hungerford Town 
3-1
 Bashley
Biggleswade Town 
2-1
 Truro City
Weymouth 
0-1
 Banbury United
Monday 14th April
Hendon 
1-2
 Harrow Borough
Saturday 12th April
Billericay Town 
2-0
 Dulwich Hamlet
Bognor Regis Town 
1-0
 Wingate & Finchley
Bury Town 
1-0
 Cray Wanderers
Canvey Island 
0-0
 Hendon
Enfield Town 
1-1
 Maidstone United
Grays Athletic 
1-1
 Wealdstone
Hampton & Richmond 
0-1
 Thamesmead Town
Harrow Borough 
1-2
 AFC Hornchurch
Kingstonian 
1-0
 Lowestoft Town
Leiston 
3-1
 East Thurrock United
Margate 
1-1
 Lewes
Metropolitan Police 
3-0
 Carshalton Athletic
Nantwich Town 
1-1
 Blyth Spartans
Frickley Athletic 
1-1
 Marine
Chorley 
3-1
 Stocksbridge Park Steels
Droylsden 
0-3
 Stamford
 FC United of Manchester 
 Buxton
Grantham Town 
3-0
 Rushall Olympic
Matlock Town 
2-0
 Whitby Town
Stafford Rangers 
1-2
 Ashton United
Witton Albion 
0-4
 Trafford
Arlesey Town 
0-3
 Redditch United
Bashley 
0-7
 Biggleswade Town
Bedford Town 
0-1
 Truro City
Bideford 
1-4
 Chesham United
Burnham 
2-1
 Corby Town
Cambridge City 
2-0
 Frome Town
Chippenham Town 
2-0
 Banbury United
Hemel Hempstead Town 
0-0
 Hitchin Town
St Albans City 
0-1
 Poole Town
Stourbridge 
3-0
 AFC Totton
Weymouth 
1-2
 St. Neots Town
Thursday 10th April
Hampton & Richmond 
1-1
 AFC Hornchurch
Grays Athletic 
3-4
 Bognor Regis Town
Hungerford Town 
2-0
 Poole Town
Biggleswade Town 
3-2
 Hitchin Town
Wednesday 9th April
Buxton 
1-1
 Matlock Town
Whitby Town 
4-0
 King's Lynn Town
Tuesday 8th April
Billericay Town 
0-0
 Bury Town
Carshalton Athletic 
1-1
 Grays Athletic
Enfield Town 
2-1
 Lewes
Leiston 
0-0
 Kingstonian
Wealdstone 
0-0
 Lowestoft Town
East Thurrock United 
1-4
 Margate
Droylsden 
1-2
 Barwell
 FC United of Manchester 
 Chorley
Witton Albion 
2-1
 Frickley Athletic
Stocksbridge Park Steels 
1-3
 Stamford
Ilkeston Town 
0-1
 Fylde
Skelmersdale United 
2-1
 Worksop Town
Truro City 
2-1
 Weymouth
AFC Totton 
0-3
 Redditch United
Banbury United 
6-4
 Biggleswade Town
Bashley 
0-6
 Cambridge City
Monday 7th April
Hendon 
3-4
 Hampton & Richmond
Hitchin Town 
0-2
 Hungerford Town
Saturday 5th April
Worksop Town 
1-3
 Rushall Olympic
AFC Totton 
3-1
 Poole Town
Bashley 
0-4
 Frome Town
Bedford Town 
2-0
 Banbury United
Bideford 
4-3
 Redditch United
Biggleswade Town 
0-1
 Corby Town
Burnham 
1-2
 Arlesey Town
Chesham United 
3-0
 St. Neots Town
Hemel Hempstead Town 
0-0
 St Albans City
Hitchin Town 
1-0
 Cambridge City
Hungerford Town 
2-1
 Weymouth
Truro City 
1-3
 Chippenham Town
AFC Hornchurch 
1-2
 Hendon
Bury Town 
1-2
 Maidstone United
Carshalton Athletic 
1-4
 Enfield Town
Cray Wanderers 
0-4
 Kingstonian
Dulwich Hamlet 
4-2
 Wingate & Finchley
East Thurrock United 
2-0
 Canvey Island
Hampton & Richmond 
1-2
 Lowestoft Town
Harrow Borough 
2-2
 Grays Athletic
Leiston 
3-0
 Thamesmead Town
Lewes 
0-0
 Billericay Town
Margate 
1-1
 Bognor Regis Town
Metropolitan Police 
2-1
 Wealdstone
Fylde 
5-0
 Stocksbridge Park Steels
Ashton United 
1-3
 Ilkeston Town
Barwell 
1-0
 Buxton
Blyth Spartans 
0-1
 FC United of Manchester
Chorley 
13-1
 Droylsden
Grantham Town 
2-1
 Frickley Athletic
Marine 
1-1
 Whitby Town
Matlock Town 
0-1
 Witton Albion
Nantwich Town 
0-1
