Super League

Leagues /  Albania  / Super League 

Latest Super League Videos & PodcastsShare your thoughts
Sign in to comment
Comments
Page 1 of 1
Skenderbeu dhe Kukesi arriten ne Play-off te Europa League! Bravo djema dhe iu urojme shume fat! I gjithe kombi shqiptar eshte me ju!


Super League Stats

Super League Results

Sun 14th September
Thu 11th September
Wed 10th September
Show More Results

Super League Fixtures

Sat 20th September
KS Vllaznia Shkodër
v.
KS Apolonia Fier
KS Skënderbeu Korcë
v.
KS Perparimi Kukes
Sun 21st September
KF Laci
v.
KF Tirana
KS Elbasani
v.
KS Flamurtari Vlorë
KF Partizani Tirana
v.
KS Teuta Durrës
Sat 27th September
KS Apolonia Fier
v.
KS Perparimi Kukes
KF Tirana
v.
KF Partizani Tirana
Sun 28th September
KS Vllaznia Shkodër
v.
KS Elbasani
KS Teuta Durrës
v.
KS Skënderbeu Korcë
KS Flamurtari Vlorë
v.
KF Laci

Superliga Table

Form
PTS
GD
GA
GF
L
D
W
Pl
Pos
10
5
2
7
0
1
3
4
1
7
3
2
5
1
1
2
4
2
7
3
2
5
1
1
2
4
3
7
2
1
3
1
1
2
4
4
7
1
2
3
1
1
2
4
5
4
2
4
6
2
1
1
4
6
4
-5
6
1
2
1
1
4
7
3
-2
3
1
1
3
0
4
8
2
0
3
3
1
2
1
4
9
0
-9
11
2
4
0
0
4
10

In the Super League Forum


   
Kick4Life - changing lives through football