Super League

Leagues /  Albania  / Super League 

Latest Super League Videos & PodcastsShare your thoughts
Sign in to comment
Comments
Page 1 of 1
Skenderbeu dhe Kukesi arriten ne Play-off te Europa League! Bravo djema dhe iu urojme shume fat! I gjithe kombi shqiptar eshte me ju!


Super League Stats

Super League Results

Sat 20th September
Fri 19th September
Sun 14th September
Show More Results

Super League Fixtures

Fri 26th September
KS Apolonia Fier
v.
KS Perparimi Kukes
KF Tirana
v.
KF Partizani Tirana
Sat 27th September
KS Vllaznia Shkodër
v.
KS Elbasani
KS Flamurtari Vlorë
v.
KF Laci
KS Teuta Durrës
v.
KS Skënderbeu Korcë
Sat 4th October
KF Partizani Tirana
v.
KS Flamurtari Vlorë
KS Skënderbeu Korcë
v.
KF Tirana
Sun 5th October
KF Laci
v.
KS Vllaznia Shkodër
KS Perparimi Kukes
v.
KS Teuta Durrës
KS Elbasani
v.
KS Apolonia Fier

Superliga Table

Form
PTS
GD
GA
GF
L
D
W
Pl
Pos
10
5
2
7
1
1
3
5
1
10
3
2
5
1
1
3
5
2
10
4
1
5
1
1
3
5
3
10
3
4
7
1
1
3
5
4
7
1
4
5
2
1
2
5
5
6
0
3
3
1
3
1
5
6
5
2
3
5
1
2
2
5
7
4
0
6
6
3
1
1
5
8
4
-7
8
1
3
1
1
5
9
0
-11
13
2
5
0
0
5
10

In the Super League Forum


   
Kick4Life - changing lives through football