 Trafford
Skelmersdale United 
0-1
 Stamford
Stafford Rangers 
0-1
 King's Lynn Town
Thursday 3rd April
Enfield Town 
2-1
 Bognor Regis Town
Poole Town 
1-2
 Stourbridge
East Thurrock United 
0-3
 Wealdstone
Wednesday 2nd April
Grays Athletic 
0-0
 Kingstonian
Worksop Town 
3-1
 Nantwich Town
Corby Town 
0-2
 Cambridge City
Tuesday 1st April
Hampton & Richmond 
2-0
 Enfield Town
Lewes 
0-2
 Hendon
Carshalton Athletic 
0-1
 AFC Hornchurch
Dulwich Hamlet 
1-0
 Bury Town
East Thurrock United 
1-3
 Harrow Borough
Wingate & Finchley 
0-0
 Margate
Chorley 
1-0
 Witton Albion
Rushall Olympic 
2-2
 Fylde
Matlock Town 
1-1
 Blyth Spartans
Barwell 
5-0
 Skelmersdale United
Poole Town 
4-1
 Banbury United
Truro City 
1-2
 Hungerford Town
Bashley 
0-2
 Bedford Town
Biggleswade Town 
1-1
 AFC Totton
Hemel Hempstead Town 
2-0
 Chippenham Town
Monday 31st March
Wealdstone 
2-0
 Billericay Town
Saturday 29th March
Buxton 
2-2
 Stafford Rangers
Droylsden 
3-4
 Worksop Town
FC United of Manchester 
2-1
 Matlock Town
Frickley Athletic 
0-2
 Fylde
Ilkeston Town 
2-3
 Chorley
King's Lynn Town 
3-3
 Skelmersdale United
Rushall Olympic 
0-0
 Blyth Spartans
Stamford 
2-4
 Marine
Stocksbridge Park Steels 
0-2
 Ashton United
Trafford 
2-4
 Barwell
Whitby Town 
4-2
 Nantwich Town
Witton Albion 
2-1
 Grantham Town
Arlesey Town 
2-2
 AFC Totton
Banbury United 
3-3
 Bashley
Cambridge City 
4-1
 Truro City
Corby Town 
0-2
 Hungerford Town
Frome Town 
0-2
 Stourbridge
Poole Town 
1-3
 Bedford Town
Redditch United 
1-2
 Chesham United
St Albans City 
5-2
 Burnham
St. Neots Town 
2-0
 Bideford
Weymouth 
1-1
 Hitchin Town
Billericay Town 
1-2
 Cray Wanderers
Bognor Regis Town 
3-2
 Harrow Borough
Canvey Island 
2-0
 Margate
Enfield Town 
1-3
 Leiston
Grays Athletic 
1-3
 Hampton & Richmond
Hendon 
1-0
 Carshalton Athletic
Kingstonian 
2-1
 Bury Town
Lowestoft Town 
1-1
 Metropolitan Police
Maidstone United 
1-1
 East Thurrock United
Thamesmead Town 
2-0
 Lewes
Wealdstone 
2-2
 Dulwich Hamlet
Wingate & Finchley 
0-3
 AFC Hornchurch
Chippenham Town 
1-3
 Biggleswade Town
Thursday 27th March
Margate 
2-5
 Grays Athletic
Billericay Town 
0-2
 Enfield Town
Hendon 
1-0
 Bury Town
Redditch United 
0-2
 Poole Town
Wednesday 26th March
Ashton United 
2-1
 Chorley
Corby Town 
3-1
 AFC Totton
Frome Town 
5-4
 St. Neots Town
Tuesday 25th March
Cray Wanderers 
3-2
 Grays Athletic
Billericay Town 
3-3
 Maidstone United
Lewes 
0-3
 Wealdstone
AFC Hornchurch 
1-1
 Dulwich Hamlet
Hampton & Richmond 
1-0
 East Thurrock United
Harrow Borough 
1-1
 Leiston
Lowestoft Town 
7-0
 Wingate & Finchley
Margate 
1-0
 Metropolitan Police
Bognor Regis Town 
0-0
 Kingstonian
Witton Albion 
2-5
 FC United of Manchester
Matlock Town 
1-1
 Rushall Olympic
Grantham Town 
3-2
 Stafford Rangers
Nantwich Town 
1-1
 Buxton
Weymouth 
2-1
 Burnham
Biggleswade Town 
2-2
 Poole Town
Bashley 
0-2
 Hungerford Town
Hemel Hempstead Town 
4-3
 Stourbridge
Sunday 23rd March
Cray Wanderers 
2-2
 Wingate & Finchley
Saturday 22nd March
AFC Hornchurch 
1-0
 Maidstone United
Bury Town 
2-0
 Bognor Regis Town
Carshalton Athletic 
0-4
 Thamesmead Town
Dulwich Hamlet 
2-2
 Enfield Town
East Thurrock United 
6-1
 Hendon
Hampton & Richmond 
