Forums / Wisla Kraków SSA
Order: Newest / Oldest
Wisla Kraków SSA Chat
KWManUtdFan (Manchester United) 4 years ago
Wisla Kraków undefeated so far in the campaign
MrOlav (Borussia Dortmund) 4 years ago
Wisła! Pokazało "Chorzowskim Psom" jak się gra w piłkę
Ciekawe co pokaza nowi pilkarze
Kaplica (Real Madrid) 4 years ago
Może mi ktoś powiedzieć kogo wisła sprowadziła w zimowym oknie transferowym?
Ależ wisła zaczeła lipe grać po zimowej przerwie. I gdzie tu do europy? Jeśli wygra mistrzostwo polski to znów czeka nas blamaż w kwalifikacjach do ligi mistrzow z jakimiś kolosami z łotwy czy estonii.... żal. Już chyba wole żeby lech zdobył mistrza dla dobra polskiej piłki. Oni przynajmniej coś teraz sobą reprezentują
Prejsu (KKS Lech Poznan) 4 years ago
No faktycznie narazie sie nie popisuja. A szkoda bo wisla kiedys potrafila grac dobra pilke. Podboj europy za henia kasperczaka wspominam dalej bardzo mile. Mimo ze jestem fanem kolejorza, to troche szkoda patrzec jak rozpada sie ta druzyna. Zycze powrotu do formy I do wielkiej gry, ale bez wzmocnien (bo sciagniecie tego bulgara nijak nie mozna nazwac wzmocnieniem) I swiezego podejscia nic dobrego z tego nie bedzie.... Tak czy inaczej mam nadzieje ze walka oh mistrza rozegra sie miedzy naszymi druzynami, bo legii bym nie zniosl.... Choc mam wrazenie po ich ostatnich meczach ze panowanie warszawiakow nam jakos zbytnio nie zagraza
Heh, też mi sie nie wydaje żeby legia czymś jeszcze zabłysnęła póki co szanse lecha na mistrza wyglądają dużo lepiej niż wisły. A z wisły robi sie taki polski mini- Real. Gwiazdek sie nazbierało ale jakoś nic ugrać nie mogą, tyle że real jednak póki co przynajmniej w lidze daje rade
Heniu juz dokonuje cudow?
Polonia uratowala wisle.... Co za bramka.... Strasznie teraz wisla gra mam nadzieje ze sie obudzi z Lechem
Hehe, bedzie ostro do konca
Ronnie19 (Everton) 4 years ago
Wisła niech zacznie robić transfery jeśli myśli oh mistrzostwie I LE
Ronnie19 (Everton) 4 years ago
Chairman and Header of Wisla is totally idiots. In this pre-seson Wisla sold :Marcelo, Alvarez, GLowacki great and very important for team. Who sign? Bunoza Zuraw Cikos. If they don't sign new players Wisla can forget about first place
Zawsze tak bylo, ze jak ktos sie wyroznial to trzeba bylo go sprzedac, ale to nie tylko wisla ale cala polska liga tak dziala. Zauwaz ze lech tez pozbyl sie lewandowskiego a jakby dostali lepsza oferte to I peszko poszedl by w swiat.... You nas nikt dobry sie nie uchowa
Smutne ale prawdziwe.... Ale z tego co wiem to macie calkiem niezle transfery teraz na oku. Chavez, kopunek I jeszcze pare nazwisk, nie wyglada to najgorzej.... Lech sprzedal lewego I co? Przyszedl wichniarek I tschibamba, kiepsciuchno.... :/
BartoZZ10 (AC Milan) 3 years ago
Nie ma nic lepszego niz wygrac tytul podczas derby na wlasnym stadionie!
Prejsu (KKS Lech Poznan) 3 years ago
Coś tutaj głucho you was się zrobiło.... No ale mniejsza, gratuluję tytułu, zasłyżyliście. Tylko nie zróbcie teraz siary w pucharach!
Kaplica (Real Madrid) 3 years ago
Elo elo. Glucho bo mistrza swietowalismy a siary w pucharach mam nadzieje nie bedzie. Co ja bym dal zeby wreszcie jakims cudem chlopaki awansowali do lm
MrOlav (Borussia Dortmund) 2 years ago
Bedzie Champions League! Nie ma bata.... Szkoda tylko ze mecz z Nikozja jest praktycznie w tym samym czasie co Barca - Real :/.... Tak czy inaczej wielkie mecze w Krakowie
George1987 (Arsenal) 2 years ago
Good luck 2mrw boys. I'm an apoel fan but good luck. May the best team win...

Kick4Life - changing lives through football