Trending now:   Arsenal  •  Chelsea  •  Manchester United  •  Barcelona  •  Juventus  •  Real Madrid  •  Liverpool  •  Manchester City  •  Tottenham Hotspur  •  AC Milan

Super League

Leagues /  Albania  / Super League 

Latest Super League Videos & PodcastsShare your thoughts
Sign in to comment
Comments
Page 1 of 1
Skenderbeu dhe Kukesi arriten ne Play-off te Europa League! Bravo djema dhe iu urojme shume fat! I gjithe kombi shqiptar eshte me ju!


Super League Stats

Super League Results

Sun 25th January
Sat 24th January
Sun 21st December
Show More Results

Super League Fixtures

Fri 30th January
KF Tirana
v.
KS Flamurtari Vlorë
Sat 31st January
KS Perparimi Kukes
v.
KS Elbasani
KS Apolonia Fier
v.
KF Partizani Tirana
KS Teuta Durrës
v.
KS Vllaznia Shkodër
KS Skënderbeu Korcë
v.
KF Laci
Sun 8th February
KF Laci
v.
KS Perparimi Kukes
KS Elbasani
v.
KS Teuta Durrës
KS Flamurtari Vlorë
v.
KS Apolonia Fier
KS Vllaznia Shkodër
v.
KF Tirana
Mon 9th February
KF Partizani Tirana
v.
KS Skënderbeu Korcë

Superliga Table

Form
PTS
GD
GA
GF
L
D
W
Pl
Pos
41
12
11
23
4
2
13
19
1
39
20
10
30
4
3
12
19
2
38
14
12
26
3
5
11
19
3
37
9
8
17
4
4
11
19
4
28
7
13
20
5
7
7
19
5
25
3
13
16
6
7
6
19
6
23
-2
19
17
9
2
8
19
7
16
-11
28
17
13
1
5
19
8
9
-24
35
11
16
0
3
19
9
9
-28
32
4
14
3
2
19
10

In the Super League Forum


   
Kick4Life - changing lives through football