0-1
 Billericay Town
Harrow Borough 
2-0
 Canvey Island
Leiston 
0-2
 Wealdstone
Lewes 
1-1
 Kingstonian
Margate 
3-0
 Lowestoft Town
Metropolitan Police 
1-2
 Grays Athletic
Fylde 
2-0
 Stamford
Stocksbridge Park Steels 
1-3
 Trafford
Barwell 
0-0
 Matlock Town
Buxton 
3-1
 Grantham Town
Chorley 
5-1
 Nantwich Town
Droylsden 
4-3
 Witton Albion
Ilkeston Town 
0-1
 Blyth Spartans
King's Lynn Town 
3-0
 Frickley Athletic
Marine 
1-2
 Rushall Olympic
Skelmersdale United 
1-3
 FC United of Manchester
Stafford Rangers 
0-2
 Worksop Town
Whitby Town 
1-2
 Ashton United
Poole Town 
0-2
 Hemel Hempstead Town
AFC Totton 
2-1
 Corby Town
Bashley 
1-2
 St Albans City
Bedford Town 
0-2
 Frome Town
Biggleswade Town 
2-2
 St. Neots Town
Burnham 
1-3
 Weymouth
Chesham United 
2-0
 Chippenham Town
Hitchin Town 
0-2
 Redditch United
Hungerford Town 
3-0
 Arlesey Town
Stourbridge 
3-2
 Cambridge City
Truro City 
5-0
 Banbury United
Thursday 20th March
Grays Athletic 
3-0
 Cray Wanderers
Billericay Town 
3-1
 Carshalton Athletic
Wednesday 19th March
Corby Town 
0-3
 Poole Town
Cambridge City 
1-1
 Bideford
Tuesday 18th March
Skelmersdale United 
1-3
 Witton Albion
Stamford 
1-0
 Matlock Town
FC United of Manchester 
4-0
 Stafford Rangers
Trafford 
0-2
 Worksop Town
Whitby Town 
0-0
 Rushall Olympic
Bashley 
0-3
 Weymouth
AFC Totton 
2-1
 Burnham
Stourbridge 
2-1
 Biggleswade Town
Hampton & Richmond 
1-3
 Metropolitan Police
Bury Town 
0-3
 Kingstonian
East Thurrock United 
3-1
 Maidstone United
AFC Hornchurch 
1-2
 Cray Wanderers
Enfield Town 
1-1
 Grays Athletic
Billericay Town 
1-0
 Wingate & Finchley
Canvey Island 
1-3
 Bognor Regis Town
Carshalton Athletic 
1-0
 Lewes
Monday 17th March
Hendon 
0-0
 Wealdstone
Poole Town 
4-2
 Frome Town
Saturday 15th March
Billericay Town 
0-2
 Margate
Bognor Regis Town 
0-0
 Leiston
Canvey Island 
1-1
 Metropolitan Police
Enfield Town 
3-0
 Hampton & Richmond
Grays Athletic 
1-4
 Carshalton Athletic
Hendon 
2-0
 Cray Wanderers
Kingstonian 
1-1
 AFC Hornchurch
Lowestoft Town 
1-1
 Lewes
Maidstone United 
4-3
 Dulwich Hamlet
Thamesmead Town 
0-1
 Harrow Borough
Wealdstone 
5-0
 East Thurrock United
Wingate & Finchley 
1-0
 Bury Town
Nantwich Town 
2-1
 Frickley Athletic
Ilkeston Town 
0-2
 Buxton
Ashton United 
0-1
 Barwell
Blyth Spartans 
2-1
 Skelmersdale United
FC United of Manchester 
2-0
 King's Lynn Town
Grantham Town 
6-0
 Droylsden
Matlock Town 
0-2
 Stafford Rangers
Rushall Olympic 
1-0
 Chorley
Stamford 
1-3
 Fylde
Trafford 
1-0
 Stocksbridge Park Steels
Witton Albion 
3-1
 Whitby Town
Worksop Town 
5-1
 Marine
Arlesey Town 
2-3
 Hemel Hempstead Town
Banbury United 
0-7
 Hungerford Town
Cambridge City 
1-2
 Chesham United
Chippenham Town 
2-4
 Bideford
Corby Town 
3-4
 Stourbridge
Frome Town 
1-0
 AFC Totton
Poole Town 
1-0
 Truro City
Redditch United 
2-1
 Burnham
St Albans City 
2-1
 Bedford Town
St. Neots Town 
1-1
 Hitchin Town
Weymouth 
2-0
 Bashley
Wednesday 12th March
Lewes 
1-5
 AFC Hornchurch
Grays Athletic 
2-0
 East Thurrock United
Ashton United 
3-2
 Stocksbridge Park Steels
Buxton 
6-1
 King's Lynn Town
Tuesday 11th March
Enfield Town 
1-0
 Harrow Borough
Billericay Town 
1-4
 Canvey Island
Metropolitan Police 
0-2
 Bognor Regis Town
Hampton & Richmond 
3-0
 Bury Town
Wingate & Finchley 
0-2
 Wealdstone
Witton Albion 
2-1
 Stamford
Rushall Olympic 
0-0
 Barwell
Poole Town 
2-0
 AFC Totton
Stourbridge 
1-2
 Hungerford Town
Bashley 
0-2
 Hitchin Town
Hemel Hempstead Town 
1-1
 Cambridge City
Burnham 
1-3
 Chesham United
Monday 10th March
Hendon 
0-1
 Lowestoft Town
Biggleswade Town 
0-0
 St Albans City
Redditch United 
3-1
 Truro City
Saturday 8th March
AFC Hornchurch 
2-0
 Thamesmead Town
Bury Town 
0-1
 Billericay Town
Carshalton Athletic 
2-4
 Wealdstone
Cray Wanderers 
0-4
 Lowestoft Town
Dulwich Hamlet 
0-2
 Bognor Regis Town
East Thurrock United 
0-1
 Wingate & Finchley
Hampton & Richmond 
0-2
 Canvey Island
Harrow Borough 
1-1
 Enfield Town
Leiston 
1-0
 Maidstone United
Lewes 
0-1
 Grays Athletic
Margate 
1-2
 Kingstonian
Metropolitan Police 
0-1
 Hendon
Fylde 
2-1
 Rushall Olympic
Barwell 
2-2
 Nantwich Town
Buxton 
1-2
 Trafford
Chorley 
1-0
 Worksop Town
Droylsden 
2-3
 Frickley Athletic
Ilkeston Town 
1-3
 Matlock Town
King's Lynn Town 
0-1
 Blyth Spartans
Marine 
0-1
 Ashton United
Skelmersdale United 
1-2
 Grantham Town
Stafford Rangers 
2-2
 Witton Albion
Stocksbridge Park Steels 
1-4
 FC United of Manchester
Whitby Town 
1-2
 Stamford
AFC Totton 
3-2
 Cambridge City
Bedford Town 
0-3
 Chippenham Town
Bideford 
0-1
 Arlesey Town
Biggleswade Town 
0-0
 Redditch United
Burnham 
2-0
 Poole Town
Chesham United 
2-1
 Corby Town
Hemel Hempstead Town 
4-1
 Weymouth
Hitchin Town 
5-0
 Banbury United
Hungerford Town 
0-0
 Frome Town
Stourbridge 
0-1
 St Albans City
Truro City 
2-3
 St. Neots Town
Wednesday 5th March
Grays Athletic 
2-0
 Wingate & Finchley
Corby Town 
2-0
 St Albans City
Hemel Hempstead Town 
1-0
 Poole Town
Tuesday 4th March
Carshalton Athletic 
0-2
 Hendon
Lewes 
1-0
 Maidstone United
Dulwich Hamlet 
1-2
 Metropolitan Police
Harrow Borough 
0-0
 Margate
Bognor Regis Town 
1-0
 Billericay Town
Thamesmead Town 
1-1
 Enfield Town
Skelmersdale United 
3-1
 Trafford
Stocksbridge Park Steels 
1-2
 Barwell
Chorley 
0-1
 FC United of Manchester
Matlock Town 
4-1
 Grantham Town
Nantwich Town 
3-1
 Stamford
Hungerford Town 
3-2
 Cambridge City
Bashley 
0-2
 AFC Totton
Weymouth 
2-4
 Chesham United
Arlesey Town 
1-0
 Chippenham Town
Monday 3rd March
Redditch United 
0-0
 St. Neots Town
Sunday 2nd March
Cambridge City 
1-0
 Bedford Town
Saturday 1st March
AFC Hornchurch 
1-2
 Grays Athletic
Canvey Island 
3-2
 Carshalton Athletic
East Thurrock United 
3-1
 Thamesmead Town
Hampton & Richmond 
0-2
 Leiston
Kingstonian 
0-2
 Billericay Town
Lewes 
2-0
 Dulwich Hamlet
Lowestoft Town 
2-1
 Maidstone United
Metropolitan Police 
7-1
 Cray Wanderers
Wingate & Finchley 
3-1
 Harrow Borough
Ashton United 
5-1
 King's Lynn Town
Blyth Spartans 
1-1
 Fylde
FC United of Manchester 
4-1
 Droylsden
Frickley Athletic 
2-1
 Barwell
Grantham Town 
3-1
 Whitby Town
Matlock Town 
2-1
 Skelmersdale United
Nantwich Town 
2-2
 Ilkeston Town
Rushall Olympic 
2-2
 Buxton
Stamford 
2-0
 Stafford Rangers
Trafford 
1-0
 Marine
Witton Albion 
2-2
 Chorley
Worksop Town 
3-2
 Stocksbridge Park Steels
Arlesey Town 
0-1
 Bashley
Banbury United 
3-4
 AFC Totton
Chippenham Town 
2-1
 Burnham
Corby Town 
3-0
 Bideford
Frome Town 
2-0
 Hitchin Town
Redditch United 
1-0
 Hemel Hempstead Town
St Albans City 
1-3
 Truro City
St. Neots Town 
3-0
 Hungerford Town
Weymouth 
2-2
 Biggleswade Town
Thursday 27th February
Grays Athletic 
4-2
 Lewes
Wednesday 26th February
Buxton 
2-2
 Stamford
Cambridge City 
4-2
 Weymouth
Tuesday 25th February
Billericay Town 
0-1
 Lowestoft Town
Metropolitan Police 
3-1
 Enfield Town
Carshalton Athletic 
0-4
 Dulwich Hamlet
Cray Wanderers 
1-1
 Hampton & Richmond
East Thurrock United 
2-0
 Kingstonian
AFC Hornchurch 
1-1
 Canvey Island
Leiston 
1-0
 Margate
Barwell 
1-0
 Ashton United
Chorley 
0-1
 Rushall Olympic
Droylsden 
1-2
 King's Lynn Town
Witton Albion 
3-2
 Nantwich Town
Banbury United 
0-4
 Stourbridge
Burnham 
1-2
 Truro City
Monday 24th February
Wealdstone 
3-0
 Harrow Borough
Hendon 
1-0
 Bognor Regis Town
Ilkeston Town 
6-1
 Stocksbridge Park Steels
Hitchin Town 
1-2
 Chesham United
Sunday 23rd February
Cray Wanderers 
1-5
 Lewes
Saturday 22nd February
Bognor Regis Town 
1-1
 AFC Hornchurch
Bury Town 
1-1
 Margate
Carshalton Athletic 
0-1
 Lowestoft Town
Dulwich Hamlet 
3-0
 East Thurrock United
Grays Athletic 
1-4
 Canvey Island
Harrow Borough 
3-2
 Hampton & Richmond
Leiston 
1-1
 Metropolitan Police
Maidstone United 
5-0
 Wingate & Finchley
Thamesmead Town 
2-2
 Kingstonian
Wealdstone 
1-1
 Hendon
Droylsden 
0-4
 Marine
Fylde 
1-0
 Barwell
Blyth Spartans 
0-1
 Buxton
FC United of Manchester 
4-1
 Ilkeston Town
Grantham Town 
1-1
 Chorley
King's Lynn Town 
2-2
 Trafford
Rushall Olympic 
6-1
 Matlock Town
Skelmersdale United 
4-2
 Whitby Town
Stamford 
3-1
 Witton Albion
Stocksbridge Park Steels 
0-3
 Stafford Rangers
Worksop Town 
3-2
 Ashton United
Frickley Athletic 
2-0
 Nantwich Town
AFC Totton 
2-2
 St. Neots Town
Banbury United 
0-4
 Chesham United
Bedford Town 
0-3
 Weymouth
Cambridge City 
0-0
 Hungerford Town
Chippenham Town 
2-0
 Bashley
Frome Town 
0-0
 Biggleswade Town
Hitchin Town 
0-1
 Bideford
Poole Town 
3-1
 Corby Town
St Albans City 
2-1
 Redditch United
Stourbridge 
1-4
 Hemel Hempstead Town
Truro City 
2-0
 Arlesey Town
Wednesday 19th February
Cambridge City 
3-1
 Banbury United
Worksop Town 
3-1
 Buxton
Tuesday 18th February
Cray Wanderers 
2-2
 Leiston
Margate 
2-1
 Thamesmead Town
Bury Town 
0-1
 Carshalton Athletic
FC United of Manchester 
2-1
 Nantwich Town
AFC Totton 
1-3
 Hungerford Town
St. Neots Town 
3-1
 Arlesey Town
Bashley 
2-3
 Redditch United
Bedford Town 
2-4
 Corby Town
Monday 17th February
Kingstonian 
1-0
 Wingate & Finchley
Wealdstone 
2-0
 AFC Hornchurch
St Albans City 
1-0
 Chippenham Town
Saturday 15th February
AFC Hornchurch 
4-2
 Leiston
Canvey Island 
2-1
 Dulwich Hamlet
Harrow Borough 
4-1
 Maidstone United
Kingstonian 
1-4
 Hendon
Thamesmead Town 
0-2
 Wealdstone
Ashton United 
1-1
 Fylde
Barwell 
2-2
 Droylsden
Ilkeston Town 
2-1
 Skelmersdale United
Stafford Rangers 
2-2
 Blyth Spartans
Arlesey Town 
1-5
 Stourbridge
Bideford 
1-0
 St Albans City
Chesham United 
2-1
 Frome Town
Corby Town 
3-2
 Truro City
Hungerford Town 
4-0
 AFC Totton
St. Neots Town 
4-2
 Burnham
Tuesday 11th February
Metropolitan Police 
0-2
 Billericay Town
Dulwich Hamlet 
2-0
 Thamesmead Town
Enfield Town 
1-0
 Bury Town
Maidstone United 
3-0
 Cray Wanderers
Wingate & Finchley 
0-4
 Canvey Island
Chorley 
2-0
 Frickley Athletic
Poole Town 
0-0
 Hungerford Town
Bashley 
3-1
 Chippenham Town
Monday 10th February
St Albans City 
1-1
 Bideford
Hitchin Town 
6-1
 Bedford Town
Saturday 8th February
Bognor Regis Town 
2-1
 Thamesmead Town
Maidstone United 
1-1
 Canvey Island
Blyth Spartans 
4-2
 Witton Albion
Droylsden 
1-5
 Ilkeston Town
Frickley Athletic 
1-3
 Matlock Town
Grantham Town 
3-1
 Marine
King's Lynn Town 
0-2
 Chorley
Skelmersdale United 
2-0
 Buxton
Stamford 
2-1
 Ashton United
Bedford Town 
0-2
 Arlesey Town
Chippenham Town 
0-0
 Corby Town
St Albans City 
3-0
 Weymouth
Stourbridge 
4-1
 Bashley
Truro City 
1-6
 Hemel Hempstead Town
Tuesday 4th February
Lowestoft Town 
1-1
 Wealdstone
East Thurrock United 
1-4
 Dulwich Hamlet
Billericay Town 
2-1
 Harrow Borough
Carshalton Athletic 
0-4
 Wingate & Finchley
Bury Town 
0-2
 Leiston
Cray Wanderers 
1-4
 Margate
Metropolitan Police 
1-3
 Hampton & Richmond
Nantwich Town 
3-2
 Rushall Olympic
Fylde 
2-1
 Trafford
Bedford Town 
1-5
 Poole Town
Weymouth 
3-2
 Bideford
Arlesey Town 
2-3
 St Albans City
Chesham United 
8-0
 Banbury United
Hemel Hempstead Town 
3-0
 Biggleswade Town
Monday 3rd February
Hendon 
0-3
 Enfield Town
Saturday 1st February
Kingstonian 
0-3
 Maidstone United
Ashton United 
2-0
 Rushall Olympic
Buxton 
0-4
 Fylde
Chorley 
3-0
 Stamford
Marine 
0-2
 FC United of Manchester
Matlock Town 
2-0
 Droylsden
Stafford Rangers 
0-2
 Frickley Athletic
Trafford 
2-1
 Grantham Town
Witton Albion 
2-2
 Worksop Town
Bideford 
4-0
 Burnham
Chesham United 
1-2
 Hitchin Town
Corby Town 
0-1
 Frome Town
St. Neots Town 
3-1
 Banbury United
Weymouth 
0-5
 Stourbridge
Wednesday 29th January
Frome Town 
2-0
 Bideford
Tuesday 28th January
Burnham 
2-3
 St Albans City
Hungerford Town 
1-2
 Corby Town
Chippenham Town 
2-1
 St. Neots Town
Stourbridge 
2-2
 Truro City
Saturday 25th January
Carshalton Athletic 
0-2
 Cray Wanderers
Dulwich Hamlet 
3-2
 Harrow Borough
East Thurrock United 
1-2
 AFC Hornchurch
Enfield Town 
3-3
 Canvey Island
Maidstone United 
7-2
 Hampton & Richmond
Metropolitan Police 
0-0
 Lewes
Wealdstone 
3-0
 Bury Town
Wingate & Finchley 
3-1
 Thamesmead Town
Fylde 
3-0
 Witton Albion
Blyth Spartans 
3-1
 Chorley
Frickley Athletic 
0-2
 Ashton United
King's Lynn Town 
3-1
 Ilkeston Town
Stocksbridge Park Steels 
0-3
 Whitby Town
AFC Totton 
1-4
 Hemel Hempstead Town
Banbury United 
1-0
 Bideford
Bedford Town 
1-2
 St. Neots Town
Burnham 
1-1
 Bashley
Chippenham Town 
2-1
 Weymouth
Frome Town 
4-0
 Redditch United
Hitchin Town 
0-2
 Corby Town
St Albans City 
5-0
 Arlesey Town
Tuesday 21st January
FC United of Manchester 
1-1
 Trafford
Bashley 
1-4
 Stourbridge
Biggleswade Town 
2-0
 Frome Town
Arlesey Town 
2-2
 Poole Town
AFC Hornchurch 
3-0
 Enfield Town
Billericay Town 
0-1
 Hendon
Bury Town 
2-1
 Grays Athletic
Canvey Island 
2-3
 Leiston
Cray Wanderers 
1-2
 Bognor Regis Town
Hampton & Richmond 
2-0
 Wingate & Finchley
Harrow Borough 
2-1
 Carshalton Athletic
Lowestoft Town 
3-0
 East Thurrock United
Margate 
2-4
 Dulwich Hamlet
Thamesmead Town 
4-1
 Maidstone United
Monday 20th January
Kingstonian 
1-2
 Metropolitan Police
Saturday 18th January
Dulwich Hamlet 
2-2
 Hampton & Richmond
Lewes 
1-1
 Harrow Borough
Lowestoft Town 
1-3
 Bury Town
Maidstone United 
1-1
 Metropolitan Police
Thamesmead Town 
1-0
 Grays Athletic
Ashton United 
3-3
 Blyth Spartans
Barwell 
1-3
 Worksop Town
Chorley 
4-1
 Skelmersdale United
Ilkeston Town 
0-2
 Grantham Town
Marine 
1-2
 Fylde
Matlock Town 
2-0
 King's Lynn Town
Stafford Rangers 
3-1
 Droylsden
Trafford 
4-1
 Frickley Athletic
Whitby Town 
3-2
 FC United of Manchester
Witton Albion 
4-1
 Stocksbridge Park Steels
AFC Totton 
0-2
 Chesham United
Arlesey Town 
2-3
 Weymouth
Bedford Town 
1-4
 Hungerford Town
Cambridge City 
7-2
 Burnham
Hemel Hempstead Town 
0-1
 Frome Town
St Albans City 
1-1
 St. Neots Town
Stourbridge 
0-3
 Bideford
Carshalton Athletic 
1-3
 Kingstonian
East Thurrock United 
1-1
 Enfield Town
Wingate & Finchley 
0-1
 Leiston
Wednesday 15th January
Frome Town 
3-2
 Banbury United
Tuesday 14th January
Burnham 
1-0
 Hitchin Town
Bideford 
0-0
 Poole Town
Bashley 
1-3
 Corby Town
Chippenham Town 
0-1
 Arlesey Town
Wingate & Finchley 
2-4
 Maidstone United
Bognor Regis Town 
4-1
 Lowestoft Town
Canvey Island 
3-3
 Lewes
Monday 13th January
St Albans City 
4-2
 AFC Totton
Sunday 12th January
Kingstonian 
2-1
 Dulwich Hamlet
Saturday 11th January
Bognor Regis Town 
3-1
 East Thurrock United
Bury Town 
0-0
 Thamesmead Town
Canvey Island 
3-2
 Wealdstone
Enfield Town 
1-0
 Cray Wanderers
Grays Athletic 
0-1
 Maidstone United
Hampton & Richmond 
4-0
 Carshalton Athletic
Harrow Borough 
1-1
 Lowestoft Town
Leiston 
2-2
 Lewes
Margate 
2-3
 Hendon
Metropolitan Police 
2-1
 AFC Hornchurch
Fylde 
1-0
 Ashton United
Blyth Spartans 
6-2
 Stafford Rangers
Frickley Athletic 
0-0
 Witton Albion
Grantham Town 
1-1
 Matlock Town
King's Lynn Town 
3-1
 Buxton
Rushall Olympic 
0-0
 Whitby Town
Skelmersdale United 
2-0
 Ilkeston Town
Stamford 
2-2
 Nantwich Town
Stocksbridge Park Steels 
1-1
 Marine
Worksop Town 
1-2
 Trafford
Frome Town 
1-2
 Bashley
Banbury United 
3-2
 Arlesey Town
Bideford 
1-0
 Hemel Hempstead Town
Burnham 
3-1
 Bedford Town
Chesham United 
2-1
 Biggleswade Town
Chippenham Town 
1-1
 St Albans City
Hitchin Town 
1-1
 AFC Totton
Redditch United 
4-1
 Cambridge City
St. Neots Town 
1-1
 Poole Town
Truro City 
1-1
 Stourbridge
Weymouth 
1-0
 Corby Town
Wednesday 8th January
Ashton United 
2-0
 Buxton
Tuesday 7th January
Stourbridge 
2-1
 Bedford Town
Hemel Hempstead Town 
4-1
 Bideford
Leiston 
2-1
 Dulwich Hamlet
Saturday 4th January
Maidstone United 
1-1
 Hendon
Thamesmead Town 
3-3
 Billericay Town
Buxton 
1-2
 Rushall Olympic
Fylde 
3-2
 Worksop Town
Chorley 
3-1
 Grantham Town
Ilkeston Town 
3-3
 FC United of Manchester
Marine 
2-1
 Frickley Athletic
Nantwich Town 
4-0
 Droylsden
Stafford Rangers 
3-1
 Stocksbridge Park Steels
Trafford 
1-2
 King's Lynn Town
Whitby Town 
2-2
 Skelmersdale United
Bideford 
0-0
 Hungerford Town
St Albans City 
4-0
 Frome Town
Stourbridge 
1-1
 Hitchin Town
Wednesday 1st January
Blyth Spartans 
3-0
 Stocksbridge Park Steels
Chorley 
3-1
 Fylde
Droylsden 
0-9
 Ashton United
Frickley Athletic 
1-1
 Whitby Town
Grantham Town 
1-1
 Stamford
King's Lynn Town 
3-2
 Barwell
Matlock Town 
1-0
 Worksop Town
Skelmersdale United 
4-1
 Marine
Stafford Rangers 
2-5
 Rushall Olympic
Chesham United 
1-3
 Hemel Hempstead Town
Saturday 28th December
Fylde 
1-2
 Ilkeston Town
Ashton United 
4-0
 Stafford Rangers
Marine 
2-3
 King's Lynn Town
Rushall Olympic 
3-1
 Grantham Town
Stamford 
4-0
 Droylsden
Stocksbridge Park Steels 
2-2
 Chorley
Trafford 
3-3
 Witton Albion
Whitby Town 
1-0
 Matlock Town
Worksop Town 
3-2
 Skelmersdale United
Blyth Spartans 
2-1
 Barwell
AFC Totton 
2-2
 Bideford
Banbury United 
2-2
 Burnham
Biggleswade Town 
1-2
 Cambridge City
Corby Town 
0-2
 Hemel Hempstead Town
Frome Town 
1-2
 Weymouth
Hungerford Town 
3-1
 St Albans City
Redditch United 
2-0
 Bedford Town
St. Neots Town 
1-1
 Stourbridge
Truro City 
5-0
 Bashley
Bury Town 
3-2
 AFC Hornchurch
Carshalton Athletic 
1-3
 Bognor Regis Town
Cray Wanderers 
0-6
 Dulwich Hamlet
Hendon 
3-1
 Leiston
Kingstonian 
2-2
 Harrow Borough
Lewes 
2-2
 East Thurrock United
Lowestoft Town 
2-1
 Canvey Island
Margate 
1-0
 Enfield Town
Metropolitan Police 
3-1
 Thamesmead Town
Wealdstone 
1-3
 Hampton & Richmond
Chesham United 
3-3
 Arlesey Town
Buxton 
0-2
 FC United of Manchester
Thursday 26th December
Bognor Regis Town 
3-1
 Lewes
Canvey Island 
0-2
 Bury Town
Dulwich Hamlet 
3-2
 Grays Athletic
Hampton & Richmond 
4-1
 Kingstonian
Harrow Borough 
1-2
 Metropolitan Police
Maidstone United 
4-0
 Margate
Wingate & Finchley 
1-0
 Hendon
Fylde 
2-3
 Skelmersdale United
Ashton United 
2-1
 FC United of Manchester
Marine 
0-1
 Chorley
Nantwich Town 
4-1
 Stafford Rangers
Rushall Olympic 
2-0
 Witton Albion
Stamford 
3-0
 King's Lynn Town
Stocksbridge Park Steels 
3-4
 Frickley Athletic
Trafford 
1-0
 Droylsden
Whitby Town 
2-1
 Blyth Spartans
Worksop Town 
5-2
 Ilkeston Town
Arlesey Town 
0-0
 Hitchin Town
Bedford Town 
1-5
 Biggleswade Town
Bideford 
0-0
 Truro City
Cambridge City 
3-2
 St. Neots Town
Chippenham Town 
3-3
 Frome Town
Hemel Hempstead Town 
5-3
 Banbury United
Stourbridge 
5-1
 Redditch United
Weymouth 
0-3
 Poole Town
St Albans City 
2-2
 Chesham United
AFC Hornchurch 
1-2
 Billericay Town
East Thurrock United 
2-3
 Carshalton Athletic
Leiston 
0-1
 Lowestoft Town
Thamesmead Town 
2-1
 Cray Wanderers
Barwell 
2-2
 Grantham Town
Burnham 
1-0
 Hungerford Town
Enfield Town 
2-4
 Wealdstone
Saturday 21st December
Bury Town 
0-0
 East Thurrock United
Kingstonian 
3-1
 Canvey Island
Lowestoft Town 
2-0
 Dulwich Hamlet
Margate 
2-2
 Hampton & Richmond
Wealdstone 
2-1
 Maidstone United
Blyth Spartans 
2-1
 Stamford
Chorley 
0-0
 Buxton
Droylsden 
1-5
 Rushall Olympic
FC United of Manchester 
2-0
 Barwell
Frickley Athletic 
2-2
 Worksop Town
Grantham Town 
0-5
 Nantwich Town
Ilkeston Town 
1-1
 Trafford
King's Lynn Town 
2-0
 Fylde
Matlock Town 
0-0
 Marine
Skelmersdale United 
6-0
 Stocksbridge Park Steels
Stafford Rangers 
0-2
 Whitby Town
Witton Albion 
1-2
 Ashton United
Arlesey Town 
1-1
 Truro City
Bideford 
3-1
 Hitchin Town
Redditch United 
1-3
 St Albans City
St. Neots Town 
6-0
 AFC Totton
Weymouth 
4-1
 Bedford Town